Endokrynolog Gdańsk

Specjalistyczne Gabinety Lekarskie MeaMedica
aleja Grunwaldzka 74
80-244 Gdańsk

Dwukrotnie sprawdzałam czy opinia dotyczy tej samej pani doktor. Ja jestem bardzo zadowolona z wizyt, jest to pierwszy lekarz który na obejrzenie mojego USG tarczycy poświęcił z 5minut, a nie 5 sek. Pani doktor pomogła w zwalczeniu niedoczynności ale również skierowała na badania związane z insulinoodpornością. Przez wcześniejsze lata leczenia nikt nie zwrócił uwagi na to, że cześć moich problemów zdrowotnych wynikać może właśnie z zaburzeń insuliny. Poleciłam innym osobą i z tego co wiem wszystkie kontynuują leczenie u pani doktor.

Opinia dodana przez: DominikaPN

Doktor rewelacyjna,bardzo dokładna i cierpliwa, pełna ciepła i
bardzo wyrozumiała. Gorąco polecam wszystkim!

Doktor rewelacyjna,bardzo dokładna i cierpliwa, pełna ciepła i
bardzo wyrozumiała. Gorąco polecam wszystkim!

Opinia dodana przez: Pacjent z Gdyni

bardzo miła , rzeczowa i niezwykle życzliwa,

bardzo miła , rzeczowa i niezwykle życzliwa,

Gdańsk

Pani doktor to prawdziwy dr House:)Nie dość, że otrzymałam konkretne i profesjonalne wskazówki, jak leczyć syna(15 - latka p. dr przebadała bardzo starannie),to jeszcze mnie skierowała do pulmunologa,bo zaniepokoił ją mój dziwny oddech.Bardzo dziękuję za tak fachową poradę i długą rozmowę o chorobach ciała i duszy.Lekarz naprawdę godny polecenia.

Opinia dodana przez: Monika

Ostomed Sc

Masażysta, Endokrynolog

OSTOMED S.C.
Guderskiego 2/7
80-180 Gdańsk

moja ulubiona siedziba, mam wszystkich pod ręką. Szczególnie przypadł mi do gustu gastrolog dziecięcy a pózniej masażysta. Po czym odprężony udałem się do urologa. Jak dla mnie to kompleksowa obsługa.

Opinia dodana przez: Andrzej

Centrum Medyczne LUX MED
al. Zwycięstwa 49
80-309 Gdańsk

Pani Doktor to lekarz z powołania do tego miła uprzejma wnikliwa dokładna swój czas poświęca z indywidualnym podejściem do pacjenta jest kompetentna godna bardzo polecenia każdemu kto szuka profesjonalisty w dziedzinie endokrynologii i nie tylko. Polecam :-)

Opinia dodana przez: Paulina

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "COR-GYN"
ulica ulica Legionów 60
80-442 Gdańsk

Dzieki Pani doktor udalo sie mi donosic ciaze. Jestem jej bardzo wdzieczna za to. Niestety przerwalam leczenie ale musze znow znowic sprawy osobiste i napewno sie do niej zglosze. Osoba bardzo ciepla

Opinia dodana przez: mk

Spec.Gabinet Gin-Endokrynologiczny
Grunwaldzka 212 budynekHossa
80-238 Gdańsk

Po prostu brak mi słów żeby wyrazić kompetencje,podejscie do pacjenta tej Pani Doktór. polecam każdemu,kto tak jak ja długo już leczy się,a lekarze nie potrafią mu pomóc,każdemu kto chce być wreszcie wysłuchany przez kompetentnego lekarza. W Jej gabinecie nie będziecie poganiani,znajdziecie tu konkretną pomoc wykształconego lekarza z świetnym podejściem do pacjenta

ENDOMED

Gdańsk

Doktor bardzo miły, potrafi wszystko dokładnie wytłumaczyć, odpowie chętnie na każde pytanie. Bardzo miła wizyta i z pewnością będę korzystać z jego usług.
Polecam każdemu, kto szuka na prawdę dobrego endokrynologa.

Polecam każdemu, kto szuka na prawdę dobrego endokrynologa.

Opinia dodana przez: Mateusz

NSZOZ Ewa Stefanowicz-Kujawa
Kowalska 5/1
80-846 Gdańsk

Pani Lekarz bardzo miła. Wysłała mnie na dodatkowe badania, dopiero wtedy zapisała leki. Niestety przyjmuje w przychodni na niskim poziomie o nazwie endomed, ta przychodnie odradzam.