Gastroenterolog Gdynia

lekarz Jolanta Kłobukowska

Gastroenterolog, Internista

Zgoda 7 lok. 2
Gdynia

Prawdziwa profesjonalistka, cudowny lekarz, diagnosta i dobry czlowiek, godna najwyzszego polecenia. Stawia dobro pacjenta ponad wszystko, informuje, wykonuje badania, jest dociekliwa i cierpliwa.

dr n. med. Adam Sadkiewicz

Gastroenterolog, Internista

Starowiejska 13 lok. 1
Gdynia

Zdecydowanie polecam! Bardzo konkretny i rzeczowy Doktor. Bardzo dobry fachowiec.

dr n. med. Jerzy Wegner

Gastroenterolog, Gastrolog

None
ul. św. Wojciecha 10U/3
Gdynia

Niestety pozegnalismy wspaniałego fachowca. Jedyny w Trojmiescie który robił gastroskopie z wyczuciem

lekarz Ireneusz Marciniak

Gastroenterolog

al. marsz. Piłsudskiego 30
Gdynia

Choruję na chorobę wrzodziejącą jelita grubego od około 19 lat.Dzięki panu doktorowi po prostu żyję.To jest fachowiec najwyższej klasy i nie wyciąga pieniędzy jak inni utytułowani i bez pojęcia lekarze .Posłałam też moją córkę i też jej pomógł.Wszystkim którym mogę polecam bo warto.Ci z Dortmundu może by parę wykładów i praktyk odbyli u pana Dr.Marciniaka .Kto nie przeszedł tylu lekarzy z wielkimi tytułami zanim trafiłam do pana doktora Marciniaka niech lepiej się nie wypowiada. Wszystkiego najlepszego Panie doktorze .Żyj nam długo i pomagaj ludziom.

Opinia dodana przez: Jolanta