Endokrynolog Kraków

ul. Strzelecka 2
31-503 Stare Miasto, Kraków

Pani Doktor jest doskonałym lekarzem, bardzo kulturalna, świetny endokrynolog, stwarza przyjazną atmosferę, wyniki Jej leczenia oceniam jako niezwykle skuteczne . Polecam z czystym sumieniem! Mariola

Katarzyna Tyrawa

Endokrynolog, Pediatra

Małopolskie Centrum Medyczne S.C.
ulica Rejtana 2

Fachowiec. Zapał do pomagania ludziom i wyjaśniania wątpliwości. Uprzejma. Gorąco polecam.

Kraków

wszystko na 5. Chodzę do niego już 12 lat i leczę się z moim synem który miał pół roku jak do niego trafił. I do tej pory kontrolujemy u niego tarczycę. Ale nie tylko zawsze popatrzy też na inne badania jak są, poradzi. Po przepisaniu przez niego odpowiedniego hormonu po m-cu zaszłam w upragnioną drugą ciąże (a nie mogłam długo w nią zajść).

Skawińska 14 lok. 2

Gorąco polecam:) Leczę się u pani doktor od dwóch lat i jestem bardzo zadowolona. Każda wizyta przebiega w spokojnej, niestresującej atmosferze. Pani doktor jest bardzo ciepłą i sympatyczną osobą.

Eco Lab Healthcare Instytut Dermatologii
Zacisze 6/3

Super Pani Doktor, uprzejma, kompetentna,analizująca wszystkie schorzenia pacjenta a nie tylko endokrynologiczne, a przede wszystkim umiejąca w sposób zrozumiały wyjaśnić podłoże choroby, powikłania i leczenie. nie liczy czasu wizyty tylko poświęca pacjentowi tyle uwagi ile potrzeba.

Opinia dodana przez: Maria

Szpital Zakonu Bonifratrów św. Jana Grandego w Krakowie
Trynitarska 11

polecam ,kompetentny lekarz .Jeżeli ktoś chce mieć opiekę kompleksową to jest to o co chodzi każdemu pacjentowi.

Kraków

Jestem pacjentką od 8 miesięcy i jestem zadowolona.Bardzo dobrze wszystko tłumaczy.Ja polecam:)

ul. Kurczaba 3
Kraków

Pani doktor uratowała mi życie - wycięgnęła mnie z anoreksji, miałam 29 lat, 154 cm wzrostu i ważyłam 38 kg. Było ze mną bardzo źle. Dzięki odpowiednim lekom na tarczycę, diecie i motywacji szybko dobiłam do wagi prawidłowej i zaszłam w ciążę. Uważam, że Pani Dorota jest wspaniałym lekarzem i będę jej wdzięczna do końca życia.

Mimo nawet nieplanowej wizyty zawsze mnie przyjęła i pomogła rozwiązać problem i znajduje czas, reguralnie wyznacza badania kontrolne, niezmiernie sympatyczna, bardzo miła, jeśli coś nie wiem wytłumaczy i kompleksowo prowadzi leczenie z innymi moimi chorobami, nigdy nie odsyła a leczę się u pani doc. Mazurek od 13 lat. Bardzo ciężkie choroby dzięki temu przeszłam bez żadnych problemów, łącznie z operacjami. Godna polecenia i zaufania !!!

Opinia dodana przez: dd

Szpital Zakonu Bonifratrów św. Jana Grandego w Krakowie
Trynitarska 11

Leczyłem się u doktora Kokodyńskiego osiem lat.

Leczyłem się u doktora Kokodyńskiego osiem lat.
Będąc studentem trafiłem do dr Kokodyńskiego w bardzo złym stanie zdrowia z podejrzeniami zaburzeń gospodarki hormonalnej. Lekarz zlecił szereg badań poczynając od badań krwi na poziom hormonów poprzez USG tarczycy i MRI głowy. Okazało się, że mam kompletnie rozregulowana gospodarkę hormonalną, problemy z tarczycą i zespół pustego siodła.
Pan doktor wykazała się wiedzą i znajomością w wykrywaniu niejasnych wówczas dla mnie ale również niejasnych dla innych lekarzy problemów zdrowotnych. Nie podjął żadnych decyzji związanych z leczeniem nie mając kompletu wyników i badań w ręku. Dopiero mając pełną dokumentacje medyczną podjął leczenie. Odpowiadał na wszelkie moje pytania i informował mnie o tym jak będzie wyglądało leczenie.
Absolutnie nie mogę się zgodzić z opiniami, że jest arogancki czy, że w sposób arbitralny odnosi się do pacjentów. To jakiś absurd ! Natomiast ma specyficzny sposób bycia, który nie wszystkim musi się podobać. Na pewno jest ekscentryczny ale w dobrym przedwojennym znaczeniu.
Leczyłem się u niego osiem lat. Obecnie już się nie leczę ponieważ zmieniłem miejsce zamieszkania i musiałem NIESTETY również zmienić lekarza ponieważ mam za daleko do Krakowa.

Inna sprawa to organizacja pracy w przychodni na Batorego gdzie się leczyłem. Pan doktor Kokodyński jest najbardziej obłożonym pacjentami lekarzem w tamtym ośrodku więc i kolejki są do niego długie i oczekiwanie na korytarzu po kilka godzin na wizytę jest niestety standardem. Dlatego odradzam leczenie się u niego w przychodni na Batorego bo kolejki pacjentów na korytarzu potrafią zszarpać nerwy. Lepiej leczyć się u niego prywatnie. Wiem, że przyjmował również w szpitalu u Bonifratrów na Trynitarskiej ale mnie nie było stać na leczenie prywatne dlatego wolałem cierpieć w kolejce na Batorego.

Podsumowując to Pan Adam Kokodyński jest lekarzem, który postawił mnie na nogi. Zawdzięczam mu bardzo wiele. Polecam lekarza ale odradzam przychodnie na Batorego.