Ruda

lekarz Andrzej Kupilas

Urolog

Oddział Chorób Wewnętrznych Vito - Med Sp . zo.o.
ul . Radiowa 2 Gliwice
Gliwice

Świetny lekarz. Wyleczył mnie szybko z mojego wstydliwego problemu. Bardzo mu za to dziękuję. Oby takich było więcej.- Dziękuję

Opinia dodana przez: Irena

lekarz Krzysztof Kopiński

Ortopeda

Niedurnego 50d
Ruda Śląska

Pan doktor Kopiński to świetny lekarz.Przede wszystkim bardzo kompetentny i sympatyczny-z poczuciem humoru.Cierpliwie tłumaczy i chce po prostu pomóc>Polecam!

Opinia dodana przez: mariola

lekarz Barbara Tomaszek-Słota

Chirurg ogólny, Internista

Wyczółkowskiego 26/4 (Sigma Bi)
Bytom

Wspaniały lekarz, miły i uprzejmy, dobrze tłumaczy stadium zaawansowania choroby , lekarz godny polecenia

Opinia dodana przez: Helena

lekarz Piotr Loska

Chirurg ogólny

None
ulica Dworcowa 13
Świętochłowice

Bardzo dobry lekarz i godny polecenia. Pomimo stresu jaki towarzyszyl mi przed operacja potrafil mnie uspokoić i rozluźnić atmosfere na sali operacyjnej.

lekarz Elżbieta Piasecka-Frąc

Neurolog dziecięcy, Pediatra

Niedurnego 50d
Ruda Śląska

Pani doktor ma świetne podejscie do dziecka. Bardzo dobrze tłumaczy wszelkie wątpliwości i wysłuchuje rodzica. Diagnoza w 100% trafna, skierowania na wszelkie możliwe rehabilitacje. Bardzo dziękujemy

Opinia dodana przez: Iwona

lekarz Beata Knosała

Internista

Przychodnia Specjalistyczna Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ruda Śląska ul. Szpaków 33
ulica Szpaków 33
Ruda Śląska

Bardzo uprzejma lekarka, dobre podejście do pacjentów, kompetentna, rzetelna i pogodna. Kapitalna lekarka !

Opinia dodana przez: Kamila

lek. dent. EWA CICHOWSKA

GABINET STOMATOLOGICZNY
RUDA 23
Podjuchy, Szczecin

Miło,bezstresowo, niedrogo. Pani doktor jest bardzo zaangażowana w to co robi. Dokładnie tłumaczy jak będzie wyglądało leczenie. Miałem robioną koronkę na zęba. Jestem bardzo zadowolony. Polecam.

Opinia dodana przez: MARCIN

lekarz Konrad Masiarek

Internista

None
Armii Krajowej 1 m. 55
Sieradz

Wspaniały lekarz. Widzi pacjenta i jego problemy,a nie korzyści finansowe. W razie konieczności można do niego dzwonić 24 godziny na dobę, zawsze znajdzie czas dla pacjenta. Ten człowiek doskonale wie co to przysięga Hipokratesa. Zdecydowanie polecam. Leczy nowocześnie i skutecznie.Wspaniały człowiek i doskonały lekarz.Pomógł mi w trudnej sytuacji a właściwie uratował mi życie.Jestem po rozległym zawale serca gdyby nie natychmiastowa pomoc d.r Masiarka tzn koronarografia i wszczepienie stentów chyba by mnie już nie było.Pan doktor to wspaniały człowiek,pełen ciepła i zrozumienia dla pacjenta.Wizyta u pana doktora to czysta przyjemność a nie obawa,że nie zostanę wysłuchana.Dziękuje panie doktorze za opiekę i polecam wszystkim,którzy potrzebuję pomocy wspaniałego kardiologa.Wdzięczna pacjentka.Mirosława Wąsowska.

Edytuj opinię

Opinia dodana przez: mirosława

dr n. med. Adam Rozewicz

Internista, Lekarz rodzinny

ulica Szpaków 33
Ruda Śląska

Wiedza med. ogromna, do tego umiejętność jej wykorzystania i kochanie swojego zawodu. To czyni z Tego Wspaniałego Człowieka lekarza super , którego w razie potrzeby polecam. Ryszard

Opinia dodana przez: Ryszard

lekarz Andrzej Ruda

Chirurg ogólny

Goldhammera 10
Tarnów

Najlepszy lekarz jakiego znałam i człowiek wysokiej kultury. Bardzo profesjonalny i mający dużą empatię.
Dr zdiagnozował mi tętniaka aorty i ...

Dr zdiagnozował mi tętniaka aorty i szybko wysłał na klinikę. Dzięki Panu żyję . Dziękuje i pozdrawiam
Panie Doktorze