Endokrynolog Siedlce

Szpital Wojewódzki
Poniatowskiego
Siedlce

Dobry lekarz, interesuje się zdrowiem pacjenta, kompetentny, kulturalny taki jaki powinien być prawdziwy lekarz. Serdecznie polecam

Opinia dodana przez: Malwina

Siedlce

Wspaniały lekarz. Posiada szerokie kompetencje, na bieżąco je doskonali, widzi pacjenta całościowo a nie tylko przez pryzmat określonej choroby. Jest dociekliwy, nie bagatelizuje problemów chorego.W leczeniu wykorzystuje wiedzę wielopłaszczyznowo. Jest niezwykły.Zasługuje na wyróżnienie i miedzynarodową karierę - w dobrym tego słowa znaczeniu.

Centrum Dyspozytorskie
Czerwonego Krzyża 45
08-110 Siedlce

Fantastyczny człowiek i lekarz. Przez prawie 10 lat leczył mojego tatę. Jestem pełna podziwu dla jego wiedzy i zaangażowania w leczenie pacjenta.

Opinia dodana przez: Barbara

lekarz Teresa Waszczuk

Endokrynolog, Internista

SZCZEPAN WASZCZUK WASZ-MED ŚWIADCZENIA ZDROWOTNE ZESPÓŁ PORADNI SPECJALISTYCZNYCH
Katedralna 32
08-110 Siedlce

Doktor Waszczuk, za każdą wizytą ogląda się chociaż 20 zł, w przeciwnym razie nie chce wypisywać recept, stwierdzając że jestem zdrowy.
Czeka tylko i wyłącznie na łapówki.

Czeka tylko i wyłącznie na łapówki.

Opinia dodana przez: Wacław

08-110 Siedlce

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Specjalistyczna Przychodnia Stomatologiczna "VITA-DENT" s.c.
Ks. Niedziałka 14

lekarz Jacek Kabat