Ilość placówek

Dostępność
Wyczyść

Filtruj oceny
Ocena ogólna
Wyczyść

Oceny cząstkowe
Uprzejmość
Godny polecenia
Kompleksowość podejścia
Poświęcony czas
Tłumaczenie choroby i leczenia
Zaufanie do kompetencji
Wyczyść
Ranking lekarzy

Endokrynolog Jaworzno

- 4 lekarzy
# 1
+1 więcej

Elwita

Jaworzno

Średnia ocen: 2,8/5

Bardzo dobry lekarz ! Duża wiedza i fachowość, podchodzi kompleksowo do problemów pacjenta. Ma mocne, bardzo bezpośrednie podejście i nietuzinkowy ...

Bardzo dobry lekarz ! Duża wiedza i fachowość, podchodzi kompleksowo do problemów pacjenta. Ma mocne, bardzo bezpośrednie podejście i nietuzinkowy sposób bycia, co pacjentów przyzwyczajonych do bycia głaskanym przez lekarza może początkowo zaskakiwać. Po dokładnym badaniu, rzeczowym wyjaśnieniu stanu zdrowia i fachowej poradzie co dalej pacjent wychodzi z prawidłową diagnozą i z jasną ścieżką dalszego postępowania - czyli z tym, po co przyszedł.
Podsumowując : jak ktoś szuka lekarza, który pocieszy, przytuli i popłacze z pacjentem nad życiowymi problemami to nie ten adres. Jak ktoś szuka prawidłowej, jasnej, szczegółowej diagnozy, podpartej wszechstronną wiedzą medyczną i liczy na zdecydowane leczenie i poradę, co dalej robić z własnym zdrowiem, to to jest właściwy lekarz. Polecam osobom naprawdę chorym i rzeczywiście szukającym dobrej diagnozy i wyleczenia.

WięcejMniej
Opinia dodana przez: Anonim
# 2

lekarz Ewa Łojko

Endokrynolog, Ginekolog położnik

  (+1 więcej)
liczba opinii: 26
+3 więcejJaworzno

Średnia ocen: 2,4/5

Witam. Ja jestem bardzo zadowolony z leczenia u pani dr. Lecze sie endokrynologicznie, prywatnie. Przeszłem zalecana przez panią dr kurację ...

Witam. Ja jestem bardzo zadowolony z leczenia u pani dr. Lecze sie endokrynologicznie, prywatnie. Przeszłem zalecana przez panią dr kurację i wyniki mam w normie. Liczyłem sie u innych i zero efektów. W razie wątpliwości mogę liczyć takze na kontakt telefoniczny, a jestem bardzo upierdliwy. Polecam i zyczylbym sobie wiecej takich profesjonalistów.

WięcejMniej
Opinia dodana przez: Waldemar
# 3

lek. med. Krzysztof Partyka

Endokrynolog dziecięcy, Pediatra

liczba opinii: 0
+2 więcej

None
ulica Hibnera 13c
Jaworzno

Znasz tego lekarza? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘ
# 4
+5 więcej

None
Sportowa 10
Jaworzno

Znasz tego lekarza? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘCopyright ©2018 RankingLekarzy.pl

Zapytaj lekarzaStrefa lekarza Zaloguj się
display statdisplay stat