Endokrynolog Kraków

dr n. med. Maciej Ziemiński

Lux-Med
Libiąż ul.Piłsudskiego 14
Kraków

Od ponad roku leczę się na tarczycę, ale poprzedni Pan profesor jakoś nie bardzo umiał rozmawiać jak pytałam o chorobę.

Obecny endokrynolog ma bardzo fajne, na luzie podejście do pacjenta. Czasu poświęcił mi tyle ile było trzeba aby wytłumaczyć zaistniały problem chorobowy. Naprawdę godny polecenia

Opinia dodana przez: Paulina

lekarz Agnieszka Stefańska

Kraków

Nic dodać, nic ująć. Kompetentny lekarz z powołania. Po prostu nie da się tego opisać, jak dobrym lekarzem jest Pani doktor n.med. ale zdecydowanie polecam!

Opinia dodana przez: Mała Mi

Mariola Mróz-Zawistowska

Kraków

leczę się u niej od niecałych dwóch lat- jestem zadowolona. konkretna babka.

leczę się u niej od niecałych dwóch lat- jestem zadowolona. konkretna babka.

dr n. med. Monika Buziak-Bereza

Maszachaba
Prądnicka 50 A
Kraków

Prawdziwy lekarz z powołania. Potrafi bardzo dobrze zdiagnozować chorobę oraz dobrać odpowiednie leki.

Maciej Skalski

Pomorska 10 lok. 1
Kraków

Wspaniały lekarz. Jeden z najlepszych jakich spotkałam. Miły, sympatyczny i z poczuciem humoru. Zawsze znajdzie czas dla pacjenta i zainteresuje się jego dalszym losem

dr hab. n. med. Filip Gołkowski

Endokrynolog

Prof. dr hab. n. med. Filip Gołkowski. Specjalistyczny Gabinet Endokrynologiczny
Obopólna 12
Kraków

Leczę sie u p. Profesora od lat. Jest wspaniałym człowiekiem, bardzo kompetentnym,cierpliwym, doświadczonym lekarzem, jedynym który mnie wysłuchał i zdiagnozował po latach bezskutecznego szukania pomocy. Polecam goraco i żałuje, ze juz nie przyjmuje na klinice.

dr Jacek Pantofliński

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Szpital Uniwersytecki w Krakowie
ulica Kopernika 23
Kraków

jestem pacjentka pana dr. i jestem zadowolona jest bardzo dobrym sympatycznym i miłym lekarzem zawsze mozna z nim pogadać

lekarz Alina Czwarnos

Scanmed Multimedis
Podgórska 36
Kraków

lekarz z powołania, odpowie na każde pytanie, każdego traktuje jakby był najważniejszy, zawsze uśmiechnięta

dr n. med. Dorota Pach

Wiatra 97
Kraków

Mądry, cierpliwy lekarz. Zleca badania o których innym lekarzom nawet się nie śniło i dopiero na ich podstawie zaleca odpowiednie leczenie.Traktuje człowieka jako całość, nie lekceważy subiektywnych odczuć chorego.

lekarz Beata Piwońska-Solska

Gabinet Endokrynologiczny EMED
Łużycka 42/49
Kraków

bardzo dobry lekarz, spokojnie tlumaczy, bada, odpowiada na pytania, ciepla osoba godna zaufania.