Endokrynolog W Okolicach Kowalewo Pomorskie

lekarz Anna Mazur

None
ulica Podgórna 12
Toruń

Spokojne podejście do pacjenta. Wyraźne zalecenia. Wszystko bez pośpiechu i bez zbędnego przyciągania.

Opinia dodana przez: Monika

lekarz Anna Mazur

roty grudziadzkie

Grudziądz

Fantastyczny lekarz jakich rzadko się teraz spotyka, naprawdę przejmuje się pacjentami i dokładnie sprawdza ich stan zdrowia, nie tylko z zakresu endokrynologii:) Polecam gorąco.

dr n. med. Krzysztof Komorowski

Modrzewiowa 14 lok. 36
Bydgoszcz

Polecam super Lekarz specjalista Uczynny miły i pomocny takich lekarzy oby było więcej z Sercem oddany, mój lekarz - Marysia.

Opinia dodana przez: Ola

dr Ewa Krzemkowska

Endokrynolog dziecięcy, Endokrynolog

Witam.
Bardzo kompetentna osoba. Miła i uprzejma , podejście do choroby i pacjenta na 100% .
Fachowe i przemyślane leczenie ...

Witam.
Fachowe i przemyślane leczenie . Polecam wszystkim . Pozdrawiam.

Opinia dodana przez: Stanisław

lekarz Łukasz Wojnowski

Chełmińska 11
Stare Miasto, Toruń

Chyba jedyny endokrynolog w Toruniu, który kojarzy przyczynę ze skutkiem. Szkoda, że nie leczy cukrzycy. Polecam!

Opinia dodana przez: Gosia

lekarz Barbara Iwaniszewska

Endokrynolog dziecięcy, Endokrynolog

Wojewódzki Szpital Dziecięcy Oddział Pediatrii Endokrynologii i Neurologii Dziecięcej
Konstytucji 3 Maja 42
Na Skarpie, Toruń

Polecam każdemu, bardzo kompetentna do tego indywidualnie traktująca pacjenta, lekarz z powołania, może troche małomówna ale z czasem cierpliwie tłumaczy wszelkie watpliwoci

dr n. med. Ahmed Tantush

Endokrynolog, Ginekolog położnik

Gabinet lekarski KONSYLIUM
Piłsudskiego 4
Świecie

Witam, polecam bardzo Pana Tantush.Mily sympatyczny i najwazniejsze co to rzeczowy.Sprawnie i szybko prowadzi badanie.Prowadzę ciąze u doktora i jestem zadowolona

Opinia dodana przez: maja

lekarz Jadwiga Witkowska

None
ulica Szeroka 25
Toruń

Leczę się u pani dr. Witkowskiej od wielu lat i muszę powiedzieć że , jest to kompetentny , bardzo dobry lekarz i wspaniały człowiek .Nie chcę tu opisywać swojego przypadku , bo to długa złożona historia . Pani doktor bardzo mi pomogła w leczeniu niedoczynności tarczycy i wiele jej zawdzięczam odnośnie mojego leczenia . Nigdy nie płaciłam za zlecone przez panią dr. badania , które nadal muszę co pewien czas wykonywać . Pani dr. Witkowska to bardzo wrażliwy człowiek na krzywdę chorych potrzebujących ludzi . Znam przypadek gdzie dr. Witkowska systematycznie wspiera finansowo biedną starszą schorowaną osobę , Dlatego nie mogę pogodzić się z negatywnymi opiniami na temat pani doktor Witkowskiej . Jedna lub dwie wizyty pacjenta nie świadczą o wszystkim . Poza tym dr. nie jest cudotwórcą i nie uzdrawia za dotknięciem . Za to nie które oszczerstwa zakrawają pod paragraf . Złośliwe wpisy niezadowolonych pacjentów niszczą opinię dobrego lekarza i człowieka. Pytam więc - czy urodził się taki co wszystkim dogodził ? Czy ty krytykancie jesteś taki w swojej pracy super , nieomylny ? Jadwiga Nowak

Opinia dodana przez: Jadwiga Nowak

lekarz Elżbieta Szyszkowska-Sinica

Endokrynolog, Ginekolog położnik

Gabinet prywatny

Wrzosy, Toruń

Witam,

Witam,
Ja osobiście polecam.Nigdy Pani doktor nie zbyła mnie ,zawsze poświęca tyle czasu ile jest to konieczne przy danej wizycie,wytłumaczy jeśli czegoś nie wiem i przede wszystkim odpowiada na pytania. Jestem pacjentką, która bardzo długo już chodzi na wizyty i naprawdę nie rozumie poniższych krzywdzących opinii np. zarzuca się długie czekanie w kolejce to już świadczy o tym,że do Pani doktor chodzi dużo pacjentów i lekarz każdemu poświęca tyle czasu ile jest to konieczne.Więc taki zarzut jest dla mnie absurdalny.Nigdy nie zostały mi przepisane leki na ładne oczy jak ktoś wcześniej pisał.Dzięki właśnie Pani doktor mam świetnego syna po wieloletnich staraniach a obecnie też Pani doktor prowadzi moja kolejną ciążę.Dla ścisłości nie jestem prywatną pacjentką Pani doktor a chodzę do przychodni na Fałata.Osobiście poleciłam Panią doktor koleżankom i nie narzekają. Więcej nie będę się rozpisywać moja ocena mówi sama za siebie. Osobą, które się zraziły przez te negatywne opinie i innym co dopiero szukają lekarza proponuje samemu się przekonać bo można stracić szanse na naprawdę dobrego lekarza.
Pozdrawiam.

Opinia dodana przez: Małgosia

lekarz Jolanta Chmielewska

Prywatna Specjalistyczna Przychodnia Lekarska "Nowak&Nowak" w Toruniu
ulica Filtrowa 29B
Toruń

panią doktor poleciła mi koleżanka, której leczenie prowadzi już od roku (skutecznie) z ostrzeżeniem, ze na początku może się wydać surowa.jednak podczas wizyty okazała się być miła i uprzejma, wyjaśniła na czym polega moja choroba,dała skierowania na dodatkowe badania i wyznaczyła następną wizytę (wszystko w ramach nfz pomimo, że byłam na wizycie prywatnej. szczerze polecam.