Fizjoterapeuta W Okolicach Kostrzyn

Fizjoterapeuta, Chiropraktyk

Ostima - specjalistyczna terapia manualna
Emilii Sczanieckiej 1a/24
Poznań

Żadna blokada w kręgosłup, leki przeciwbólowe, zabiegi ani maści nie przyniosły mi takiej ulgi, jak godzina u Pana Michała. Profesjonalnie, miło i skutecznie. Polecam.

Opinia dodana przez: Kasia

mgr Mateusz Banach

Physiatrics
Świerkowa 1
Gniezno

Super specjalista. Odwiedziłem kilku w Gnieznie i zdecydowanie najlepszy. Ból pleców zniknął po dwóch wizytach.

Opinia dodana przez: Szymon

Szymon Jankowski

Fizjoterapeuta, Fizykoterapeuta

Gniezno

młody profesjonalista. Młoda fala dobrych medyków wreszcie dociera równiez do zaściankowego Gniezna

dr Lech Furmaniuk

Fizjoterapeuta, Rehabilitant dziecięcy

Słowackiego 48
Poznań

Bardzo polecam dr. Furmaniuka - ostoja kompetencji i spokoju. Fachowy, uprzejmy i przede wszystkim skuteczny.

dr Iwona Ciechanowicz-Kowalczyk

Fizjoterapeuta, Fizykoterapeuta

Stowarzyszenie na Rzecz Dzieci ze Złożoną Niepełnosprawnością
ul. Strzeszyńska 213
Poznań

Pani Iwona jest najlepszym specjalistą w dziedzinie rehabilitacji małych dzieci, jakiego miałam przyjemność spotkać. Kapitalna Osobowość, bardzo szeroka wiedza, kompleksowe podejście do naszego Pawełka i do nas rodziców... Z całego serca polecam Panią Iwonę wszystkim przerażonym, zrozpaczonym diagnozami rodzinom... (Choć sama zawodowo zajmuję się psychoterapią osób niepełnosprawnych,dziś wiem, że w przypadku swojego własnego dziecka terapia nie może być oparta wyłącznie na naszej wiedzy i intuicji...) Wybitny Człowiek!!!!! P.Iwonko- dziękujemy za pomoc w każdej chwili, w której jej potrzebowaliśmy !!!

mgr Anna Wasik

Grażyna Śmidowicz-Gwizdowska

Fizjoterapeuta, Pediatra

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska. Grażyna Śmidowicz-Gwizdowska

Plewiska

Beznadziejna! Nie polecam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Michał Nowak

ACTIV FIZJO Michał Nowak
ul. Taborowa 1
Poznań

Beznadziejny fizjoterapeuta z fatalnym podejściem do człowieka. Zwrócenie mu uwagi, że coś jest jeszcze nie tak (po zabiegu w celu umówienia kolejnej wizyty) traktuje jako osobistą urazę (bo przecież on jest nieomylny i jak zrobił coś to musi być wszystko dobrze) a nie jako prośbę pacjenta by jeszcze mimo wszystko spojrzał jeszcze raz na problem. Dodatkowo raz każe zadzwonić żeby się umówić na termin, po czym nie odbiera telefonów (chyba, że zadzwoni się z innego ale po jednym telefonie tego także przestaje odbierać). (nie)Drogi Panie Michale, jeżeli nie chce się przyjąć pacjenta to się go nie namawia na dzwonienie. CHAM I PROSTAK