Endokrynolog Warszawa

Enel Med
ul. Jana Pawła II 29

Bardzo dobry lekarz.Poświęcił mi dużo czasu,tyle ile potrzebowałam by wyjaśnić wszystkie moje niepewności.Wyjaśnił szczegòłowo przyczyny moich dolegliwości.A tam gdzie nie mògł dać jednoznacznej odpowiedzi,skierował na bardziej szczegòłowe badania zamiast z gòry przepisywać leki,ktòre bez zbadania przyczyny mogłyby jedynie zaleczać,uciszać symptomy.

Opinia dodana przez: Magda

lekarz Alicja Mikłasz-Kupis

Endokrynolog, Ginekolog położnik

ENEL MED
Jana Pawła II 82, ARKADIA

Polecam wszystkim, chodziłam wcześniej do kilku endokrynologów, mam porównanie. Pani doktor tłumaczy wszystkie możliwe przyczyny nadmiaru hormonów, opowiada o tym jakie mamy możliwości leczenia, tak aby pacjent sam mógł zdecydować w jakim kierunku prowadzić leczenie. W razie wątpliwości podpowiada za i przeciw każdej z możliwości. Ma otwarty umysł, pyta o oczekiwania stara się dopasować indywidualne leczenie dla pacjenta. Jestem bardzo zadowolona i polecam wszystkim.

Opinia dodana przez: Zuza

lekarz Małgorzata Godziejewska-Zawada

Diabetolog, Endokrynolog

Siemiradzkiego 15 lok. 7

jestem pod opieka Pani Doktor juz cztery lata a choruje od 20 lat i nikt tak kompleksowo do mnie nie nie podrzedl jak Pani Doktur jestem jej bardzo wdzieczny . za kulture, delikatnosc cierpliwosc

Górczewska 80/70

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pani doktor, nareszcie czuje się właściwie poinformowana o stanie mojego zdrowia. Doceniam też kompetencje zawodowe Pani doktor.

Opinia dodana przez: Anna

Lux Med Sp. z.o.o.
ulica Postępu 21C

Bardzo dobry lekarz. Zleca badania, szczegółowy wywiad, wizyty są bardzo szczegółowe a dawki leków bardzo starannie dobrane i korygowane na bieżąco dzięki temu nie faszeruje niepotrzebnie lekami. Gorąco polecam.

nowa
żytnia16 lok B

Dzisiaj dowiedziałam się o śmierci mojej kochanej Pani doktor. Nie spotkałam nigdy takiego lekarza, miałam do Niej 1000% zaufania i to w każdej dziedzinie choroby, uratowała Mi życie, dzięki Niej żyję. Łącze sie w bólu z Rodziną, będzie Mi bardzo Pani Doktor brakować, nie mogę uwierzyć, że nie ma wsród nas Pani Doktor- wspaniałego lekarza i wspaniałego Człowieka.

Opinia dodana przez: Małgorzata

Michał Frybes

Endokrynolog, Internista

ENEL-MED Atrium Plaza
Jana Pawła

Świetny lekarz, specjalista, fajne podejście do pacjenta, cierpliwy, troskliwy, oddany pacjentowi a do tego bardzo skromny i delikatny. Wszystko na wysokim poziomie.

Opinia dodana przez: Agata

Szpital Bródnowski oraz Centrum Medyczne LUXMed

Moja ocena po pierwszej wizycie jest celujaca. Zostala zwrocona uwaga na problem bagatelizowany przez poprzednich lekarzy. Zostalo wdrozone leczenie i mam nadzieje,ze wszystko wroci do normy.

Centrum Medyczne Damiana
Al. KEN 103 lok 4

Bardzo dobry lekarz,ma podejście do chorego.Przejmuje się chorobą i stara się pomóc.Dla mnie bardzo pomogła , za co bardzo dziękuję.

dr n. med. Maciej Miller

Endokrynolog dziecięcy, Pediatra

Marszałkowska 28 (nad Trasą)

Wspaniały lekarz! Bardzo kompetentny, rzetelny i cierpliwy. Słucha, analizuje problem i wyjaśnia bardzo dokładnie możliwości leczenia, a przy tym ma super podejście do dzieci. Polecam bez wahania!

Opinia dodana przez: Magda