endokrynolog

Wolny termin: jutro o 15:00. Sprawdź inny.

dr n. med. Anna Orzechowska-Pawilojć

Endokrynolog

Specjalistyczne Gabinety Lekarskie MeaMedica
Al. Grunwaldzka 74/1
Gdańsk

Dwukrotnie sprawdzałam czy opinia dotyczy tej samej pani doktor. Ja jestem bardzo zadowolona z wizyt, jest to pierwszy lekarz który na obejrzenie mojego USG tarczycy poświęcił z 5minut, a nie 5 sek. Pani doktor pomogła w zwalczeniu niedoczynności ale również skierowała na badania związane z insulinoodpornością. Przez wcześniejsze lata leczenia nikt nie zwrócił uwagi na to, że cześć moich problemów zdrowotnych wynikać może właśnie z zaburzeń insuliny. Poleciłam innym osobą i z tego co wiem wszystkie kontynuują leczenie u pani doktor.

Opinia dodana przez: DominikaPN
Wolny termin: 19 Paź o 10:20. Sprawdź inny.
Endokrynolog Lublin dr n. med. Marek Derkacz

dr n. med. Marek Derkacz

Endokrynolog   (+2 więcej)

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska- Marek Derkacz
ul Kolorowa 5/5A
Sławinek, Lublin

Jestem zadowolona i mile zaskoczona przebiegiem wizyty . Pan Doktor ma wspaniałe podejście do pacjenta , to miły człowiek i doskonały specjalista . Polecam dr. Derkacza z czystym sumieniem .

Opinia dodana przez: Mariola Rusek

dr n. med. Grzegorz Sokołowski

INTIMA CLINIC
ul. Grzegórzecka 67C/U11
Grzegórzki, Kraków

Bardzo miły i sympatyczny lekarz. Profesjonalnie podchodzi do pacjentki. Wizyta bardzo pozytywna. Gorąco polecam Pana Sokołowskiego!

Opinia dodana przez: Beata

dr n. med. Vijay Kumar Sharma

Gabinet Lekarski
ul. Wyspiańskiego 54
Pruszcz Gdański

Bardzooo dobry lekarz. Uprzejmy jako człowiek. Miły oraz cierpliwy. Z wytrwałością słucha pacjenta za co jestem bardzo wdzięczna! Polecam

Opinia dodana przez: mczarna
Endokrynolog Jarocin lekarz Andrzej Pajdowski

lekarz Andrzej Pajdowski

Endokrynolog   (+4 więcej)

ENDOKRYNOLOG GINEKOLOG POŁOŻNIK - USG - OSTEOPOROZA
Jarocin

Serdecznie polecam Pana doktora Pajdowskiego. Bardzo dobry lekarz, wszystko tłumaczy i zawsze służy pomocą.

Endokrynolog Warszawa dr n. med. Wojciech Pięta

dr n. med. Wojciech Pięta

Ochota Medical Center
Mochnackiego 10
Ochota, Warszawa

Nie wiem jak było w Waszych przypadkach, ale ja właśnie wróciłam z usg wykonywanego przez dra Pięte. Dr był sympatyczny, konkretny, wydaje się, że zna się na rzeczy, pokazał mi dzidziusia i powiedział, że nie widzi nieprawidłowości (tutaj mam nadzieję, że się nie pomylił). Na pogaduchy to ja się z koleżankami umawiam, a nie na wizytę u lekarza. Ponadto weszłam przed czasem i nie musiałam przesiadywać pod gabinetem.

Opinia dodana przez: przyszła mama
Wolny termin: dzisiaj o 15:00. Sprawdź inny.

lekarz Magdalena Walicka

Centrum Medyczne CMP Piaseczno
Puławska 49
Piaseczno

Do Pani Doktor trafiłam z polecenia i nie żałuję ! Świetny endokrynolog, indywidualne podejście do pacjenta, wszystko na spokojnie wytłumaczy chodzby miało to robić wiele razy, zleca bardzo dokładne badania i sama bada dokładnie.Polecam

Opinia dodana przez: Magda
Wolny termin: dzisiaj o 15:20. Sprawdź inny.

dr n. med. Ryszard Issakiewicz

Endokrynolog

Kosmetyczno Lekarska Spółdzielnia Pracy Izis Lecznica Nr 10
Marszałkowska 55/73

ZAWDZIĘCZAM TEMU CZŁOWIEKOWI ŻYCIE!!!!!! Trudno jest wyprowadzić człowieka z szoku hormonalnego przy przekroczeniu
7 krotnej normy. Dzięki doktorowi ...

7 krotnej normy. Dzięki doktorowi żyję już 19 lat od momentu kiedy mnie uratował.

Opinia dodana przez: gaja