Lekarze Flebolog

Chirurg ogólny, Proktolog

Alex Alli-Balogun Specjalistyczna Praktyka Lekarska
Połomińska 16
40-858 Katowice

Cudowny człowiek - lekarz. Profesjonalista i jednocześnie mega empatyczny, ze zdrową dawką humoru, skraca dystans lekarz-pacjent. Byłam 13.04.2023 na pierwszej wizycie (onkologiczna sprawa) pełna obaw i lęków, a podejście Pana doktora sprawiło, że wyszłam z gabinetu uskrzydlona, pełna optymizmu i wiary w powodzenie leczenia. Gorąco polecam Od dzisiaj to mój ulubiony Anioł
Opinia dodana przez: Mariola
                                       dr n. med. Agnieszka A. Krawczyk

dr n. med. Agnieszka A. Krawczyk

Chirurg ogólny, Medycyna estetyczna

Ambasada Urody Medical Spa Wilanów
ul. Księdza Prymasa Augusta Hlonda 2
02-972 Warszawa

świetna specjalistka z misją - świetne tłumaczenie etapów zabiegów. pomogła mi i mojej mamie z żylakami Gorąco polecaam !!!
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Chirurg naczyniowy
                                       dr n. med. Adam Zieliński

dr n. med. Adam Zieliński

Centrum Medyczne doktorA
Trakt Brzeski 57B
05-077 Warszawa

Kolejny bardzo dobry lekarz, na którego udało mi się trafić w Warszawie. Podobnie jak inni polecam jego wiedzę i fachowe rozwiązania, a także zwyczajne ludzkie ciepło.
Opinia dodana przez: Krystyna
{'id': 10987, 'name': u'Radom'} Medycyna estetyczna
                                       dr Michał Kowalczewski

dr Michał Kowalczewski

Medycyna estetyczna, Flebolog

Wodna 24
26-600 Radom

Wykonałam u dr Kowalczewskiego korekcję odstających uszu. Uważam, że lekarz potrafi bardzo dobrze przygotować pacjenta do operacji oferując swoją wiedzę i zaangażowanie. Dr Kowalczewski wyjaśnił mi na jakie efekty mogę liczyć, na czym polegać będzie operacja, jak będzie wyglądać rekonwalescencja i co może ale nie musi spotkać nas po drodze, a także jak wyglądać będą nasze działania w odpowiedzi na konkretne możliwe sytuacje. Od pierwszej do ostatniej wizyty czułam się ...
Opinia dodana przez: Iza
                                       dr n. med. Jacek Jan Waligóra

dr n. med. Jacek Jan Waligóra

Chirurg ogólny, Proktolog

Nikamed Centrum Zdrowia
Nowowiejska 6 lok. 9
Warszawa

Świetny fachowiec. Trafiłem do szpitala z ostrym zapaleniem pęcherzyka żółciowego. Już od samego początku Dr. Waligóra interesował się przebiegiem mojej choroby. Mimo że podczas zabiegu laparaskopi okazało się że w pęcherzyku jest duży ropień, to Pan Doktor poradził sobie z tym bez większych problemów. Po zabiegu przyszedł do mnie, opowiedział mi przebieg zabiegu i udzielił wskazówek co do dalszej rehabilitacji. Jest fachowiec w dziedzinie chirurgii z dobrym podejściem i kontaktem ...
Opinia dodana przez: Przemek
{'id': 40647, 'name': u'Bydgoszcz'} Chirurg naczyniowy
                                       dr n. med. Michał Molski

dr n. med. Michał Molski

Chirurg naczyniowy, Flebolog

Szpital Eskulap
ul. Koperkowa 2 Osielsko
86-031 Bydgoszcz

Przeszłam zabieg laserowego usunięcia żylaków miały się wchłonąć żebym mogła iść na operację endoprotezy kolana . Żylaki się nie wchłonęły, operacji kolana nie miałam pieniądze wydałam . Byłam na wizycie z reklamacją za wizytę 500 zł i doktor może mi zrobić znowu na reklamację platna4500 i gwarancja że się uda to ok 50 procent nie polecam
{'id': 17685, 'name': u'Wroc\u0142aw'} Chirurg ogólny
                                       dr n. med. Wojciech Rybak

dr n. med. Wojciech Rybak

Chirurg ogólny, Medycyna estetyczna

Ars Estetica – Klinika Medycyny Estetycznej i Laseroterapii
ul. Powstańców Śląskich 56a/2
53-333 Wrocław

