endokrynolog

Endokrynolog   (+2 więcej)

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska- Marek Derkacz
ul Kolorowa 5/5A
Sławinek, Lublin

Jedno słowo: NAJLEPSZY! Długo borykałam się z chorobą tarczycy a to był pierwszy lekarz który podszedł do mnie i mojej choroby w tak kompleksowy sposób. Bardzo dokładny poświęca dużo czasu. Z czystym sumieniem poleciłabym go każdemu. Mam do Dr. Derkacza ogromne zaufanie!

Opinia dodana przez: Katarzyna Nieborak

dr n. med. Grzegorz Sokołowski

INTIMA CLINIC
ul. Grzegórzecka 67C/U11
Grzegórzki, Kraków

Byłem pacjentem na SOR w niedzielę z podejrzeniem zawału serca. Lekarz jakiego tam spotkałem, był pierwszym lekarzem z takim podejściem do pacjenta, wyrozumiał, rzetelny, dociekliwy, a przy tym bardzo sympatyczny z ludzkim obliczem. Gdyby służba zdrowia miała takich specjalistów, chorzy zawsze czuli by się bezpiecznie w warunkach w jakich czlowiek zawsze szuka czlowieka w lekarzu. Ja miałem to szczęście znaleźć. Życzę Panu doktorowi wiele sukcesów w pracy i radości w zyciu prywatnym.

Opinia dodana przez: artur adamowicz

dr n. med. Vijay Kumar Sharma

Gabinet Lekarski
ul. Wyspiańskiego 54
Pruszcz Gdański

Bardzooo dobry lekarz. Uprzejmy jako człowiek. Miły oraz cierpliwy. Z wytrwałością słucha pacjenta za co jestem bardzo wdzięczna! Polecam

Opinia dodana przez: mczarna
Endokrynolog Jarocin lekarz Andrzej Pajdowski

lekarz Andrzej Pajdowski

Endokrynolog   (+4 więcej)

ENDOKRYNOLOG GINEKOLOG POŁOŻNIK - USG - OSTEOPOROZA
Jarocin

Serdecznie polecam Pana doktora Pajdowskiego. Bardzo dobry lekarz, wszystko tłumaczy i zawsze służy pomocą.

Endokrynolog Warszawa dr n. med. Wojciech Pięta

dr n. med. Wojciech Pięta

Ochota Medical Center
Mochnackiego 10
Ochota, Warszawa

Nie wiem jak było w Waszych przypadkach, ale ja właśnie wróciłam z usg wykonywanego przez dra Pięte. Dr był sympatyczny, konkretny, wydaje się, że zna się na rzeczy, pokazał mi dzidziusia i powiedział, że nie widzi nieprawidłowości (tutaj mam nadzieję, że się nie pomylił). Na pogaduchy to ja się z koleżankami umawiam, a nie na wizytę u lekarza. Ponadto weszłam przed czasem i nie musiałam przesiadywać pod gabinetem.

Opinia dodana przez: przyszła mama
Wolny termin: dzisiaj o 14:00. Sprawdź inny. # 8

dr n. med. Marek Kaniewski

Endokrynolog

CenterMed
ul. Waryńskiego 10a

Od lat leczę się u pana doktora na cukrzycę i dzięki niemu czuję się
dobrze, pan doktor jest bardzo miły ...

Od lat leczę się u pana doktora na cukrzycę i dzięki niemu czuję się
dobrze, pan doktor jest bardzo miły i sympatyczny i wizyty przebiegają w
bardzo miłej atmosferze. Poleciłam go koleżance, która ma problemy z
tarczycą (bo pan doktor jest także endokrynologiem) i jest ona bardzo
zadowolona i powiedziała, że na żadnego innego go nie zamieni :)

Opinia dodana przez: natalia