Endokrynolog W Okolicach Borek Wielkopolski

lekarz Andrzej Pajdowski

Endokrynolog, Ginekolog

ENDOKRYNOLOG GINEKOLOG POŁOŻNIK - USG - OSTEOPOROZA
Jarocin

Serdecznie polecam Pana doktora Pajdowskiego. Bardzo dobry lekarz, wszystko tłumaczy i zawsze służy pomocą.

lekarz Katarzyna, Gajda

Endokrynolog, Internista

Leszczyńskie Centrum Medyczne "VENTRICULUS" Sp. z o.o.
Słowiańska 41
Leszno

Duża wiedza,fachowość,życzliwość,szacunek i troska o pacjenta.Przydałoby się więcej takich lekarzy..

Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Marian Jan Zieliński

Poradnia Endokrynologiczna
Łokietka 1
Gostyń

Leczę się u doktora Zielińskiego od ponad 20 lat. Zawsze doskonale radzi sobie z różnymi dolegliwościami internistycznymi oraz z kręgu chorób tarczycy pojawiającymi się u mnie i mojej rodziny. Doskonały diagnosta i oddany lekarz..

lekarz Magdalena Szczotka-Bernaś

None
ulica Podleśna 15
Puszczykowo

To wspaniały lekarz .Leczę się już ponad10 lat i gdyby nie pani doktor upór ,cierpliwość i poświęcenie nie dałabym rady normalnie funkcjonować

Opinia dodana przez: jola

lekarz Lidia Dymalska-Kubasik

None
ulica Miedzińskiego 6 C/10
Rawicz

Ma dobre podejście do człowieka. Tłumaczy chorobę + metodę leczenia.Badzo miły i kompetentny.

dr n. med. Rafał Czepczyński

Endokrynolog

Gostyń

Bardzo przystojny i sympatyczny lekarz .Godny polecenia.

Bardzo przystojny i sympatyczny lekarz .Godny polecenia.

dr n. med. Eugeniusz Błaszczyk

Endokrynolog, Pediatra

Na Stoku 5
Poznań

Jest bardzo dobrym pediatrom, potrafi dokładnie zbadać, wysłuchać wypowiedzi pacjenta i trafia w leki, które nie są drogie a skuteczne. Polecam innym.

dr n. med. Aleksandra Baumann-Antczak

marsz. Piłsudskiego 7a
Ostrów Wielkopolski

Bardzo sympatyczna, kompetentna doktor. Poświęcila mi dużo czasu i uwagi. Przy każdej wizycie mam robione usg. Bardzo polecam.

dr Ewa Banasik

Endokrynolog

Ostrów Wielkopolski

Leczę się prywatnie u Pani doktor od kilku lat. Jest przemiłą osobą, bardzo poważnie podchodzi do analizy wyników. Dodam, że jestem po dwóch strumektomiach tarczycy. W razie pogorszenia wyników Pani doktor chętnie udziela informacji przez telefon. Zawsze trafia z lekami. Konkretna i kompetentna pod każdym względem.

Opinia dodana przez: Ola

lekarz Teresa Gerting

Endokrynolog, Pediatra

al. Solidarności 36 (Posum)
Poznań

Wizyta dotyczyła niskiego wzrostu dziecka. Pani Doktor bardzo profesjonalnie podeszła do przypadku. Wyjaśniła wszelkie wątpliwości. Przy tym wizyty przebiegły w bardzo miłej atmosferze.

Opinia dodana przez: Lidia