Lublin Endokrynolog

Wolny termin: 12 Mar o 10:00. Sprawdź inny.
Endokrynolog Lublin dr n. med. Marek Derkacz

dr n. med. Marek Derkacz

Diabetolog, Endokrynolog

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Marek Derkacz
Kolorowa 5/5A, 20-802 Lublin
Sławinek, Lublin

Specjalista godny polecenia. Fachowość i kompetencje na najwyższym poziomie, dodatkowo
miły i uprzejmy. Polecam z czystym sercem.

miły i uprzejmy. Polecam z czystym sercem.

NZOZ REUMED
ulica Wallenroda 2F/4
Lublin

Bardzo miła, uprzejma i kompetentna. Mam do niej zaufanie. Skromna. Atmosfera wizyty pełna szacunku do pacjenta.

Opinia dodana przez: Marek Furtak

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "CenterMed Lublin" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Przychodnia Specjalistyczna
ulica Weteranów 46

Pan doktor pomogł mi w okiełznnaniu dość dotąd frustrujących mni i
męczących tzw."spraw kobiecych". Hormony opanowane. polecam :)

Pan doktor pomogł mi w okiełznnaniu dość dotąd frustrujących mni i
męczących tzw."spraw kobiecych". Hormony opanowane. polecam :)

Opinia dodana przez: cydia

SANITAS

Lublin

FACHOWIEC I WSPANIAŁY CZŁOWIEK. LECZY MNIE OD DŁUŻSZEGO CZASU I MOGĘ GO TYLKO CHWALIĆ.

GABINET LEKARSKI DR N. MED. BARBARA MACIEJKO-MERESTA
RADOŚCI 4/1
Lublin

Posiada niesamowita wiedze ,trafnie stawia diagnozy i je skutecznie leczy.Dzieki pani dr zyje,bo dr Orzel z krasnickiej ok 25 temu skierowal mnie na operacje tarczycy przy nadczynnosci i niedoczynnosci, gdzie jego diagnoza bylaby dla mnie smiertelna.Trafilam wowczas do pani dr i do tej pory jestem pod stala opieka .

Opinia dodana przez: urszula

Luxmed
Radziwiłłowska 5
Lublin

Uważam, że warto podzielić się z innymi opinią na temat lekarza,który jest bardzo zaangażowany w swoją pracę. Jest bardzo dobrym lekarzem, który trafnie dobiera leczenie i przede wszystkim ma intuicję, dzięki temu chory szybko wraca na właściwe tory. Poza tym jest bezpośredni co ułatwia rozmowę, nie stwarza niepotrzebnych dystansów.POLECAM!

Bardzo kompetentny i uprzejmy lekarz. Szybko zdiagnozowal chorobe i
wytlumaczyl ja oraz przebieg leczenia. Polecam

Bardzo kompetentny i uprzejmy lekarz. Szybko zdiagnozowal chorobe i
wytlumaczyl ja oraz przebieg leczenia. Polecam

Opinia dodana przez: Halina

Wschodnia 6
Lublin

Doskonały lekarz i specjalista z duzym doświadczeniem, a także wspaniały współpracownik. Miałam przyjemność obserwować niejeden przypadek chorobowy prowadzony przez P.Doktor i pełna podziwu polecam. Widziałam wiele sukcesów terapeutycznych, świetny diagnosta. Gdybym miała się leczyć sama lub kogoś z Rodziny napewno u Niej czułabym się bezpiecznie.

lekarz Leszek Radomyski

Endokrynolog, Ginekolog położnik

Gabinet Endokrynologii Ginekologicznej
Grażyny 25/20
Lublin

Jestem bardzo zadowolona z opieki medycznej pana doktora.Polecam.

Jestem bardzo zadowolona z opieki medycznej pana doktora.Polecam.

Dzięciecy Szpital Kliniczny (DSK) w Lublinie
Lublin, ul. Chodźki 2
Lublin

Pani doktor Skowronek leczy moją córkę z powodu niedoczynności tarczycy od urodzenia. Zawsze interesuje się rozwojem dziecka, zbiera jego rysunki, dokładnie bada w gabinecie. Mała lubi te wizyty ( chociaż trzeba długo czekać w DSK). Córka dobrze uczy się w szkole chociaż na początku bałam się, że będzie upośledzona.

Opinia dodana przez: Barbara