Endokrynolog Warszawa

CenterMed
ul. Waryńskiego 10a

Od lat leczę się u pana doktora na cukrzycę i dzięki niemu czuję się
dobrze, pan doktor jest bardzo miły i sympatyczny i wizyty przebiegają w
bardzo miłej atmosferze. Poleciłam go koleżance, która ma problemy z
tarczycą (bo pan doktor ...

Od lat leczę się u pana doktora na cukrzycę i dzięki niemu czuję się
dobrze, pan doktor jest bardzo miły i sympatyczny i wizyty przebiegają w
bardzo miłej atmosferze. Poleciłam go koleżance, która ma problemy z
tarczycą (bo pan doktor jest także endokrynologiem) i jest ona bardzo
zadowolona i powiedziała, że na żadnego innego go nie zamieni :)

Opinia dodana przez: natalia

Constans-Med
Krasińskiego 16

Zdecydowanie polecam, Pani Doktor jest bardzo konkretna, dokładna i rzeczowa. Dokładnie analizuje, tłumaczy i wyjaśnia. Świetne podejście do pacjenta.

Opinia dodana przez: Wdzięczny pacjent

lekarz Jarosław Kaczyński

Endokrynolog, Ginekolog położnik

InviMed Klinki Leczenia Niepłodności Warszawa
ul. Rakowiecka 36

bardzo kompetentny lekarz, stosuje nowoczesne metody leczenia. jest bardzo uprzejmy, kulturalny. Polecam!

Braci Załuskich 3a lok. 27

Nie mnie oceniać kompetencje Pani Doktor. Byłam wprawdzie dopiero na jednej wizycie, ale wyszłam bardzo, bardzo zadowolona. Pani Doktor zrobiła ze mną szczegółowy wywiad zdrowotny. Ponadto zbadała mnie niemalże 'od stóp do głów', żaden inny lekarz nigdy tego nie zrobił. Wszystko bardzo klarownie mi wytłumaczyła zanim zdążyłam zadać pytanie a jak już je zadałam równie cierpliwie odpowiadała. Badania wykonuje bardzo delikatnie i naprawdę nie czułam stresu. Mimo kosztowności wizyty wykonałam badania, ale Pani Doktor w żadnym wypadku mnie na te badania nie naciągała, dlatego POLECAM i uważam, że czasem lepiej jest wydać trochę więcej pieniędzy, ale wyjść z wizyty spokojnym.

MELITUS

bardzo dobra lekarka sumienna i rzetelna pracuje w klinice profesorskiej.

bardzo dobra lekarka sumienna i rzetelna pracuje w klinice profesorskiej.

Endokrynolog Warszawa lek. med. Janusz Rusinek

lek. med. Janusz Rusinek

Diabetolog, Endokrynolog

Prywatny Gabinet Lekarski
ul.Kolejowa 45 A lok.29

Uczciwość i rzetelność tego lekarza a przy tym wspaniałe podejście do pacjenta, wiedza, kompetencja, empatia i cierpliwość - stawiają go w mojej ocenie bardzo wysoko. Prawdziwy doktor z powołania.

Opinia dodana przez: Marianna

IRMED
ul. Tyszkiewicza 13

Świetny lekarz, jestem bardzo zadowolona z wizyty u dr. Uprzejmy, nie patrzy na zegarek oby szybciej przyjąć pacjenta. Na pytania odpowiada wyczerpująco. Polecam.

Opinia dodana przez: Ania

LIM

Pan dr. Roman Jasiński to lekarz z powołania. Niezwykle miły, życzliwy, kompetentny, z wiedzą i przede wszystkim komunikatywny co w tych czasach, wśród lekarzy jest niezwykłą rzadko. Analizuje wyniki a nie tylko "rzuca na nie okiem". Fantastycznie tłumaczy laikowi wszystkie wyniki, dlaczego jest tak a nie inaczej i co będziemy robić aby w przyszłości było lepiej oraz do jakich rezultatów dojdziemy. Bardzo się cieszę że trafiłam do tego dr. Już zawsze do niego będę chodzić.

Opinia dodana przez: Anna

Samodzielny Publiczny Centralny Szpital Kliniczny w Warszawie

Bardzo dobry lekarz, świetny specjalista godny polecenia.Słucha pacjenta, jest cierpliwy, grzeczny a przede wszystkim bardzo skuteczny. To lekarz jakiego rzadko można spotkać polecam Pana profesora. Podczas wizyty wysłuchał mnie uważnie był naprawdę zainteresowany przebiegiem choroby szkoda, że takich lekarzy jest jak na lekarstwo. Dziękuję za zrozumienie i poświęcony czas.

Szpital Bielański
ulica Cegłowska 80

Mogę napisać tylko super lekarz.Opinia jaką wystawiłem to powinno wystarczyć.Polecam wszystkim takiego lekarza.

Opinia dodana przez: Mirosław