Endokrynolog

Wolny termin: 8 Gru o 15:20. Sprawdź inny.

dr n. med. Grzegorz Sokołowski

Endokrynolog, Internista

INTIMA CLINIC SP. Z O.O.
ul. Grzegórzecka 67C/U11
Grzegórzki, Kraków

Bardzo miły i sympatyczny lekarz. Profesjonalnie podchodzi do pacjentki. Wizyta bardzo pozytywna. Gorąco polecam Pana Sokołowskiego!

Opinia dodana przez: Beata
Wolny termin: 29 Lis o 13:20. Sprawdź inny.
Endokrynolog Lublin dr n. med. Marek Derkacz

dr n. med. Marek Derkacz

Diabetolog, Endokrynolog

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska- Marek Derkacz
ul Kolorowa 5/5A
Sławinek, Lublin

Pan Marek Derkacz to mistrz w swoim fachu. Byłam pierwszy raz u pana doktora ale naprawdę polecam - poświęcono mi ponad godzinę, wyczerpujące porady na temat choroby, wszystko wytłumaczone szczegółowo, mega uprzejmość, cierpliwość oraz poczucie humoru - nigdy nie poznałam jeszcze tak cudownego lekarza. Widać że kocha swoją pracę i szanuje pacjentów oraz dba o ich zdrowie. Zapraszam wszystkich do pana Marka- nie pożałujecie !

Opinia dodana przez: Edyta Samborska
Wolny termin: 5 Gru o 19:00. Sprawdź inny.
Endokrynolog Warszawa dr n. med. Wojciech Pięta

dr n. med. Wojciech Pięta

Endokrynolog, Ginekolog położnik

Ochota Medical Center
Mochnackiego 10
Ochota, Warszawa

Nie wiem jak było w Waszych przypadkach, ale ja właśnie wróciłam z usg wykonywanego przez dra Pięte. Dr był sympatyczny, konkretny, wydaje się, że zna się na rzeczy, pokazał mi dzidziusia i powiedział, że nie widzi nieprawidłowości (tutaj mam nadzieję, że się nie pomylił). Na pogaduchy to ja się z koleżankami umawiam, a nie na wizytę u lekarza. Ponadto weszłam przed czasem i nie musiałam przesiadywać pod gabinetem.

Opinia dodana przez: przyszła mama

dr n. med. Vijay Kumar Sharma

Endokrynolog, Internista

Gabinet Lekarski
ul. Wyspiańskiego 54
Pruszcz Gdański

Bardzooo dobry lekarz. Uprzejmy jako człowiek. Miły oraz cierpliwy. Z wytrwałością słucha pacjenta za co jestem bardzo wdzięczna! Polecam

Opinia dodana przez: mczarna
Endokrynolog Jarocin lekarz Andrzej Pajdowski

lekarz Andrzej Pajdowski

Endokrynolog, Ginekolog

ENDOKRYNOLOG GINEKOLOG POŁOŻNIK - USG - OSTEOPOROZA
Jarocin

Serdecznie polecam Pana doktora Pajdowskiego. Bardzo dobry lekarz, wszystko tłumaczy i zawsze służy pomocą.

dr n. med. Anna Orzechowska-Pawilojć

Specjalistyczne Gabinety Lekarskie MeaMedica
Al. Grunwaldzka 74/1
Gdańsk

Dwukrotnie sprawdzałam czy opinia dotyczy tej samej pani doktor. Ja jestem bardzo zadowolona z wizyt, jest to pierwszy lekarz który na obejrzenie mojego USG tarczycy poświęcił z 5minut, a nie 5 sek. Pani doktor pomogła w zwalczeniu niedoczynności ale również skierowała na badania związane z insulinoodpornością. Przez wcześniejsze lata leczenia nikt nie zwrócił uwagi na to, że cześć moich problemów zdrowotnych wynikać może właśnie z zaburzeń insuliny. Poleciłam innym osobą i z tego co wiem wszystkie kontynuują leczenie u pani doktor.

Opinia dodana przez: DominikaPN
Wolny termin: 27 Lis o 14:00. Sprawdź inny.

dr n. med. Marek Kaniewski

CenterMed
ul. Waryńskiego 10a

Od lat leczę się u pana doktora na cukrzycę i dzięki niemu czuję się
dobrze, pan doktor jest bardzo miły ...

Od lat leczę się u pana doktora na cukrzycę i dzięki niemu czuję się
dobrze, pan doktor jest bardzo miły i sympatyczny i wizyty przebiegają w
bardzo miłej atmosferze. Poleciłam go koleżance, która ma problemy z
tarczycą (bo pan doktor jest także endokrynologiem) i jest ona bardzo
zadowolona i powiedziała, że na żadnego innego go nie zamieni :)

Opinia dodana przez: natalia