Postaram się dość szczegółowo opowiedzieć moją historię, być może ona przekona kogoś do podjęcia decyzji o leczeniu. Mam 47 lat i przez dłuższy czas (ok 10 lat) odczuwałem dolegliwości bólowe w okolicy łydek. Prawda jest taka, że bagatelizowałem temat choć doskonale wiedziałem, że miałem już żylaki nadające się na stół. Kiedy mój problem w ostatnim czasie się nasilił i żyły na nogach były jak "kciuk" postanowiłem pójść do lekarza. W ...
Opinia dodana przez: Marcin Kędziorek
                                       dr hab. n. med. Tomasz Grzela

dr hab. n. med. Tomasz Grzela

Klinka Flebologii
ul. Wawelska 5
02-304 Warszawa

Chciałbym tą drogą podziękować Dr Tomaszowi Grzeli za wyleczenie moich nóg a żeby naprawdę pokazać,że nie są to takie zwykłe nogi kilka słów wstępu. Jestem chory na ciężką postać hemofilii A. Jest to choroba charakteryzująca się wylewami krwi do stawów po najmniejszych urazach a nawet samoistnymi w ciężkiej postaci hemofilii tak jak to było u mnie. Setki wylewów dokumentnie zniszczyły mi lewy staw kolanowy doprowadzając do bardzo dużej szpotawości nogi. ...

dr n. med. Karol Chakkour

Szpital Lux Med
Puławska 455
02-801 Warszawa

AMAZING! Dr Chakkour is an up-to-date and state-of-the-art specialist. He recently operated my 2 legs using the thermal ablation technique to remove varicose veins. After the surgery I experienced practically not pain and immediate relief only a couple of days after the operation. This was an incredible positive experience that I can effectively compare with a previous operation that I had undertaken a few years ago with another surgeon and ...

lek. med. Krzysztof Aksędowski

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

Doktor jest przede wszystkim bardzo życzliwy i empatyczny, co się rzadko zdarza wśród ludzi. Uprzejmie tłumaczył co mi dolega i jaką strategię leczenia przyjmuje. Ja pytałam on wyjaśniał czasami więcej niż jeden raz to samo, żebym zrozumiała. Jest kompetentny i rzeczowy. Prawdziwy lekarz na piątkę. Mam do niego zaufanie. Jest godny polecenia pod każdym względem.
Opinia dodana przez: Grażyna

lekarz Iwona Radziejewska-Choma

Medycyna estetyczna, Flebolog

Instytut Eris
Wojska Polskiego 3
Konstancin-Jeziorna

Polecam Panią dr Iwonę Radziejewską-Choma. Miałam wykonaną niechirurgiczną korektę nosa. Zabieg zupełnie bezboleny dzięki dobrej jakości znieczuleniu. Pani dr wyczerpująco opowiada o zabiegu, odpowiada na wszystkie pytania i wątpliwości. Pani dr jest bardzo miłą i sympatyczną osobą. Obsługa i troska o pacjenta na najwyższym poziomie. Gorąco polecam.

dr n. med. Marek Najdecki

Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Lecznictwa Otwartego Warszawa-Targówek
ulica Tykocińska 32/34
03-545 Warszawa

