Endokrynolog Kraków

Kraków

Nic dodać, nic ująć. Kompetentny lekarz z powołania. Po prostu nie da się tego opisać, jak dobrym lekarzem jest Pani doktor n.med. ale zdecydowanie polecam!

Opinia dodana przez: Mała Mi

Kraków

leczę się u niej od niecałych dwóch lat- jestem zadowolona. konkretna babka.

leczę się u niej od niecałych dwóch lat- jestem zadowolona. konkretna babka.

Maszachaba
Prądnicka 50 A

Prawdziwy lekarz z powołania. Potrafi bardzo dobrze zdiagnozować chorobę oraz dobrać odpowiednie leki.

Oddział NZOZ "SONO-X " Sp z o.o.
Pomorska 10/1

Wspaniały lekarz. Jeden z najlepszych jakich spotkałam. Miły, sympatyczny i z poczuciem humoru. Zawsze znajdzie czas dla pacjenta i zainteresuje się jego dalszym losem

ulica Obopólna 12/2

Leczę sie u p. Profesora od lat. Jest wspaniałym człowiekiem, bardzo kompetentnym,cierpliwym, doświadczonym lekarzem, jedynym który mnie wysłuchał i zdiagnozował po latach bezskutecznego szukania pomocy. Polecam goraco i żałuje, ze juz nie przyjmuje na klinice.

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Szpital Uniwersytecki w Krakowie
ulica Kopernika 23

jestem pacjentka pana dr. i jestem zadowolona jest bardzo dobrym sympatycznym i miłym lekarzem zawsze mozna z nim pogadać

Centrum Medicover - Kraków Podgórska
ul. Podgórska 36

lekarz z powołania, odpowie na każde pytanie, każdego traktuje jakby był najważniejszy, zawsze uśmiechnięta

Wiatra 97

Mądry, cierpliwy lekarz. Zleca badania o których innym lekarzom nawet się nie śniło i dopiero na ich podstawie zaleca odpowiednie leczenie.Traktuje człowieka jako całość, nie lekceważy subiektywnych odczuć chorego.

ulica Łużycka 42/48

bardzo dobry lekarz, spokojnie tlumaczy, bada, odpowiada na pytania, ciepla osoba godna zaufania.

ulica Łużycka 42/48

Profesjonalista w kazdym calu. Najlepszy. Inteligentny, z poczuciem humoru. Ja go uwielbiam. Lecze sie juz 7 lat, prowadzil mnie w ciazy.