Endokrynolog W Okolicach Nowa Dęba

lekarz Mariusz Partyka

Endokrynolog

Jabłońskiego 2 lok. 4
Rzeszów

Super specjalista, polecam i stawiam za wzór. Szkoda, że tak trudno się do niego zarejestrować.

dr Małgorzata Pulter-Krawczyk

Dermatolog, Endokrynolog

gen.Okulickiego 56b lok.314
gen. Okulickiego 56b lok. 314
Stalowa Wola

Chodziłam przez 6 lat do dr, fakt ze największy trądzik został wyleczony,później wszystko się nasiliło nie chciałam leczyc sie znów Aknenorminem bo miałam skutki uboczne, postanowiłam sama zadziałać niż chodzić znów przez 6 lat

Opinia dodana przez: Julita

lekarz Adam Dudek

Endokrynolog dziecięcy

PROMEDICA
ul. 11-go Listopada 3
Kolbuszowa

W pełni polecam doktora Dudka. Postawił bardzo szybko trafną diagnozę mojej córce, mimo że wada wyjątkowo rzadka. Dzięki niemu moja Zuzia ma szansę na prawidłowy rozwój.

Opinia dodana przez: Mama Zuzi

lekarz Zofia Jasińska

Endokrynolog, Pediatra

Warzywna 3
Rzeszów

dobry lekarz stosuje antybiotyki w razie konieczności, ludzkie podejście do pacjenta bardzo bezpośrednia.

lekarz Zofia Żyła

Mickiewicza 40
Mielec

Bardzo rzeczowa, kompetentna, z odpowiednim podejśćiem do pacjenta, bardzo sympatyczna.

lekarz Jadwiga Niemiec-Kulij

Poradnia Badań Profilaktycznych w Dębicy
Paderewskiego 2
Dębica

Ja mam bardzo odmienne zdanie od poprzednika, zrobiłem badanie i wyszedł mi niski testosteron, Pani Jadwiga stwierdziła że nie jest normalne aby w tym wielu mieć taki niski testosteron (w przeciwieństwie do pewnego specjalisty z Jasła który powiedział wprost proszę się tym nie przejmować), odrazy wypytała o objawy, zleciała kompleksowe badania i wszytko wytłumaczyła, jakie mogą być przyczyny (chociaż sama powiedziała że ustalenie przyczyny będzie trudne,no ale przynajmniej wyniki badań pokazują co można wykluczyć) czy w ogóle mogę przyjmować takie leki bo skutki uboczne są takie a takie, i co może co napędzać, ja mogę ją jak najbardziej polecić, poza tym to miła i uśmiechnięta, konkretna i kompetenta kobieta .

Opinia dodana przez: Pozytywnie zaskoczony

lekarz Grażyna Klee

None
Ks.Sulikowskiego 14
Rzeszów

Pani Dr. jest dla mnie wszystkim dobrym co mnie spotkalo dzieki Bogu ze kiedys do Niej trafilam to dzisiaj zyje Dziekuje

Opinia dodana przez: zofia

lekarz Jadwiga Molisak

Endokrynolog, Ginekolog położnik

Dąbrowskiej 29 lok. 31
Tarnobrzeg

zdziwona jestem niektorymi komentarzami, bo chodze do tej pani i zawsze w sposob dokladny fachowy wyjasnia przebieg dolegliwosci i metody leczenia....zdumiona jestem tym ze wciska hormony, bo mi akurat odradza i wyjasniala dlaczego ....a poza tym czytam tez o sprawach zwiazanych z dolegliwosciami i idac do lekarza wiem o co pytac -i tym kt narzekaja czy krytykuja tez radze poczytac