Endokrynolog Gdańsk

jestem pacjentka dr kuziemskiej juz jakis czas jestem zadowolona gdyz 1. wytlumaczyla na czym polega moja choroba 2. zlecila badania ,oraz dobrze dobrala leki polecam :)

Opinia dodana przez: Paulina

dr Dorota Birkholz

Endokrynolog dziecięcy

Przychodnia Morena
ul Jaśkowa Dolina 105
80-126 Gdańsk

Byłam wczoraj z synem na pierwszej wizycie u Pani Doktor Alskiej (w Endomedzie na Opolskiej), jestem bardzo zadowolona .Poświeciła nam dużo czasu, widać, że zależy jej na pacjentach i chce pomóc.Bardzo uprzejma, miła i profesjonalna osoba. Goraco polecam, uważam że jest to lekarz z powołania. :):):)

Opinia dodana przez: Agnieszka

dr n. med. Wojciech Śliwiński

Endokrynolog, Ginekolog położnik

Dr Ewa Semetkowska-Jurkiewicz - diabetolog
ul.Rajska 10 lok.63
80-850 Gdańsk

Dzięki temu lekarzowi w ciągu trzech miesięcy zaszłam w ciążę, inny lekarz bezskutecznie leczył przez rok i straciłam dużo czasu i pieniędzy.

al. Wojska Polskiego 31c lok. 2
80-268 Gdańsk

Wyjątkowo dobry i uprzejmy lekarz. Leczy mojego syna od kilku lat. Już na pierwszej wizycie postawiła dokładną diagnozę i dzięki zastosowanemu leczeniu syn jest dzisiaj zdrowy. Przedtem za grube pieniądze odwiedziłam kilku endokrynologów, którzy nie umieli rozpoznać choroby syna. Ma dobre podejście do dzieci. Leczą się u niej moi znajomi i rodzina.
Monika D.

ul. Bolesława Krzywoustego 42/2
80-360 Gdańsk

trafiłam do Pani Doktor po dwuletnim leczeniu endometriozy i jestem bardzo zadowolona ze sposobu leczenia ! Pani Doktor , Pani Joanna jak również inni spotkani tam pracujący ludzie są zawsze sympatyczni i uśmiechnięci ! Może dzieję się tak dlatego, że ja również wchodzę tam uśmiechnięta i nie zachowuję się jak księżniczka na ziarnku grochu! Od 20 lat pracuję z ludźmi i proszę mi wierzyć że nikt nie lubi "roszczeniowych klientów". Pani Doktor zawsze mi wszystko wytłumaczy , dostaję karteczkę z rozpiską jakie badania mam zrobić , jak brać leki itd. Rozumiem, że Pani Joanna ma dużo klientek-pacjentek i może czasami zapomnieć zadzwonić do mnie, ale nie obrażam się tylko sama dzwonię! Mam do Pani Doktor prawie 200 km ale to jedyna kompetentna osoba, którą spotkałam w trakcie swojego leczenia! Na pierwszej wizycie przeprowadziła ze mną taki wywiad, że nie potrafiłam odpowiedzieć na połowę pytań, bo nikt wcześniej mnie nie pytał o nie ! Nie przepisuje leków "na oko" tylko podstawie wyników badań ! Nie wiem skąd biorą się opinie, że traktuje ludzi z góry- szok , wg mnie to totalna bzdura ! Może pacjentki z takim odczuciem mają niskie poczucie wartości ?":) Każdemu mogę polecić , ponieważ wiedza i doświadczenie jest ogromne ! Cena jak w prywatnych gabinetach ale zawsze dostaję paragon! Co wcześniej się nie zdarzało w innych gabinetach ! Poprzedni lekarz zgubił moją historię choroby i chciał usunąć wszystko , bo źle znosiłam "końskie dawki" leków hormonalnych . Gdybym trafiła wcześniej do Pani Doktor może nie miałabym teraz połowy problemów ze zdrowiem , bo nie da się cofnąć czasu :( a moje jajowody zrobiły się niedrożne ... Jedyna niedogodność u Pani Doktor to jej częsta nieobecność, ale rozmawiając można wszystko zaplanować !

Opinia dodana przez: Beata

CH Madison, gabienty prywatne
Rajska 10, Gdańsk
Gdańsk

Wizyta panstwowa, bardzo mila,ciepla osoba. Przejmuje sie problemami chorych, chetnie wszystko wyjasnia, podnosi na duchu, poswieca wystarczajaco duzo czasu pacjentom. Pamieta o swoich pacjentach, odwiedza na salach chorych i pyta o zdrowie, zaangazowany w to co robi.

CORDIMED
ul. Biała 7A
Gdańsk

14 lat jestem pacjentką dr Lewczuk i to chyba mówi za siebie. Jestem w pełni zadowolona z kompetencji Pani doktor.

Opinia dodana przez: Małgorzata

N.Z.O.Z. "NON NOCERE"
Łagiewniki 7/1
80-847 Gdańsk

Bzdury piszecie! Ja dzięki pani dr mam dziś śliczną córeczkę. Jest ludzka to fakt. Zawsze pyta o samopoczucie, zajrzy człowiekowi w oczy czy nie kręci. Wszystko skrupulatnie notuje i ma niewiarygodną pamięć. Już w poczekalni uśmiecha się i zagaduje pacjentów. Na każde moje pytanie odnośnie choroby i leczenia odpowiadała rzeczowo i zrozumiale dla kogoś kto nie jest lekarzem. Dwa razy zdarzyło mi się, że wizyta była opóźniona o 15 minut. Jedyny minus nonnocere to pani w recepcji. Ona rzeczywiście jest niemiła, nie uśmiechnie się, mówi niewyraźnie, a jak ma coś powtórzyć to z wielką łaską. Na miejscu pani dr zmieniłabym ją jak najszybciej, bo to już nie te czasy, żeby tak podchodzić do prywatnego pacjenta.

Opinia dodana przez: Anna

dr n. med. Jarosław Szymula

Endokrynolog, Ginekolog położnik

Przychodnia endokrynologii ginekologicznej
Legionów 60
80-444 Gdańsk

Jestem zadowolona z wizyt i leczenia u dr J.Szymuli. Zawsze jestem dokładnie przebadana i otrzymuję odpowiedzi i wyjaśnienia na wszelkie pytania i wątpliwości. Pacjentka doktora jestem od wielu lat.
Uważam ,że b.krzywdzące są tu negatywne opinie, bo te pacjentki co ...

Uważam ,że b.krzywdzące są tu negatywne opinie, bo te pacjentki co znam są tak samo zadowolone jak ja.
Należy się zastanowić dlaczego piszący negatywne opinie nie maja odwagi się podpisać a występują anonimowo?

Opinia dodana przez: Ewa

NSZOZ Ewa Stefanowicz-Kujawa
Kowalska 5/1
80-846 Gdańsk

może i jest surowa i wymagająca, ale jest świetnym diagnostą. Dzięki temu, że ogląda pacjenta bardzo dokładnie przy każdej wizycie jest w stanie wychwycić równiez inne schorzenia, całkiem nie związane z endokrynologią. Tak było w przypadku mojego syna. Sama nie miałabym szans swtierdzić tej przypadłości, która wypatrzyła pani doktor. Była zarówno prywatnie jak i publicznie. W obu przypadkach była tam samo szczegółowa i dokładna. W czasie wizyt odbiera sporo telefonów, ale to efekt ilości endokrynologów dziecięcych w wojwództwie. Nie kazdy może przyjechać w razie pytań i wątpliwości w czasie kuracji. Trochę wyrozumiałości i świat będzie lepszy :)