Filtruj terminy

dr Grzegorz Olkowski

Gabine Grzegorz Olkowski
Kazury 2E
Warszawa

Przez lata doświadczałam dotkliwych bólów kręgosłupa, które poważnie utrudniały mi codzienne funkcjonowanie. Kulminacją tego był najdłuższy i najboleśniejszy atak rwy kulszowej (ponad 8 lat temu) wytrącający mnie z bardzo aktywnego życia na miesiąc - przez ból, którego nie uśmierzały najmocniejsze leki i niemożność chodzenia, a nawet siedzenia. Podczas wielu wizyt i konsultacji lekarze załamywali ręce i nie widzieli innego wyjścia niż operacja, dodając, spoglądając na rezonans, że pierwsza z wielu, ...

mgr Angelika Tkaczyk

01-355 Warszawa

Korzystam z terapii Zdrowy kręgosłup, jestem po 6 zabiegu i odczuwam wyraźną poprawę. Pani Angelika , która prowadzi ze mną te zajęcia jest miła, wykazuje się dużym profesjonalizmem i empatią.
Opinia dodana przez: Anna

mgr Marcelina Wrzesińska

01-355 Warszawa

Polecam zajęcia z P. Marceliną z całego serca. Jest nie tylko bardzo miła, ale również fachowa i gotowa do poświęceń dla pacjenta. Dogodne godziny zajęć w połączeniu z " cudownymi rękami, które leczą" Pani Marceliny i zalecanymi przez nią ćwiczeniami pozwoliły mi uwolnić się od przykrych przypadłości. Wysiłek w tym gabinecie stał się przyjemnością.

mgr Joanna Paździor

01-355 Warszawa

Po serii masaży i ćwiczeń mam idealne podstawy do dalszej samodzielnej pracy nad zmianą niezdrowych nawyków. Kontakt z moją terapeutką - Panią Asią, to sama przyjemność - życzliwa i uważna na problemy pacjenta. Pani Asia nauczyła mnie w jaki sposób ćwiczyć, aby przynosiło to efekty oraz skorygowało błędy jakie robiłam ćwicząc samodzielnie.

mgr Hanna Ciesielska

01-355 Warszawa

Dzięki fachowej diagnozie i odpowiedniemu doborowi ćwiczeń mój syn po 3 tygodniach od złamania nogi porzucił kule i stał o własnych siłach. Wszystko dzięki terapeutce – p.Hani, która w sposób interesujący i motywujący dopierała zestaw ćwiczeń. Poza tym przemiła atmosfera i zainteresowanie pań sprawiło, że Kacper bardzo chętnie chodził na zajęcia i nie mógł doczekać się kolejnej wizyty.

Katarzyna Kowalik

Fizykoterapeuta, Rehabilitant

grupa lux med
racławicka 132 b
Warszawa

Pani Kasia jest wysokiej klasy specjalistą. Dzięki niej mój ciężki stan i omdlenia w stosunkowo szybkim czasie ustąpiły na tyle skutecznie, że póki co nie wracają. Pani Kasia ma bardzo obszerną wiedzę, którą potrafi łączyć z wiedzą z innych obszarów, z ogromną użytecznością dla pacjenta. Na ogromne uznanie zasługuje bardzo etyczne i z szacunkiem podejście do pacjenta, co powoduje duże zaufanie do Pani Kasi. Polecam Panią Kasię każdemu pacjentowi, bo ...

mgr Kaja Strózik

01-355 Warszawa

Do Centrum Rehabilitacji na Bemowie zgłosiłam się z dolegliwościami kolana. Trafiłam do p. Kai. Pani Kaja to fizjoterapeutka z pasją, ogromną wiedzą oraz poświęca cały swój czas tylko pacjentowi. Posiada także dar motywowania do ćwiczeń w domu. Jestem zadowolona z terapii.

mgr Marek Zaleski

Kleczewska 56
01-825 Warszawa

mgr Tomasz Chomiuk

Fizjoterapeuta, Fizykoterapeuta

Fizjomed - rehabilitacja i odnowa biologiczna.

mgr Marcin Doroba

Fizykoterapeuta