świętokrzyskie endokrynolog

Czy chodziło Ci o lekarzy:

dr n. med. Jadwiga Szymkiewicz

Endokrynolog dziecięcy   (+2 więcej)

None
Pomorska 45/3
Kielce

Naprawdę bardzo dobry lekarz. Wszystko wytłumaczy, poświeci czas na rozmowę. Chodzę na NFZ i nie żałuję.

Opinia dodana przez: Karoska

dr n. med. Krzysztof Lewiński

pl. Zwycięstwa 10
Busko-Zdrój

Uważam, że jest to właściwy człowiek na właściwym stanowisku. Nie kieruje się własnym interesem tylko dobrem pacjenta.

lekarz Maria Cieplińska-Hejninger

"MEDYK"
AL.JANA PAWŁA II 7A
Ostrowiec Świętokrzyski

Ideał lekarza, człowiek, który ma powołanie i jest dobry w swej pracy,dobra komunikacja i empatia dla pacjenta

lekarz Ewa Piątkowska

Endokrynolog dziecięcy

Prywatny Gabinet Lekarski
al. IX Wieków Kielc 6 lokal 18, II piętro
Kielce

byłam z dzieckiem prywatnie, bo do Poradni Endokrynologicznej dla dzieci duże kolejki. Wizyta niezbyt długa, ale wytłumaczone wszystko co trzeba. Widać wiedzę i doświadczenie. Pani doktor ma dużo cierpliwości dla dzieci, co nie u wszystkich pediatrów się spotyka. Zaplanowała badania, wyjasniła jakie i po co. Na razie dziecko dostało leki i już widzę efekt. Na pewno zgłoszę się na wizytę kontrolną i mogę polecić tę Panią doktor

dr Iwona Pałyga

Endokrynolog

świętokrzyskie centrum onkologii

Kielce

U Pani doktor byłam pierwszy raz w lipcu,jutro będę po raz drugi mam kontrolne wyniki badań.Wizytę oceniam bardzo dobrze,Pani doktor jest kulturalną osobą,zadaje konkretne pytania,poświęca dużo czasu na badanie, moim zdaniem zasługuje na zaufanie a mam porównanie ponieważ w ubiegłym roku przeprowadzałam badanie tarczycy i nie ma porównania co do fachowości.Leki które otrzymałam i dawki jeśli o mnie chodzi są trafione na 5+.Dodatkowo nie przesiedziałam w poczekalni kilku godzin jak w innych gabinetach a to też świadczy o szacunku do pacjenta.Naprawde jest OK.Po jutrzejszej kontroli dodam wrażenia.

Opinia dodana przez: zuzanna

lekarz Magdalena Heltman-Ossowska

Endokrynolog   (+2 więcej)

Enel Med
ul. Jana Pawła II 29

Byłam u Pani Doktor kilka razy w zeszłym roku, była miła (nie to co przed laty) przebadała mnie, zrobiła usg i poleciła zrobienie czy nie choruję na raka jajnika bo mam częste torbirle na nich. Uważam że jest godna polecenia.
Pamiętajcie nie ma ludzi nie omylnych, a lekarz teo człowiek.

Opinia dodana przez: agata

lekarz Anna Trzebińska

Endokrynolog   (+1 więcej)

SZPITAL KIELECKI ŚW. ALEKSANDRA SP. Z O.O.
ul. Generała Tadeusza Kościuszki 25
Kielce

Bylam u doktor 2 razy.1y raz prywatnie, drugi raz na Fundusz. Obie wizyty diametralnie roznily sie od siebie! Prywatnie bylam przyjeta "po krolewsku", doktor mila, poswiecila mi duzo czasu, wszystko tlumaczyla b. dokladnie, moglam dopytac sie o wszystko.Bylam b. zadowolona.
Niestety wizyta na Fundusz byla dla mnie szokiem.
Na korytarzu klebiacy sie tlum ok 20 stu osob, z dokumentami w rekach.Prawie nikt nie ma pewnosci, czy bedzie przyjety,(bo doktor zapowiedziala, ze wszystkich przyjac nie zdazy) chociaz wszyscy wyznaczeni na dany dzien! Jedni czekaja na kolejna wizyte, ktora moze byc przelozona, jesli lekarz nie zdazy, inni po odebranie wyniku biopsjii, tez nie majacy pewnosci czy sie dostana, no i tacy jak ja, z napisem na skierowaniu"pilne!", ktorzy jak wczesniej zapewniala mnie telefonicznie doktor, beda przyjeci tego dnia, bo to dzien dla takich pacjentow. Moja swiezo zalozna karta jeszcze do gabinetu nie dotarla, choc siedze juz 2 godziny! Przedzierajac sie przez zdenerwowany tlum, udaje mi sie spytac po raz drugi, czy bede przyjeta. Doktor wrzeszczy na mnie, ze juz sie raz pytalam(!) Siedze wiec grzecznie nastepne 1,5 godziny. Po 3,5 godzinach, zostaje wreszcie przyjeta. Niestety nie mozna porozmawiawiac spokojnie nawet w gabinecie, bo pani doktor miota sie miedzy 3 pomieszczeniami, wpadajac na chwile tam gdzie siedze, wydajac krotkie polecenia pani pomagajacej, ktora zapisuje w karcie.Po co zarejestrowano tyle osob, zdazylam naliczyc prawie 30?! Lekarka na drzwiach ma rozpiske, ze przyjmuje codziennie po kilka godzin.To klamstwo! Przyjmuje 3 razy w tygodniu i to nie zawsze.Ten klebiacy sie tlum to min osoby poprzekladane z innych dni (tych trzech).Chcialabym wiedziec, czy pani doktor bierze pensje za 5 dni pracy, jak jest napisane w dniach i godz. przyjec na drzwiach gabinetu?! Reasumujac: jak nie masz kasy na prywatna wizyte u tej pani, nie radze ryzykowac leczenia u niej na Fundusz! (A poniewaz ta strona uniemozliwia skasowanie gwiazdek przy opinii, zmuszona jestem je kliknac, bo inaczej moja opinia nie ukaze sie! Ale te gwiazdki to nieprawda!)

Opinia dodana przez: Ewa

dr n. med. Jacek Chamerski

Równa 10
Kielce

Kompetentny, rzeczowy, bezbledna diagnoza, godny polecenia. Opinie dot.uprzejmości są śmieszne - lekarz zajmuje się podczas wizyty diagnoza i leczeniem, nie pogawedkami z pacjentkami. Co do negatywnych opinii trzeba zwrócić uwagę na tzw. rywalizację zawodową, a niejeden lekarz mógłby pozazdrościc doktorowi wiedzy i kompetencji.

Opinia dodana przez: wiewioreczka

lek. med. Marek Wojner

DARIMED - Centrum Zdrowia
ul. Prosta 42
Kielce

Lekarz ten rozpoznał u mnie PCO...jak na razie czekam na wizyte ale wrażenia są pozytywne:) nikt nie potrafił mi tego zdiagnozowac polecam pomógł nawet mojej kolezance z zajsciem w ciąże.

Opinia dodana przez: kasia

lekarz Małgorzata Strzeszkowska

Kościuszki 18
Busko-Zdrój

bardzo kompetentna sympatyczna,właściwa osoba na właściwym miejscu. Zdecydowanie polecam wszystkim z chorobami tarczycy.

lekarz Janina Suchowska

Endokrynolog

Długa 11a
Ostrowiec Świętokrzyski

Według mnie pani doktor jest bardzo dobrym specjalistą.Mam do niej zaufanie , nie spotkałam się z nieuprzejmością z jej strony.