Fizjoterapeuta W Okolicach Kostrzyn

Fizjoterapeuta, Chiropraktyk

Ostima - specjalistyczna terapia manualna
Emilii Sczanieckiej 1a/24
Poznań

Żadna blokada w kręgosłup, leki przeciwbólowe, zabiegi ani maści nie przyniosły mi takiej ulgi, jak godzina u Pana Michała. Profesjonalnie, miło i skutecznie. Polecam.

Opinia dodana przez: Kasia

Physiatrics
Świerkowa 1
62-200, Gniezno

Wysokie kompetencje i profesjonalne podejście do pacjenta. Z racji przewlekłych dolegliwości poznałem zapewne większość miejscowych fizjoterapeutów. Najmniej tu biznesu i komercji , najwięcej zainteresowania pacjentem . Szczerze polecam , choć.... gdy wszyscy pójda za moją radą , to kolejka sie wydłuży :)

Opinia dodana przez: Zbigniew

Szymon Jankowski

Fizjoterapeuta, Fizykoterapeuta

Gniezno

młody profesjonalista. Młoda fala dobrych medyków wreszcie dociera równiez do zaściankowego Gniezna

dr Lech Furmaniuk

Fizjoterapeuta, Rehabilitant dziecięcy

Słowackiego 48
61-625, Poznań

Bardzo polecam dr. Furmaniuka - ostoja kompetencji i spokoju. Fachowy, uprzejmy i przede wszystkim skuteczny.

dr Iwona Ciechanowicz-Kowalczyk

Fizjoterapeuta, Fizykoterapeuta

Stowarzyszenie na Rzecz Dzieci ze Złożoną Niepełnosprawnością
ul. Strzeszyńska 213
Poznań

Pani Iwona jest najlepszym specjalistą w dziedzinie rehabilitacji małych dzieci, jakiego miałam przyjemność spotkać. Kapitalna Osobowość, bardzo szeroka wiedza, kompleksowe podejście do naszego Pawełka i do nas rodziców... Z całego serca polecam Panią Iwonę wszystkim przerażonym, zrozpaczonym diagnozami rodzinom... (Choć sama zawodowo zajmuję się psychoterapią osób niepełnosprawnych,dziś wiem, że w przypadku swojego własnego dziecka terapia nie może być oparta wyłącznie na naszej wiedzy i intuicji...) Wybitny Człowiek!!!!! P.Iwonko- dziękujemy za pomoc w każdej chwili, w której jej potrzebowaliśmy !!!

Gabinet Rehabilitacji Porazowej i Masażu Leczniczego
Gerberowa 64B
60-175, Poznań

Profesjonalna, rzeczowa, miła, skuteczna

Profesjonalna, rzeczowa, miła, skuteczna

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska. Grażyna Śmidowicz-Gwizdowska

Plewiska

Beznadziejna! Nie polecam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ACTIV FIZJO Michał Nowak
ul. Taborowa 1
60-790, Poznań

Beznadziejny fizjoterapeuta z fatalnym podejściem do człowieka. Zwrócenie mu uwagi, że coś jest jeszcze nie tak (po zabiegu w celu umówienia kolejnej wizyty) traktuje jako osobistą urazę (bo przecież on jest nieomylny i jak zrobił coś to musi być wszystko dobrze) a nie jako prośbę pacjenta by jeszcze mimo wszystko spojrzał jeszcze raz na problem. Dodatkowo raz każe zadzwonić żeby się umówić na termin, po czym nie odbiera telefonów (chyba, że zadzwoni się z innego ale po jednym telefonie tego także przestaje odbierać). (nie)Drogi Panie Michale, jeżeli nie chce się przyjąć pacjenta to się go nie namawia na dzwonienie. CHAM I PROSTAK

mgr Monika Kolberg

Fizjoterapeuta, Masażysta