Gastroenterolog W Okolicach Bytom Odrzański

lekarz Marian Życzkowski

Gastroenterolog, Gastrolog

Broniewskiego 4 / 4
Lubin

To niezwykły człowiek.Miły, kulturalny, niezwykle kompetentny.
Uratował mi życie.Polecam każdemu, kto ma jakiekolwiek problemy gastrologiczne.
Pacjentka

To niezwykły człowiek.Miły, kulturalny, niezwykle kompetentny.
Uratował mi życie.Polecam każdemu, kto ma jakiekolwiek problemy gastrologiczne.
Pacjentka

dr Jacek Bywalec

Chirurg ogólny, Gastroenterolog

Poradnia chirurgii ogólnej, Poliklinika
Anieli Krzywoń 2, Wazów 42
Zielona Góra

Dwa badania przeprowadzone solidnie. Doktor wyjaśnia wątpliwości przy tym jest życzliwy i troskliwy. Godny polecenia :)

dr n. med. Marek Ścieszka

Gastroenterolog

MCZ

Lubin

Prawdziwy fachowiec,że nie wspomnę o personelu na oddziale.Tak znajacych się na swojej robocie ludzi dawno nie spotkałem

Opinia dodana przez: Marek

lekarz Dariusz Giezowski

Gastroenterolog, Gastrolog

ZDROJOWA Clinic Lubuskie Centrum Gastroenterologii i Hepatologii Dariusz Giezowski
Zdrojowa 2
Zielona Góra

Bardzo dobry lekarz wytłumaczył na co jestem chora i jak bedę się leczyć. W gabinecie pytał o moje dolegliwości bardzo szczegółowo. Wcale nie jest taki drogi bo inni lekarze życzą sobie więcej i potrafią cię spławić z recepta. Naprawdę polecam dr.Giezowskiego

Opinia dodana przez: in

dr n. med. Barbara Woźniak-Stolarska

Gastroenterolog, Internista

Zabobrze
Ogińskiego 1b (Przychodnia Zabobrze)
Jelenia Góra

Wreszcie trafiłem do lekarza któy dokładnie i spokojnie wytłumaczył-co mi jest i na czym będzie polegało leczenie. Przepisane lekarstwa zażywałem zgodnie z zaleceniem i mój stan zdrowia stopniowo się poprawiał. Chorowałem od lat na dolegliwe zaparcia. Wstydziałem się iść do lekarza ale nie żałuję bo wreszcie wizyta w toalecie nie jest męką. Zdecydowanie polecam

dr n. med. Jacek Worobiec

Gastroenterolog

Lubin

Niestety, ale bardzo kiepski lekarz. Z braku wiedzy/umiejętności powstał dialog:
- Może dolegliwości są tle nerwowym?
- Wątpię. Niczym ...

- Może dolegliwości są tle nerwowym?
- Wątpię. Niczym się nie stresuje, mam bardzo spokojne życie.
- To może stresu jest za mało?
- ....
Kurtyna w dół.

Opinia dodana przez: Karolina

lekarz Andrzej Wołowiec

Gastroenterolog, Internista

Budziszyńska 6
Zielona Góra

Nie zgadzam się z opinią że lekarz jest niesympatyczny,to bardzo miły człowiek , trafnie postawił mi diagnozę i bardzo polecam jego usługi innym pacjentom