Endokrynolog

Wolny termin: 27 Kwi o 15:20. Sprawdź inny.

INTIMA CLINIC SP. Z O.O.
Grzegórzecka 67c/u11
31-559 Grzegórzki, Kraków

Najlepszy endokrynolog w Krakowie. Mega profesjonalny, a do tego o wspanialym i uspokajającym usposobieniu. Bardzo polecam Pana doktora

Opinia dodana przez: Anna
Wolny termin: 26 Kwi o 12:40. Sprawdź inny.
Endokrynolog Lublin dr n. med. Marek Derkacz

dr n. med. Marek Derkacz

Diabetolog, Endokrynolog

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Marek Derkacz
Kolorowa 5/5A, 20-802 Lublin
Sławinek, Lublin

Pan doktor jest godny polecenia świetny fachowiec i bardzo kompetentny wszystko bardzo dokładnie tłumaczy i żetelnie podchodzi do pacjentów

Endokrynolog Pruszcz Gdański dr n. med. Vijay Kumar Sharma

dr n. med. Vijay Kumar Sharma

Androlog, Endokrynolog

Gabinet Lekarski
ul. Wyspiańskiego 54
83-000 Pruszcz Gdański

Bardzooo dobry lekarz. Uprzejmy jako człowiek. Miły oraz cierpliwy. Z wytrwałością słucha pacjenta za co jestem bardzo wdzięczna! Polecam

Opinia dodana przez: mczarna
Endokrynolog Jarocin lekarz Andrzej Pajdowski

lekarz Andrzej Pajdowski

Endokrynolog, Ginekolog

ENDOKRYNOLOG GINEKOLOG POŁOŻNIK - USG - OSTEOPOROZA
63-200 Jarocin

Serdecznie polecam Pana doktora Pajdowskiego. Bardzo dobry lekarz, wszystko tłumaczy i zawsze służy pomocą.

Endokrynolog Warszawa dr n. med. Wojciech Pięta

dr n. med. Wojciech Pięta

Endokrynolog, Ginekolog położnik

OCHOTA MEDICAL CENTER
Maurycego Mochnackiego 10
02-042 Ochota, Warszawa

Nie wiem jak było w Waszych przypadkach, ale ja właśnie wróciłam z usg wykonywanego przez dra Pięte. Dr był sympatyczny, konkretny, wydaje się, że zna się na rzeczy, pokazał mi dzidziusia i powiedział, że nie widzi nieprawidłowości (tutaj mam nadzieję, że się nie pomylił). Na pogaduchy to ja się z koleżankami umawiam, a nie na wizytę u lekarza. Ponadto weszłam przed czasem i nie musiałam przesiadywać pod gabinetem.

Opinia dodana przez: przyszła mama

Specjalistyczne Gabinety Lekarskie MeaMedica
aleja Grunwaldzka 74
80-244 Gdańsk

Dwukrotnie sprawdzałam czy opinia dotyczy tej samej pani doktor. Ja jestem bardzo zadowolona z wizyt, jest to pierwszy lekarz który na obejrzenie mojego USG tarczycy poświęcił z 5minut, a nie 5 sek. Pani doktor pomogła w zwalczeniu niedoczynności ale również skierowała na badania związane z insulinoodpornością. Przez wcześniejsze lata leczenia nikt nie zwrócił uwagi na to, że cześć moich problemów zdrowotnych wynikać może właśnie z zaburzeń insuliny. Poleciłam innym osobą i z tego co wiem wszystkie kontynuują leczenie u pani doktor.

Opinia dodana przez: DominikaPN
Wolny termin: jutro o 18:00. Sprawdź inny.

dr n. med. Beata Sztangierska

Diabetolog, Endokrynolog

CENTRUM PEDIATRYCZNE "PINOKIO"
UL. JANA Z KOLNA 1 S 3-4
83-300 Pruszcz Gdański

Pani doktor rewelacyjna. Zawsze ma czas dla pacjenta, na wyjaśnienie wszystkich wątpliwości. Doradzi, szczerze interesuje się pacjentem. Dociekliwa, szczera, uczciwa. Mam do niej pełne zaufanie.

Opinia dodana przez: Natalia
Wolny termin: 25 Kwi o 16:00. Sprawdź inny.

dr n. med. Tadeusz Podsiadłowski

Endokrynolog, Ginekolog położnik

DORMED Centrum Zdrowia Rodziny - Odkryta
Odkryta 1 A
03-140 Białołęka, Warszawa

Wolny termin: 25 Kwi o 18:20. Sprawdź inny.
Endokrynolog Warszawa lek. med. Ewa  Kaszuba Wojtachnio

Gabinet Lekarski TOMMED
Powstańców Śląskich 45 m 4, Klatka A, Piętro 1
01-355 Bemowo, Warszawa

Wolny termin: 26 Kwi o 14:30. Sprawdź inny.

Specjalistyczne Centrum Medyczne Chirurgii Małoinwazyjnej SCM sp. z o.o.
ul. Grzegórzecka 67c/U6