Fizjoterapeuta W Okolicach Grodzisk Wielkopolski

Fizjoterapeuta, Chiropraktyk

Ostima - specjalistyczna terapia manualna
Emilii Sczanieckiej 1a/24
Poznań

Żadna blokada w kręgosłup, leki przeciwbólowe, zabiegi ani maści nie przyniosły mi takiej ulgi, jak godzina u Pana Michała. Profesjonalnie, miło i skutecznie. Polecam.

Opinia dodana przez: Kasia

dr Martyna Brychcy

Fizjoterapeuta, Rehabilitant dziecięcy

FIZJOspot
ul. Stanisława Staszica 6
Karpacz

Dr Martyna Brychcy zajmowała się rehabilitacją i wspomaganiem rozwoju mojej córki Laurki od jej 4 miesiąca życia. Jest to osoba z szerokim wachlarzem kompetencji, miła, uprzejma, mająca bardzo dobry kontakt z dziećmi i ich rodzicami:) Nasze spotkania i ćwiczenia trwały zawsze dłużej niż uzgodniony czas wizyty. Terapia była przygotowana dla indywidualnych potrzeb dziecka. Fizjoterapeuta ma duże doświadczenie w rehabilitacji dzieci metodą NDT Bobath, metodą Vojty i masażu Shantala. Jeśli moja córeczka aktywnie uczestniczyła w rehabilitacji to pani dr jej nie przerywała po skończonej godzinie tylko "pracowały" tak długo jak długo maleńka nie była zmęczona. Bardzo cenne były dla mnie także wszystkie porady i uwagi pani dr na temat np. sposobów noszenia czy rozwoju dziecka. Dr Martyna utrzymuje także szerokie kontakty z różnymi specjalistami dziecięcymi, których doświadczenie i rady wykorzystuje w pracy. Jest osobą ciągle poszukującą różnych nowych możliwości terapii. Obecnie Laurka stawia swoje pierwsze kroczki:) Jej rozwój jest prawidłowy:)To najlepiej świadczy o skuteczności podjętych działań. Pomimo zakończenia terapii, pani dr nadal interesuje się Laurką, odwiedza nas i fachowym okiem ocenia jej nowe umiejętności. Polecamy wszystkim "ciocię Martynę" jak nazywają ją moje córki. Jest to najżyczliwszy dziecku fizjoterapeuta na świecie:)

Opinia dodana przez: magdalena

dr Lech Furmaniuk

Fizjoterapeuta, Rehabilitant dziecięcy

Słowackiego 48
Poznań

Bardzo polecam dr. Furmaniuka - ostoja kompetencji i spokoju. Fachowy, uprzejmy i przede wszystkim skuteczny.

dr Iwona Ciechanowicz-Kowalczyk

Fizjoterapeuta, Fizykoterapeuta

Stowarzyszenie na Rzecz Dzieci ze Złożoną Niepełnosprawnością
ul. Strzeszyńska 213
Poznań

Pani Iwona jest najlepszym specjalistą w dziedzinie rehabilitacji małych dzieci, jakiego miałam przyjemność spotkać. Kapitalna Osobowość, bardzo szeroka wiedza, kompleksowe podejście do naszego Pawełka i do nas rodziców... Z całego serca polecam Panią Iwonę wszystkim przerażonym, zrozpaczonym diagnozami rodzinom... (Choć sama zawodowo zajmuję się psychoterapią osób niepełnosprawnych,dziś wiem, że w przypadku swojego własnego dziecka terapia nie może być oparta wyłącznie na naszej wiedzy i intuicji...) Wybitny Człowiek!!!!! P.Iwonko- dziękujemy za pomoc w każdej chwili, w której jej potrzebowaliśmy !!!

mgr Maciej Gorczyński

FIZJO Gabinet Fizjoterapeutyczny
ul. Sezamkowa 3b/1
Szamotuły

Wspaniały specjalista. Polecam. Ceny atrakcyjne, wizyty wykorzystywane maksymalnie ! Polecam z całego serca :)

Opinia dodana przez: Anna

mgr Aleksandra Hille

FIZJO Gabinet Fizjoterapeutyczny
ul. Sezamkowa 3b/1
Szamotuły

Fachowo i na temat. Kompeksowe podejście do pacjenta!!!! Znakomity gabinet!!! Znający się na rzeczy terapeuci

Opinia dodana przez: Anna

Grażyna Śmidowicz-Gwizdowska

Fizjoterapeuta, Pediatra

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska. Grażyna Śmidowicz-Gwizdowska

Plewiska

Beznadziejna! Nie polecam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Michał Nowak

ACTIV FIZJO Michał Nowak
ul. Taborowa 1
Poznań

Beznadziejny fizjoterapeuta z fatalnym podejściem do człowieka. Zwrócenie mu uwagi, że coś jest jeszcze nie tak (po zabiegu w celu umówienia kolejnej wizyty) traktuje jako osobistą urazę (bo przecież on jest nieomylny i jak zrobił coś to musi być wszystko dobrze) a nie jako prośbę pacjenta by jeszcze mimo wszystko spojrzał jeszcze raz na problem. Dodatkowo raz każe zadzwonić żeby się umówić na termin, po czym nie odbiera telefonów (chyba, że zadzwoni się z innego ale po jednym telefonie tego także przestaje odbierać). (nie)Drogi Panie Michale, jeżeli nie chce się przyjąć pacjenta to się go nie namawia na dzwonienie. CHAM I PROSTAK