endokrynolog

Wolny termin: 30 Maj o 10:00. Sprawdź inny.
Endokrynolog Lublin dr n. med. Marek Derkacz

dr n. med. Marek Derkacz

Endokrynolog   (+2 więcej)

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska- Marek Derkacz
ul Kolorowa 5/5A
Sławinek, Lublin

Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Pan doktor wszystko dokładnie tłumaczy, do pacjenta ma indywidualne podejście ☺️ byłam miło zaskoczona, ponieważ do tej pory traktowano mnie "z góry". Teraz czekam na efekty leczenia ☺️

Opinia dodana przez: IWONA DĘBCZAK

dr n. med. Vijay Kumar Sharma

Endokrynolog   (+1 więcej)

Gabinet Lekarski
ul. Wyspiańskiego 54
Pruszcz Gdański

Bardzooo dobry lekarz. Uprzejmy jako człowiek. Miły oraz cierpliwy. Z wytrwałością słucha pacjenta za co jestem bardzo wdzięczna! Polecam

Opinia dodana przez: mczarna
Endokrynolog Jarocin lekarz Andrzej Pajdowski

lekarz Andrzej Pajdowski

Endokrynolog   (+4 więcej)

ENDOKRYNOLOG GINEKOLOG POŁOŻNIK - USG - OSTEOPOROZA
Jarocin

Serdecznie polecam Pana doktora Pajdowskiego. Bardzo dobry lekarz, wszystko tłumaczy i zawsze służy pomocą.

Endokrynolog Warszawa dr n. med. Wojciech Pięta

dr n. med. Wojciech Pięta

Endokrynolog   (+1 więcej)

Ochota Medical Center
Mochnackiego 10
Ochota, Warszawa

Nie wiem jak było w Waszych przypadkach, ale ja właśnie wróciłam z usg wykonywanego przez dra Pięte. Dr był sympatyczny, konkretny, wydaje się, że zna się na rzeczy, pokazał mi dzidziusia i powiedział, że nie widzi nieprawidłowości (tutaj mam nadzieję, że się nie pomylił). Na pogaduchy to ja się z koleżankami umawiam, a nie na wizytę u lekarza. Ponadto weszłam przed czasem i nie musiałam przesiadywać pod gabinetem.

Opinia dodana przez: przyszła mama
Wolny termin: 26 Maj o 10:30. Sprawdź inny.

dr n. med. Ewa Drozd

Endokrynolog

Gabinet Lekarski Tommed
ul. Powstańców Śląskich 45 lok. 4, klatka A, piętro I

Z czystem sumieniem poleciłabym Pania Doktor kazdemu pacjentowi.

Z czystem sumieniem poleciłabym Pania Doktor kazdemu pacjentowi.