lubelskie endokrynolog

Czy chodziło Ci o lekarzy:

Witold Kołłątaj

Pediatra

Wolny termin: 25 Paź o 07:30. Sprawdź inny.
Endokrynolog Lublin dr n. med. Marek Derkacz

dr n. med. Marek Derkacz

Endokrynolog   (+2 więcej)

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska- Marek Derkacz
ul Kolorowa 5/5A
Sławinek, Lublin

Lekarz niezwykle kompetentny, poświęca dużo czasu pacjentowi, cierpliwie tłumaczy objawy, pozytywnie nastawiony i optymizmem zaraża .

Opinia dodana przez: Danuta Dudkowska
Wolny termin: 28 Paź o 08:00. Sprawdź inny.
Endokrynolog Zamość lek. med. Waldemar Dziki

lek. med. Waldemar Dziki

Endokrynolog   (+3 więcej)

Gabinet Medycyny Kobiecej
Al. Jana Pawła II 7/8
Zamość

powiem tak lekarz bardzo kompetentny, podchodzacy indywidualnie do Waszych problemów, kontaktowy co powoduje,ze na wizycie natychmiast stwarza przyjazna atmosfere co akurat w tym gabinecie jest szalenie ważne,kompleksowo podchodzi do problemu,podpowiada najlepsze dla Was rozwiązania,szczerze mówiac z całego serca polecam.Moje 5/5 jest obiektywne, pomimo,że pierwsza moja wizyta w tym gabinecie,poczułam sie jakbysmy byli starymi znajomymi.Menopauza nie jest najlepszym okresem dla kobiety,trapi Was mnostwo róznych dolegliwości,ktorych tak naprawde same nie rozumiecie,dr.Dziki cierpliwie wysluchał problemu,zalecił dodatkowe badania,poswięcił mi tyle czasu ile potrzebowałam.Na pewno polecę go swoim przyjaciólkom.

dr Iwona Ciuba

Zamość

Gorąco polecam . Mam porównanie z innymi i jestem pełna podziwu. Człowiek po rozmowie z P. Doktor wie ,że : da radę , może i nie jest tak źle. Nie chcę opisywać swoich problemów , radzę sprawdzić samemu. Bardzo dziękuję P.Dr.

Opinia dodana przez: elżbieta

lekarz Dorota Łyszczarz

None
ulica Puławska 2
Opole Lubelskie

Bardzo miła, uprzejma i kompetentna. Mam do niej zaufanie. Skromna. Atmosfera wizyty pełna szacunku do pacjenta.

Opinia dodana przez: Marek Furtak

dr hab. n. med. Wojciech Szydłowski

Endokrynolog   (+1 więcej)

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "CenterMed Lublin" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Przychodnia Specjalistyczna
ulica Weteranów 46

Pan doktor pomogł mi w okiełznnaniu dość dotąd frustrujących mni i
męczących tzw."spraw kobiecych". Hormony opanowane. polecam :)

Pan doktor pomogł mi w okiełznnaniu dość dotąd frustrujących mni i
męczących tzw."spraw kobiecych". Hormony opanowane. polecam :)

Opinia dodana przez: cydia

dr Marek Niewiedziol

SANITAS

Lublin

FACHOWIEC I WSPANIAŁY CZŁOWIEK. LECZY MNIE OD DŁUŻSZEGO CZASU I MOGĘ GO TYLKO CHWALIĆ.

dr n. med. Barbara Maciejko-Meresta

GABINET LEKARSKI DR N. MED. BARBARA MACIEJKO-MERESTA
RADOŚCI 4/1
Lublin

Posiada niesamowita wiedze ,trafnie stawia diagnozy i je skutecznie leczy.Dzieki pani dr zyje,bo dr Orzel z krasnickiej ok 25 temu skierowal mnie na operacje tarczycy przy nadczynnosci i niedoczynnosci, gdzie jego diagnoza bylaby dla mnie smiertelna.Trafilam wowczas do pani dr i do tej pory jestem pod stala opieka .

Opinia dodana przez: urszula

dr n. med. Michał Słomian

Szpital im. Jana Pawła II
ul. Jana Pawła II 10
Zamość

Świetny specjalista i przesympatyczny człowiek. Jedyna wada jest taka,że trudno dostać się na wizytę(prywatną) z powodu bardzo wielu pacjentów.

dr n. med. Elżbieta Ryczak

Luxmed
Radziwiłłowska 5
Lublin

Uważam, że warto podzielić się z innymi opinią na temat lekarza,który jest bardzo zaangażowany w swoją pracę. Jest bardzo dobrym lekarzem, który trafnie dobiera leczenie i przede wszystkim ma intuicję, dzięki temu chory szybko wraca na właściwe tory. Poza tym jest bezpośredni co ułatwia rozmowę, nie stwarza niepotrzebnych dystansów.POLECAM!

dr n. med. Beata Matyjaszek-Matuszek

SPSK4