Endokrynolog Opole

dr n. med. Aleksander Skoczylas

Olimp
Katowicka 67 B
Chwałkowice, Opole

Byłam u wielu lekarzy, miałam problemy z zajściem w ciążę. Starałam się o dziecko przez 3 lata... Wreszcie trafiłam do pana doktora. Profesjonalne podejście, ciepła atmosfera i przede wszystkim ogromna wiedza... Otrzymałam leczenie i jestem w 6 miesiącu ciąży... Dziękuję

Opinia dodana przez: Aneta

lekarz Aneta Czarnik

Szpital Wojewodzki
Oddział Endokrynologii Szpital Wojewódzki w Opolu
Chwałkowice, Opole

Profesjonalna, rzeczowa, kompetentna, cierpliwa pełna empatii oraz zrozumienia. Wyjaśnia wszystko w bardzo przystępny sposób:)

Opinia dodana przez: Marta

lekarz Teresa Sicińska-Werner

Endokrynologia
Ozimska 25 Kaskada
Chwałkowice, Opole

Bardzo miła i profesjonalna pani doktor. Dokładnie wytłumaczyła na czym polega choroba, opisała dokładnie objawy. Polecam każdemu

lekarz Anna Truch

"MEDICUS w Opolu" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ulica Piłsudskiego 5
Opole

Wysoka kultura osobista, empatia, podejście, profesjonalizm. Takich lekarzy już szuka się ze świecą.

Opinia dodana przez: Marek1947

lekarz Elżbieta Łomny-Bogdanov

ul. Ozimska 55a 1
Chwałkowice, Opole

Zdecydowanie polecam. Wiele lat leczę się i jestem pod kontrolą Pani Doktor. Bez wahania można zaufać:)

Joanna Ciszewska-Tabora

None
Pl. Teatralny 4/35
Opole

świetny fachowiec zna się na swojej profesji,wyprowadza mnie z ciężkiej niedoczynności tarczycy z rewelacyjnym skutkiem. HS

lekarz Joahim Negacz

Endokrynolog dziecięcy, Endokrynolog

Lekarz przyjmuje też prywatnie
Podany nr tel do rejestracji
Chwałkowice, Opole

Widzę wiele komentarzy o tym, że pan doktor jest opryskliwy czy niemiły. Cóż. Nigdy nie usłyszałam od niego żadnego słowa, które mogłabym uznać za bezczelne czy opryskliwe. Dzięki panu doktorowi zaczęłam normalnie funkcjonować. Po trzech latach leczenie u innego lekarza i wyniszczeniu organizmu źle dobranymi lekami, wracam do żywych. Odpowiednio dobrane leki, suplementacja, tłumaczenie każdej zawiłości, poświęcony mi czas i to, że dzięki panu doktorowi w końcu mogę starać się o dziecko, co wcześniej było jedynie mrzonką, sprawiają, że doktor Negacz jest najlepszym lekarzem, jakiego mogłam sobie wymarzyć. Polecam pana doktora.

lekarz Beata Kowalska

None
Ozimska 55a/1
Opole

Pani Doktor to miły dobry uprzejmy człowiek ,lekarz godny polecenia na 5+ kompetentyny ,rzetelny ,cierpliwy...rozmawia z pacjentem..wyjasnia..tlumaczy

lekarz Janusz Stachera

Kośnego 6
Chwałkowice, Opole

sprawia wrażenie chaosu ale jest bardzo dobrym lekarzem który uratował mi życie.jest uczciwy nie wyciąga od ludzi nie potrzebnie pieniędzy co się rzadko teraz zdarza.leczę sie nadal u niego i polecam moim znajomym.