Lekarze Endodoncja

Endodoncja

Stomatologia Marek Więznowski
plac Powstańców Śląskich 15
53-329 Wrocław

Wizyty u Pani doktor Magdaleny zawsze odbywały się w super atmosferze, a sama Pani doktor dokładnie tłumaczyła co i w jaki sposób leczy. Nigdy nie przychodziłem na wizyty do lekarzy tak spokojny jak do niej, a nawet leczenia kanałowe przeprowadzała na tyle delikatnie ze ciężko było nie przysypiać na fotelu, a ból po zabiegach prawie nigdy nie występował. Szybko, sprawnie i przede wszystkim dokładnie. Z czystym sumieniem mogę wszystkim polecić ...
Opinia dodana przez: Piotrek

lek. dent. Monika Lądowska

Endodoncja

Dr Piosik Stomatologia
Piątkowska 133/1
60-648 Poznań

skorzystałam z bezpłatnej konsultacji u pani doktor.poświęciła mi bardzo duzo czasu jak na prywatna wizyte ktora nic nie kosztuje...pani doktor powiedziała uczciwie ze nie warto inwestować w mojego zęba bo koszty sa duze-dochodziły koszty wkładów i korony-a rokowanie niepewne...bardzo mi sie ta szczera i otwarta postawa spodobała bo do tej pory wydawało mi sie ze kazdy przeciez chce zarobić...doktor zaznaczyła ze nikomu nie odmowi leczenia ale trzeba byc świadomym możliwości ...
{'id': 1860, 'name': u'\u0141omianki'} Endodoncja
                                       lek. dent. Agata Saczywko

lek. dent. Agata Saczywko

Endodoncja, Stomatolog

Planta Medica Stomatologia
Warszawska 77
Łomianki

Znam dr Agatę jeszcze z poprzednich gabinetów. Doskonała specjalistka. Mistrzyni leczenia kanałowego pod mikroskopem. A do tego bardzo ciepły i serdeczny człowiek. To nie tylko lekarz, ale bardzo sympatyczna osoba.
Opinia dodana przez: Anna Zalewska

lek. dent. Andrzej Birula

Stomatolog, Protetyk

05-530 Góra Kalwaria

Fantastyczny stomatolog i świetny fachowiec. Bardzo uprzejmy i moim zdaniem naprawdę kompetentny. Można spokojnie mu powierzyć własne szczęki. Serdecznie polecam.
Fantastyczny lekarz. Profesjonalny, dokładny, skrupulatny, opanowany i niezwykle uprzejmy. Polecam każdemu!
Opinia dodana przez: Julia Gajewska-Franke

lek. dent. Monika Krysztopik-Skarzyńska

Protetyk, Endodoncja

Monident
Kołłątaja 64
05-402 Otwock

Dr Monika istna czarodziejka. Zaczęło się od złamanego zęba, który byłam pewna będzie do usunięcia a usłyszałam pytanie dlaczego chcę go wyrwać?! :) Od 2 lat leczy całą moją rodzinę i kilkoro znajomych. Pozbyłam się strachu przed dentystą. Jest naprawdę bezstresowo i baaardzo POLECAM!

lekarz Magdalena Pasiak

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

Gabinet stomatologiczny
Gimnazjalna
63-400 Ostrów Wielkopolski

jeszcze się taki nie urodził co by wszystkim dogodził.............ja osobiście polecam! Pani doktor kompetentna, miła.

lek. dent. Marcin Łosek

Stomatolog, Stomatologia zachowawcza