Do Pana Doktora trafiłam w szpitalu na cito , obudziłam się po narkozie i Pan Doktor wyjaśnił mi ze mam usunięty wyrostek . Bardzo profesjonalne podejście , miły , opiekuńczy i skrupulatny . Pan Doktor Marek to lekarz z powołania . Bardzo Dziękuje ze pojawił się na mojej drodze
Opinia dodana przez: Milena

lekarz Krzysztof Celejewski

Flebolog, Chirurg ogólny

Przychodnia w Piastowie przy ul. Reja 1
Mikołaja Reja 1
05-820 Piastów

Pan dr Krzysztof Celejewski to doskonały lekarz. Ujmujący, ciepły i otwarty na kontakt z pacjentem. Wspaniałe poczucie humoru, które ma swój znaczący udział w bardzo dobrej atmosferze, którą dr Celejewski tworzy podczas rozmowy z pacjentem. Wzbudza naturalne zaufanie do jego kompetencji. Miałem dzisiaj zabieg u Pana Doktora, który komentował to co w danej chwili robił podczas przebiegu zabiegu, kilkakrotnie pytając, czy odczuwam (lub nie odczuwam) ból. Zabieg został w taki ...
Opinia dodana przez: Piotr

lekarz Andrzej Popow

Chirurg ogólny, Flebolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Pielęgniarska Opieka Domowa s.c. Filia w Hajnówce
3 Maja 59
17-200 Hajnówka

Jako pacjent Pana doktora Andrzeja Popowa jestem wdzięczny za doskonały efekt przeprowadzonych zabiegów skleroterapii. Nie mam już żylaków i skończyło się moje cierpienie z tego powodu. Znakomity specjalista, wspaniały człowiek. Z całą odpowiedzialnością polecam. Z. Kondraciuk

lekarz Maciej Bardan

SP ZOZ Wolsztyn
ulica Wschowska 3
64-200 Wolsztyn

Lekarz z ogromną wiedzą i empatią. Dzięki doktorowi udało się opanować niespodziewane krwawienie wewnętrzne. Lekarz wytłumaczył możliwe przyczyny, opowiedział co dalej robić. Gorąco polecam!
Opinia dodana przez: Anna Nowacka
Bardzo sympatyczny młody lekarz, dokładnie bada i tłumaczy "jak chłopowi na miedzy" więc wszystko łatwo zrozumieć. Robiłam pajączki i jestem bardzo zadowolona, choć to droga przychodnia to warto. polecam
Pani Doktor bardzo mi pomogła. Po ciąży i porodzie borykałam się z żylakami nóg. Jasno wyjaśniła mi przyczynę choroby, a potem kompleksowo zajęła się moim zdrowiem. Do dziś po zabiegu skleroterapii żylaki nie wróciły, a ja mogę cieszyć się dobrym zdrowiem i wyglądem! Dziękuję bardzo.
{'id': 22130, 'name': u'Gda\u0144sk'} Chirurg naczyniowy
                                       lek. med. Przemysław Konczalski

lek. med. Przemysław Konczalski

Lifemedica
ul. Marii Skłodowskiej-Curie 3 (Budynek „Polon Park”, II piętro)
80-210 Gdańsk

Wspaniały i empatyczny, bardzo dokładny. Troszczy się o pacjenta. Dziękuję. Najlepszy na świecie. Przyjmuje też w pięknym miejscu Garden Clinic w Gdansku więc wszystko idealnie.
Opinia dodana przez: Małgorzata

dr n. med. Ireneusz Mazur

Chirurg naczyniowy, Flebolog

NZOZ Euro-Klinika Sp. z o.o.
Wyspiańskiego 3
41-100 Siemianowice Śląskie

Wspaniały specjalista. Z dolegliwościami żylnymi zmagałam się od kilku lat. Na wizycie doktor przeprowadził fachową konsultację wraz z badaniem doppler. Zostałam zdiagnozowana i umówiłam się na zabieg laserowego usunięcia żylaków, które uzupełnione było skeroterapią. Warunki w Euro-Klinice cudowne, nie mówiąc już o zespole lekarza i pielęgniarek. Teraz mogę chodzić w spodenkach. Serdecznie polecam dr Mazura wszystkim.
Opinia dodana przez: Zofia

lekarz Andrzej Żychliński

Flebolog, Neurolog

Czarnieckiego 4b lok. 2
78-105 Kołobrzeg

Zdecydowanie polecam. Wśród sanatoryjnych lekarzy wyróżnia się troską o pacjenta.