Katowice Endokrynolog

Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny im. Andrzeja Mieleckiego

40-027 Katowice

W 1988 roku jako 15 letni chłopak chorowałem na nerki, pan profesor uratował mi życie za co chciałem gorąco podziękować, obecnie mam 45 lat i od tamtego czasu nie miałem żadnych problemów z nerkami. pozdrawiam

Opinia dodana przez: tomasz

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Aleksandra Kierat-Pająk

Katowice

Moja mama jest pacjentką Pani Doktor od lipca 2013r. Od czasu postawienia rozpoznania jest prowadzona bardzo rzetelnie i sumiennie. Pani Doktor ma zawsze dla nas czas, spokojnie i cierpliwie odpowiada na pytania, okazuje zainteresowanie, ma wyjątkowe podejście do osoby starszej. Zawsze możemy na Nią liczyć.Wysoko oceniamy Jej kompetencje zawodowe. Polcamy jako wysokiej klasy specjalistę wszystkim, którzy poszukują bardzo dobrego endokrynologa. Jest wspaniałym lekarzem. :):):)

Opinia dodana przez: córka pacjentki
Endokrynolog Katowice dr n. med. Agnieszka Żak-Gołąb

Klinika Chirurgii Przewodu Pokarmowego
Medyków 14
40-751 Katowice

sympatyczna, rzeczowa, kompleksowo podchodzi do problemu. Pani doktor zawsze znajdzie czas dla pacjenta. Przyszłam z niedoczynnością tarczycy w ciąży i dalej jestem pod opieką p. Agnieszki.

Opinia dodana przez: Paulina

ulica Uniwersytecka 12/99
40-007 Katowice

Bardzo dobry, kompetentny lekarz. Wzbudza zaufanie. Pacjent ma poczucie, że jest w dobrych rękach. Wyjątkowo uprzejma - jakby została przeniesiona z innych czasów.

Provita
ul. Żelazna
40-851 Katowice

Bardzo polecam. Chociaż wizyty nie są tanie, ale warto. Swoją drogą ogromna wiedza, umiejętności praktyczne i taktowne podejście do pacjenta

prywatny gabinet okulistyczny
graniczna 49b
Katowice

specjalista w zakresie endokrynologii z duzym doswiadczeniem.

specjalista w zakresie endokrynologii z duzym doswiadczeniem.

lekarz Anna Bednarska-Czerwińska

Endokrynolog, Ginekolog położnik

Provita
ul. Żelazna
40-851 Katowice

Pani doktor jest bardzo dobrym specjalistą, sumiennym, dokładnym z dużą wiedzą i doświadczeniem. Ja jej zaufałam i sie nie zawiodłam, polecam.

Opinia dodana przez: Anna

FEMINA Centrum Medyczne
Różana 10

Kompetentny lekarz, najlepszy specjalista ,ma podejscie do pacjenta,
potrafi rzeczowo i spokojnie wytlumaczyc chorobe, godny zaufania.

Kompetentny lekarz, najlepszy specjalista ,ma podejscie do pacjenta,
potrafi rzeczowo i spokojnie wytlumaczyc chorobe, godny zaufania.

Opinia dodana przez: Grażyna

dr n. med. Małgorzata Zięba

Endokrynolog, Ginekolog położnik

Zięba Clinic
ul. Kościuszki 255A
40-608 Katowice

Dzięki Pani dr Ziębie zaszłam w ciąże i urodziłam dwoje zdrowych, fantastycznych dzieci, podczas gdy inni lekarze (a było ich naprawdę wielu) nie dali rady, gorąco polecam

Opinia dodana przez: monika

Wietnamska 54
40-765 Katowice

Pan doktor Szymkowiak to nie tylko dobry specjalista, ale również wspaniały człowiek. Pierwszy raz w życiu spotkałam lekarza, który tak się przejmuje zdrowiem pacjenta. Polecam wszystkim !!!
PS. Pozwoliłem sobie skopiować wcześniejszą opinię, bo nic dodać, nic ująć.

PS. Pozwoliłem sobie skopiować wcześniejszą opinię, bo nic dodać, nic ująć.

Opinia dodana przez: sławomir