Endokrynolog Zgierz

Jacek Makarewicz

Endokrynolog, Internista

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. Marii Skłodowskiej-Curie w Zgierzu

Zgierz

Dokładnie jak zapytuje ankieta - dr Jacek Makarewicz jest znakomitym lekarzem, świetnym fachowcem, ma uczciwe i ludzkie podejście do pacjentów, bardzo dokładnie bada pacjenta i zleca kompleksowe badania, a także kompleksowo opracowuje wypisy.

Opinia dodana przez: Maria Elzbieta

Specjalistyczne Centrum Medyczne "WAMED'''' s.c. W. Kałużny, R. Błaszczyk
ulica Dąbrowskiego 6/8
95-100 Zgierz

Świetna lekarka, godna polecenia. Tłumaczy długo i profesjonalnie. Sympatyczna dla dzieci. Więcej takich lekarzy!

Opinia dodana przez: Anetta

Kościuszki 8
95-100 Zgierz

Bardzo dobry specjalista. Leczę się u Pani Dr już od kilku lat i nigdy bym nie zamieniła na innego lekarza. Serdecznie polecam.

NZOZ EndoMedica

Bardzo rzeczowa, kompleksowo tłumaczy wszystkie sprawy, poświęca
pacjentowi tyle czasu ile potrzeba, nie patrzy na zegarek. Wizyty drogie,
to fakt, ale z czystym sukieniem polecam.

Bardzo rzeczowa, kompleksowo tłumaczy wszystkie sprawy, poświęca
pacjentowi tyle czasu ile potrzeba, nie patrzy na zegarek. Wizyty drogie,
to fakt, ale z czystym sukieniem polecam.

Opinia dodana przez: Efka

95-100 Zgierz

jest bardzo uprzejmym człowiekiem i kompetentnym lekarzem, cieszącym się dobrą opinią w środowisku lekarskim - mnie polecił Go mój lekarz.
przyjmuje również w kaliszu w poliklinice przy ulicy kordeckiego

przyjmuje również w kaliszu w poliklinice przy ulicy kordeckiego

łodź ul. Trakorowa
Zgierz

Jest to lekarz, który bardzo zajmuje się pacjentem, utrzymuje kontakt z pacjentem nawet po wypisaniu ze szpitala. Traktuje chorych z sercem. Wyjątkowo kompetentny i profesjonalny. Godny polecenia. Co najważniejsze, postawił trafną diagnozę i wyleczył mnie. Nie należy się zrażać pierwszym kontaktem.

Opinia dodana przez: Urszula W.

Parzęczewska 36/69