Fizjoterapeuta W Okolicach Grabów Nad Prosną

Fizjoterapeuta, Rehabilitant dziecięcy

Gabinet stomatologiczny
Gimnazjalna
Ostrów Wielkopolski

profesjonalny masaż leczniczy wykonany zgodnie z oczekiwaniami. bardzo miła osoba. swietna cena za taki masaz. potrafi dobrze doradzic i omowic potrzeby swojego pacjenta.

Dariusz Ceglarski

Gabinet Lekarski

Wieluń

naprawdę kompetentny i doświadczony terapeuta z ludzkim podejściem ogromną wiedzą umiejący ją przełożyć na praktyczne działania. Z czystym sumieniem polecam

Opinia dodana przez: Janka

Łukasz Kisieliński

Kalisz

Pomógł mi z moim barkiem. Ból był bardzo dokuczliwy i przeszkadzał w codzienności. Teraz prawie go nie odczuwam. Polecam Pana Łukasza.

Aldona Zielińska-Perlińska

Pleszewskie Centrum Medyczne w Pleszewie

Pleszew

Świetny lekarz,według swietnie tłumaczy chorobę,zawsze odbierze telefon nawet gdy ma urolop.Po prostu świetny lekarz i jeszcze do tego bardzo pracowity

Opinia dodana przez: Anna

mgr RafaŁ Olczyk

Fizjoterapeuta, Fizykoterapeuta

None
Śmigielskiego 17 B/7
Ostrów Wielkopolski

Zabiegi pozwoliły mi pozbyć się bólu kręgosłupa szyjnego. Cena niska a jakość wysoka więc same plusy - polecam :-)

Opinia dodana przez: Anna L.

Bartosz Świniarski

Gabinet Lekarski

Sieradz

Bardzo polecam. Bardzo kompetentna osoba i chyba jedyna w naszej okolicy ktora podjęła sie rehabilitacji mojej dwójki wcześniaków.