Endokrynolog Kościerzyna

lekarz Ilona Ozimek-Jurkowska

Endokrynolog, Internista

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Przychodnia"
Skłodowskiej-Curie 7
Kościerzyna

Dzieki Pani doktor udalo sie mi donosic ciaze. Jestem jej bardzo wdzieczna za to. Niestety przerwalam leczenie ale musze znow znowic sprawy osobiste i napewno sie do niej zglosze. Osoba bardzo ciepla

Opinia dodana przez: mk

dr Witold Kamiński

None
ul. Juliusza Słowackiego 29
Kościerzyna

Bardzo dużo czasu poświęca pacjentowi,dokładnie wyjaśnia przyczyny dolegliwości oraz ich skutki,lekarz z powołania ,godny polecenia

Opinia dodana przez: Alicja

lekarz Sławomir Mucha

Endokrynolog, Internista

Specjalistyczny Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Salus"
Klasztorna 7A
Kościerzyna

Jest mi bardzo smutno, że dr Mucha odszedł z Kościerzyny . Bardzo kompetentny lekarz, na wszelkie pytania odpowiadał wyczerpująco. Nie chciał zwiekszać dawek, bo jak mówił : większa może mi zaszkodzić w szczególności na serce. Miły i przyjazny.

Opinia dodana przez: Magda

Maciej Krynicki

Endokrynolog

M.C. Składowskiej
Kościerzyna

Zawsze jak czekam na wizytę u dr. Krynickiego to w poczekalni (przychodnia na ul. Armii Krajowej w Gdyni) krążą legendy na temat jego chamstwa i gburowatości. Ja jednak nigdy tego nie doświadczyłem. Mam już na swoim koncie 5 wizyt u doktora i jest OK.
Rzeczywiście jest małomówny, ale jednak wytłumaczył co mi jest i jak będziemy to leczyć.
Leczenie się sprawdziło, objawiły ustały, a wyniki są w normie.
Na każdej wizycie dostaje skierowanie na jakieś badanie, co jest chyba rzadkością w czasie wiecznego braku pieniędzy w NFZ.
Według mnie to dobry lekarz - szybki, konkretny i zna się na rzeczy.