Endokrynolog Warszawa

Szpital Bielański
Cegłowska 80

Pan doktor jest lekarzem godnym polecenia, jest skrupulatny rzetelnie przeprowadza wywiad lekarski z pacjentem. w moim przypadku dzięki temu zlecił szczegółowe badania

lekarz Marek Braszkiewicz

Diabetolog, Endokrynolog

Akudent

Jest to jedyny lekarz, który zachował się jak profesjonalista, jak człowiek i ma odpowiednie podejście do pacjenta. Nie ignoruje żadnych objawów choroby, tylko stara się zrozumieć co się dzieje z chorym i przeprowadzić odpowiednie badania potwierdzające swoje przypuszczenia.
W przeciwieństwie ...

W przeciwieństwie do innych lekarzy, mój przypadek potraktował indywidualnie, nie szykanował mojego wyglądu "tuszy", nie komentował obraźliwie nocnego podjadania, nie poszedł na łatwiznę "potwierdzając" opinie innych lekarzy, iż jest to cukrzyca, tylko "jak prawdziwy diagnosta" odkrył konkretne przyczyny mojego stanu i zaczął je odpowiednio leczyć. Od tego momentu jestem inną osobą, schudłam 17 kilo i czuję się fantastycznie.
Polecam każdemu, kto ma problem, z którym inni lekarze nie potrafią sobie poradzić i znaleźć przyczyny ich złego stanu zdrowia.
Joanna W. z Otwocka

Medicover
Ul. Domaniewska

Aniol nie lekarz, pani doktor leczyla mnie kilka lat .Dzieki uniknelam operacji tarczycy.P.doktor zalecila leczenie jodem,do dzis mam hormony tarczycy w normie a minelo od tamtej pory ok.8-miu lat.Dziekuje

Opinia dodana przez: elzbieta

CM LIM, Centrum Onkologii

Świetne podejście do pacjenta, niezwykle uprzejma i empatyczna. Zleca szereg dodtkowych badań,szczegółowo informuje o przebiegu leczenia i specyfice choroby. Byłąm u kilku endo ale niestety żaden do pięt nie dorasta Pani Godlewskiej.Polecam.

enel med

Z czystem sumieniem poleciłabym Pania Doktor kazdemu pacjentowi.

Z czystem sumieniem poleciłabym Pania Doktor kazdemu pacjentowi.

Centrum Onkologii

Wspaniały, przeuroczy Człowiek, doskonały, kompetentny, mądry zainteresowany pacjentem lekarz.

Centrum Medyczne Damiana
ul. Wałbrzyska 46

Niezwykle kompetentna, bardzo rzeczowa, dokładna, spokojna i skuteczna.

Niezwykle kompetentna, bardzo rzeczowa, dokładna, spokojna i skuteczna.

W roku 2012 byłam operowana przez Panią Doktor (całkowite usunięcie tarczycy z powodu raka brodawkowatego). Z jakimikolwiek wątpliwościami zawsze mogłam zadzwonić na komórkę, a operacja została wykonana tak perfekcyjnie, że do tej pory przy każdej kontroli usg lekarze nie mogą się nadziwić jak pięknie i dokładnie tarczyca została usunięta, no i mam malusieńką bliznę (kreseczka o długości 5 cm). Poza tym, już dobę po operacji mogłam normalnie mówić i czułam się naprawdę dobrze.

Oby było jak najwięcej takich Lekarzy z prawdziwego zdarzenia!

Opinia dodana przez: Kasia

Niemcewicza 26 lok. 115

Najlepszy endokrynolog w Polsce :) Naprawde polecam. Sam byłem kiedyś pacjentem i jestem bardzo zadowolony z porad i zaangażowania pana prof. Romer

Medicover

Rzeczywiscie. Fachowosc, kompetencje, uwaga i zainteresowanie pacjentem. To cala Pani Doktor. Nadto, mily i sympatyczny Czlowiek. Medicover stracil jednego z NAJLEPSZYCH specjalistow.

Mediva
Sienna 86/84

Pani doktor jest nie tylko doskonałym lekarzem, ale również cudownym człowiekiem. Trafiłam do niej z zapaleniem tarczycy, mój stan był opłakany, sposób w jaki się mną zajęła, życzliwość, oddanie i poświecenie, a przede wszystkim zainteresowanie sprawiły że po bardzo długim leczeniu nie ma u mnie śladu przebytej choroby. Będę wdzięczna do końca życia tej drobnej, cudownej kobiecie i zawsze polecam ją innym znajomym.