Flebolog W Okolicach Grodzisk Wielkopolski

Chirurg ogólny, Flebolog

SP ZOZ Wolsztyn
ulica Wschowska 3
Wolsztyn

LEKARZ Z POWOŁANIA KOMPETENTNY UCZCIWY GODNY POLECENIA!!!!FACHOWA POMOC PRECYZJA W WYKONYWANIU PRACY

lekarz Wojciech Turkiewicz

Chirurg ogólny, Flebolog

Specjalistyczne Centrum Diagnostyczno-Lecznicze "Bamberski Dwór"
ul. św. Wawrzyńca 11
Poznań

Jeśli tacy lekarze pracują i nas leczą jak p.Turkiewicz to pytam gdzie my jesteśmy i teraz ciesze się że mieszkam w Poznaniu i moja mama trafiła na pana Turkiewicza.
Dziękuje Bardzo i niech każdy ma takiego lekarza

lekarz Krzysztof Błachowiak

Flebolog

VENAVITA Specjalistyczny Ośrodek Leczenia Żylaków

None

Witam,
Dnia 1.10.2014 miałam wykonany zabieg usunięcia żylaków lewej nogi.

Witam,
Dnia 1.10.2014 miałam wykonany zabieg usunięcia żylaków lewej nogi.
Zabieg został wykonany Moim zdaniem przez perfekcyjnego specjalistę lekarza Dr Błachowiaka
Opieka przez Pana Doktora nad pacjentem na najwyższym poziomie!! Zabieg przebiegł bez zadnych komplikacji,obecnie rekonwalescencja przebiega bez jakichkolwiek problemów, wizyty kontrolne w przyjaznej i miłej atmosferze - zawsze Pan Doktor wszystko jasno i spokojnie tłumaczy pacjentowi.
Pobyt w klinice Endomedical również wspominam bardzo mile , przyjazna atmosfera i opieka na "6"
SUPER lekarz godny polecenia!! Niestety ale nie ma skali ocen jaką bym mogła dać Panu Doktorowi.... :)
Wszystkie pozytywne oceny Doktora na portalu internetowym są w pełni zasłużone!!
Panie Doktorze DZIĘKUJE BARDZO i pozdrawiam serdecznie!!!

Opinia dodana przez: Ania N

lekarz Krzysztof Blachowiak