endokrynolog warszawa

Wolny termin: 29 Wrz o 10:30. Sprawdź inny.

dr n. med. Ewa Drozd

Endokrynolog

Gabinet Lekarski Tommed
ul. Powstańców Śląskich 45 lok. 4, klatka A, piętro I

Z czystem sumieniem poleciłabym Pania Doktor kazdemu pacjentowi.

Z czystem sumieniem poleciłabym Pania Doktor kazdemu pacjentowi.

dr n. med. Roman Kuczerowski

Centrum Medyczne doktorA
Trakt Brzeski 57B
Wesoła, Warszawa

Wspaniały lekarz. Uratował naszego przyjaciela, a teraz ja miałam okazje się przekonać o profesjonalnym podejsciu pana doktora.
Przesympatyczny w ...

Przesympatyczny w kontakcie z pacjentem. Poświęca dużo czasu pacjentowi, wszystko tłumaczy. Gorąco polecam. Elżbieta Nowicka

Opinia dodana przez: Elżbieta

lekarz Krystyna Wołoszyńska-Agroszewska

None
ulica Zamiejska 17

Wybitny specjalista, cierpliwa i empatyczna. Bez względu na ilość zapisanych pacjentów, nikomu nie odmawia pomocy.
Bardzo polecam tego lekarza.

Bardzo polecam tego lekarza.

Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Iwona Bielanowska

LIM
Domaniewska 41/Wołoska 7

Świetny lekarz, a co najważniejsze skuteczny !!!
Bardzo mi pomogła. Doskonała diagnoza.
Czułem się bezpiecznie.
Bardzo mi ...

Świetny lekarz, a co najważniejsze skuteczny !!!
Bardzo mi pomogła. Doskonała diagnoza.
Czułem się bezpiecznie.
Bardzo mi pomogła.

lekarz Ewa Modrzewska-Lesisz

CSK MSWiA
ulica Wołoska 137

Super lekarz, polecam każdemu, pełny profesjonalizm, rewelacyjne podejście do każdego pacjenta, wszystko tłumaczy. Pacjentka

lekarz Andrzej Łuczycki

Enel Med
ul. Jana Pawła II 29

Bardzo dobry lekarz.Poświęcił mi dużo czasu,tyle ile potrzebowałam by wyjaśnić wszystkie moje niepewności.Wyjaśnił szczegòłowo przyczyny moich dolegliwości.A tam gdzie nie mògł dać jednoznacznej odpowiedzi,skierował na bardziej szczegòłowe badania zamiast z gòry przepisywać leki,ktòre bez zbadania przyczyny mogłyby jedynie zaleczać,uciszać symptomy.

Opinia dodana przez: Magda

lekarz Alicja Mikłasz-Kupis

ENEL MED
Jana Pawła II 82, ARKADIA

Polecam wszystkim, chodziłam wcześniej do kilku endokrynologów, mam porównanie. Pani doktor tłumaczy wszystkie możliwe przyczyny nadmiaru hormonów, opowiada o tym jakie mamy możliwości leczenia, tak aby pacjent sam mógł zdecydować w jakim kierunku prowadzić leczenie. W razie wątpliwości podpowiada za i przeciw każdej z możliwości. Ma otwarty umysł, pyta o oczekiwania stara się dopasować indywidualne leczenie dla pacjenta. Jestem bardzo zadowolona i polecam wszystkim.

Opinia dodana przez: Zuza

lekarz Małgorzata Godziejewska-Zawada

Endokrynolog   (+2 więcej)

Siemiradzkiego 15 lok. 7

jestem pod opieka Pani Doktor juz cztery lata a choruje od 20 lat i nikt tak kompleksowo do mnie nie nie podrzedl jak Pani Doktur jestem jej bardzo wdzieczny . za kulture, delikatnosc cierpliwosc