Endokrynolog Legnica

Galaktyczna 20/1
59-220 Legnica

Bardzo dobry lekarz.Kompetentna osoba mająca dużą wiedzę w zakresie endokrynologii i nie tylko, ma świetny kontakt z pacjentem, chętnie odpowiada na pytania i wyjaśnia wątpliwości. Cechuje ją empatyczne podejście do pacjenta.

Opinia dodana przez: Joasia

Legnica

Wspaniały lekarz i przemiła kobieta. Wdzięczna pacjętka

Wspaniały lekarz i przemiła kobieta. Wdzięczna pacjętka

Przychodnia w Jaśkowicach
Jaśkowice legnickie 37
59-221 Legnica

Polecam dr Szymczaka.Jestem pod opieką tego lekarza od ponad dwóch lat.Odpowiednie podejście,odpowiednie dawki hormonów tarczycy.Czuję się świetnie i to jest najważniejsze.

Opinia dodana przez: Sylwia

59-220 Legnica

przyjmuje w szpitalu w Legnicy, 76 72 11 727 8;00-13;00 (rejestracja)-ciężko się dodzwonić......... wizyta z badaniem 100zł ale trzeba doliczyć sobie też później wszystkie badania, które też kosztują

ulica Mickiewicza 1A/5
59-220 Legnica

Beznadziejna ze nie da się tego opisać nie polecam. Nieuprzejma zero kompetencji. Nie miła. Najgorszy lekarz jakiego spotkałam.

Opinia dodana przez: sylwia

lekarz Agata Jędrzejczyk-Musiak