Lublin Endokrynolog

Wolny termin: jutro o 17:00. Sprawdź inny.
Endokrynolog Lublin dr n. med. Marek Derkacz

dr n. med. Marek Derkacz

Diabetolog, Endokrynolog

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Marek Derkacz
Kolorowa 5/5A, 20-802 Lublin
Sławinek, Lublin

Wizyta przebiegła bardzo profesjonalnie i uzyskałam pomoc. Kompetencje i zaangażowanie mega profesjonalizm. Jedyny minus- opóźnienie dwugodzinne przez co nie zdążyłam na swoje dodatkowe zajęcia. Osoby, które potrzebują więcej czasu powinny od razu w grafiku zajmować czas dwóch wizyt, ponieważ szkoda pędzić przez miasto na umówioną godzinę a później czekać dwie godziny na swoją kolej.

NZOZ REUMED
ulica Wallenroda 2F/4
20-607 Lublin

Bardzo miła, uprzejma i kompetentna. Mam do niej zaufanie. Skromna. Atmosfera wizyty pełna szacunku do pacjenta.

Opinia dodana przez: Marek Furtak

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "CenterMed Lublin" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Przychodnia Specjalistyczna
ulica Weteranów 46
20-046 Lublin

Pan doktor pomogł mi w okiełznnaniu dość dotąd frustrujących mni i
męczących tzw."spraw kobiecych". Hormony opanowane. polecam :)

Pan doktor pomogł mi w okiełznnaniu dość dotąd frustrujących mni i
męczących tzw."spraw kobiecych". Hormony opanowane. polecam :)

Opinia dodana przez: cydia

SANITAS

Lublin

FACHOWIEC I WSPANIAŁY CZŁOWIEK. LECZY MNIE OD DŁUŻSZEGO CZASU I MOGĘ GO TYLKO CHWALIĆ.

GABINET LEKARSKI DR N. MED. BARBARA MACIEJKO-MERESTA
RADOŚCI 4/1
20-530 Lublin

Posiada niesamowita wiedze ,trafnie stawia diagnozy i je skutecznie leczy.Dzieki pani dr zyje,bo dr Orzel z krasnickiej ok 25 temu skierowal mnie na operacje tarczycy przy nadczynnosci i niedoczynnosci, gdzie jego diagnoza bylaby dla mnie smiertelna.Trafilam wowczas do pani dr i do tej pory jestem pod stala opieka .

Opinia dodana przez: urszula

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "FIDELIS" w Lublinie
Radziwiłłowska 5
20-080 Lublin

Uważam, że warto podzielić się z innymi opinią na temat lekarza,który jest bardzo zaangażowany w swoją pracę. Jest bardzo dobrym lekarzem, który trafnie dobiera leczenie i przede wszystkim ma intuicję, dzięki temu chory szybko wraca na właściwe tory. Poza tym jest bezpośredni co ułatwia rozmowę, nie stwarza niepotrzebnych dystansów.POLECAM!

Bardzo kompetentny i uprzejmy lekarz. Szybko zdiagnozowal chorobe i
wytlumaczyl ja oraz przebieg leczenia. Polecam

Bardzo kompetentny i uprzejmy lekarz. Szybko zdiagnozowal chorobe i
wytlumaczyl ja oraz przebieg leczenia. Polecam

Opinia dodana przez: Halina

ulica Wschodnia 6
20-015 Lublin

Doskonały lekarz i specjalista z duzym doświadczeniem, a także wspaniały współpracownik. Miałam przyjemność obserwować niejeden przypadek chorobowy prowadzony przez P.Doktor i pełna podziwu polecam. Widziałam wiele sukcesów terapeutycznych, świetny diagnosta. Gdybym miała się leczyć sama lub kogoś z Rodziny napewno u Niej czułabym się bezpiecznie.

Gastromed

Lublin

Potwierdzam, że pani doktor jest dobrym endokrynologiem.Wszystko zawsze tłumaczy i rozwiewa wątpliwości, bierze pod uwagę preferencje pacjenta, dobrze leczy. Jestem zadowolona.

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "FIDELIS" w Lublinie
Radziwiłłowska 5
20-080 Lublin

Pani doktor jest nie tylko doskonałym lekarzem, ale również cudownym człowiekiem. Trafiłam do niej z zapaleniem tarczycy, mój stan był opłakany, sposób w jaki się mną zajęła, życzliwość, oddanie i poświecenie, a przede wszystkim zainteresowanie sprawiły że po bardzo długim leczeniu nie ma u mnie śladu przebytej choroby. Będę wdzięczna do końca życia tej drobnej, cudownej kobiecie i zawsze polecam ją innym znajomym.