Endokrynolog W Okolicach Radomyśl Wielki

Endokrynolog

None
ulica Słoneczna 32
Tarnów

Doktor Pękalski wykonywał u mnie USG brzucha. Wiele już razy przechodziłam takie badanie, ale po raz pierwszy tak DOKŁADNIE wykonywane. Dosłownie milimetr po milimetrze, co w związku z tym trwało dłużej niż rutyna jaką odstawiają inni śmigając szybko i śmiem twierdzić "po łebkach" gdyż w tak szybkim tempie trudno przyjrzeć się dokładnie narządom.
Polecam każdemu takiego diagnostę o ile można wybierać.

Opinia dodana przez: Magdalena

dr n. med. Krzysztof Lewiński

pl. Zwycięstwa 10
Busko-Zdrój

Uważam, że jest to właściwy człowiek na właściwym stanowisku. Nie kieruje się własnym interesem tylko dobrem pacjenta.

lekarz Przemysław Kopeć

Endokrynolog

NZOZ " EUROMED" Marta Janosz
ulica Szewska 12
Tarnów

Z powodu złego leczenie przez poprzednią lekarkę miała straszne problemy zdrowotne i zajściem w ciążę. Zaczęłam szukać innego lekarza

Tego Lekarza Poleciła mi znajoma moje mamy.
Właśnie dr. Kopeć powiedział mi na czym polega moja choroba i wyjaśnił jej przebieg dobrał dawkę leku i uregulowała mi tarczyca po 1,5 roku leczenia zaszła w ciążę i w trakcie niej również Pan doktor dobrze się spisał pod względem leczenia.
Jest bardzo rzetelnym i miłym lekarzem, wypytuje jak się czuję, bada dokładnie, odpowiada na moje pytania.
Widać, że ma powołanie i dużą wiedzę. Bardzo Poleca !!!!!!!!

lekarz Adam Dudek

Endokrynolog dziecięcy

PROMEDICA
ul. 11-go Listopada 3
Kolbuszowa

W pełni polecam doktora Dudka. Postawił bardzo szybko trafną diagnozę mojej córce, mimo że wada wyjątkowo rzadka. Dzięki niemu moja Zuzia ma szansę na prawidłowy rozwój.

Opinia dodana przez: Mama Zuzi

lekarz Ryszard Ratajczak

Endokrynolog, Pediatra

Nowy Świat 5
Tarnów

wszystko na 5. Chodzę do niego już 12 lat i leczę się z moim synem który miał pół roku jak do niego trafił. I do tej pory kontrolujemy u niego tarczycę. Ale nie tylko zawsze popatrzy też na inne badania jak są, poradzi. Po przepisaniu przez niego odpowiedniego hormonu po m-cu zaszłam w upragnioną drugą ciąże (a nie mogłam długo w nią zajść).

lekarz Bożena Jaglarz

centermed-słoneczna/curie-przychodnia
Słoneczna 32
Tarnów

Polecam Panią doktor. Pani doktor jest może troche powściągliwa w zachowaniu, co ktoś może odbiera jako humory. Ja w niej widzę miłą i uprzejmą osobę bez narzucania się.Ja uważam ją za fachową lekarkę, bada bardzo dokładnie. Moim zdaniem najlepszy endokrynolog w Tarnowie.

Opinia dodana przez: Iwona

lekarz Zofia Jasińska

Endokrynolog, Pediatra

Warzywna 3
Rzeszów

dobry lekarz stosuje antybiotyki w razie konieczności, ludzkie podejście do pacjenta bardzo bezpośrednia.

lekarz Zofia Żyła

Mickiewicza 40
Mielec

Bardzo rzeczowa, kompetentna, z odpowiednim podejśćiem do pacjenta, bardzo sympatyczna.

Józefa Panek

Endokrynolog dziecięcy

Mostowa
Tarnów

fajna i mila pani doktor. polecam, leczymy sie z synkiem u pani doktor juz pare lat. czasem miewa humory, ale jest do przezycia. grunt, ze leki dzialaja i synek jest zdrowy.

lekarz Jadwiga Niemiec-Kulij

Poradnia Badań Profilaktycznych w Dębicy
Paderewskiego 2
Dębica

Ja mam bardzo odmienne zdanie od poprzednika, zrobiłem badanie i wyszedł mi niski testosteron, Pani Jadwiga stwierdziła że nie jest normalne aby w tym wielu mieć taki niski testosteron (w przeciwieństwie do pewnego specjalisty z Jasła który powiedział wprost proszę się tym nie przejmować), odrazy wypytała o objawy, zleciała kompleksowe badania i wszytko wytłumaczyła, jakie mogą być przyczyny (chociaż sama powiedziała że ustalenie przyczyny będzie trudne,no ale przynajmniej wyniki badań pokazują co można wykluczyć) czy w ogóle mogę przyjmować takie leki bo skutki uboczne są takie a takie, i co może co napędzać, ja mogę ją jak najbardziej polecić, poza tym to miła i uśmiechnięta, konkretna i kompetenta kobieta .

Opinia dodana przez: Pozytywnie zaskoczony