flebolog w całej Polsce

Wolny termin: 23 Paź o 16:00. Sprawdź inny.
Flebolog Wrocław prof. dr hab. n. med. Andrzej Dorobisz

prof. dr hab. n. med. Andrzej Dorobisz

Flebolog   (+3 więcej)

Specjalistyczny Gabinet Chirurgiczny
ul. Bulwar Ikara 16
Wrocław

Doktor Dorobisz to wyjątkowy lekarz, który nie tylko traktuje pacjenta jako osobę wyjątkową, ale pozytywnie nastawia nawet w trudnych przypadkach. Do niego nie jest strach przyjść nawet gdy ma się świadomość, że jego interwencja ze skalpelem jest niezbędna.

Flebolog Katowice lek. med. Alex Alli-Balogun

lek. med. Alex Alli-Balogun

Flebolog   (+3 więcej)

Specjalistyczna Praktyka Lekarska Alex Alli-Balogun
Połomińska 16
Katowice

Pierwszy raz w życiu trafiłem na tak miłego, uprzejmego i profesjonalnego lekarza. Oprócz normalnych zaleceń i wskazówek odnośnie leczenia, dodatkowo na każde moje pytanie uzyskałem wyczerpującą odpowiedź. Podczas wizyty nie czułem się jak zwykły kolejny przypadek, lecz jakbym był wyjątkowy. Mogę z czystym sumieniem polecić Pana Doktora :)

Opinia dodana przez: Mariusz
Wolny termin: 25 Paź o 12:40. Sprawdź inny.
Flebolog Warszawa dr n. med. Adam Zieliński

dr n. med. Adam Zieliński

Flebolog   (+2 więcej)

Centrum Medyczne doktorA
Trakt Brzeski 57B
Wesoła, Warszawa

Przyjemny i miły specjalista. Zna się na swojej robocie. Diagnoza OK. Jestem zadowolony. Nic do zarzucenia. Polecam bardzo Pana Doktora!

lekarz Paweł Siastała

Instytut Kardiologii
ulica Alpejska 42

Super lekarz! Leczenie bardzo skuteczne. Od pierwszego momentu wiedziałam, że to bardzo dobry specjalista. Polecam tego Pana doktora!

Opinia dodana przez: ag1984
Flebolog Warszawa dr n. med. Agnieszka A. Krawczyk

dr n. med. Agnieszka A. Krawczyk

Flebolog   (+2 więcej)

Klinka Flebologii
ul. Wawelska 5

świetna specjalistka z misją - świetne tłumaczenie etapów zabiegów. pomogła mi i mojej mamie z żylakami Gorąco polecaam !!!

lekarz Andrzej Popow

Flebolog   (+1 więcej)

Prywatny Gabinet Chirurgiczny Andrzej Popow ul 11-go Listopada 17
3 Maja 59
Hajnówka

Jako pacjent Pana doktora Andrzeja Popowa jestem wdzięczny za doskonały efekt przeprowadzonych zabiegów skleroterapii.
Nie mam już żylaków i skończyło ...

Nie mam już żylaków i skończyło się moje cierpienie z tego powodu.
Znakomity specjalista, wspaniały człowiek.
Z całą odpowiedzialnością polecam.
Z. Kondraciuk

lekarz Maciej Bardan

Flebolog   (+1 więcej)

SP ZOZ Wolsztyn
ulica Wschowska 3
Wolsztyn

LEKARZ Z POWOŁANIA KOMPETENTNY UCZCIWY GODNY POLECENIA!!!!FACHOWA POMOC PRECYZJA W WYKONYWANIU PRACY

lekarz Anna Wawrzeniuk

Centrum Flebologii
Witoszyńskiego 5

Pani Doktor bardzo mi pomogła. Po ciąży i porodzie borykałam się z żylakami nóg. Jasno wyjaśniła mi przyczynę choroby, a potem kompleksowo zajęła się moim zdrowiem. Do dziś po zabiegu skleroterapii żylaki nie wróciły, a ja mogę cieszyć się dobrym zdrowiem i wyglądem! Dziękuję bardzo.

lekarz Tomasz Parol

Klinka Flebologii
ul. Wawelska 5

miły komunikatywny kompetentny młody zaangarzowany wyjatkowy

miły komunikatywny kompetentny młody zaangarzowany wyjatkowy

lekarz Damian Łasocha

Flebolog

Bardzo kompetentny i uprzejmy lekarz. Zachwyca uśmiechem i podejściem do pacjenta.
Godny zaufania.
Polecam.