Fizjoterapeuta Gorzów Wielkopolski

Fizjoterapeuta

Vertebralis
Górczyńska 17 Medi-Raj
Gorzów Wielkopolski

Moje dolegliwosci pleców zdecydowanie zmniejszyły się już po pierwszej wizycie. Polecam Pana Łukasza, nikt do tej pory nie zajął się tak kompleksowo i skutecznie moim kregosłupem. Dowiedziałem sie też jakimi ćwiczeniami mogę sobie sam pomagać.

Irena Sosińska-Małyszko

Chirurg ogólny, Fizjoterapeuta

Irena Sosińska-Małyszko

Gorzów Wielkopolski

Jestem pacjentką dr Ireny Sosińskiej-Małyszko. W ubiegłym roku, dzięki posiadanej wiedzy i dużemu doświadczeniu uratowała mi życie.
Wdzięczność ...

Wdzięczność moja nie ma granic.
Jest bardzo dobrym i skutecznym lekarzem. Miła, życzliwa, uśmiechnięta i otwarta na pacjenta. Zalecone przez Panią Doktor leki, ćwiczenia, i zabiegi terapeutyczne poważnie ulżyły w moich dolegliwościach.
Byłam też na oddziale dziennym rehabilitacji gdzie ordynatorem jest Pani Doktor. Wspaniała atmosfera, czyściutko, cieplutko i oddane pacjentom profesjonalne i sympatyczne rehabilitantki.
Stokrotnie dziękuję – wdzięczna
Jadwiga Kowaleczko