Gastroenterolog W Okolicach Janowiec Wielkopolski

lekarz Urszula Grzywińska

Gastroenterolog

Piastów 16 (Amika)
Września

Najlepszy lekarz jakiego znam. Kompetentny,ucZciwy, bardzo mily i co najwazniejsze z poswieceniem wykonujący swoją pracę.

dr Andrzej Drążek

Gastroenterolog

Swissmed
Wileńska 44
Gdańsk

Wspaniały, oddany pacjentowi lekarz. Szczerze mówiąc, nigdy nie spotkałam się z takim podejściem do pacjenta, z taką życzliwością, zainteresowaniem. Każda wizyta u doktora jest rzetelna, wywiad przeprowadzony z pacjentem, dbałość o komfort, samopoczucie i intymność pacjenta. Po operacji (doktor jest świetnym chirurgiem, to nie pierwszy zabieg jaki u mnie wykonywał) lekarz zajął się mną idealnie. Ciągłe wizyty kontrolne, telefony z zapytaniami jak się czuję, czy wszystko w porządku. Gdy wystąpiły u mnie pewne dodatkowe dolegliwości lekarz nie zawahał się przyjechać późnym wieczorem w sobotę do szpitala, aby mnie zbadać, prosił o przyjazd również w niedzielę aby wykonać dodatkowy zabieg (podkreślam, że bezpłatnie, wszystko w ramach przeprowadzonej wcześniej operacji), po czym miałam kilka wizyt kontrolnych. Z gabinetu za każdym razem wychodziłam z bagażem dodatkowej wiedzy jak dbać o swoje zdrowie, Pan Doktor po prostu zna się na swojej specjalizacji, nie traktuje człowieka wybiórczo, nie patrzy tylko na jedną dolegliwość, mam wrażenie, że człowiek-pacjent to dla niego całość, och jaka szkoda, że inni lekarze o tym zapominają. Doktor Drążek zawsze chętnie odpowiada na zadawane pytania, zawsze trafia z przepisanymi lekami. Natomiast nie przepisuje leków na wyrost, wie, że wiele leków często przepisywanych na dane dolegliwości może szkodzić, dobiera je precyzyjnie. To co również świadczy o wiedzy, kompetencji to fakt, że Pan doktor nie poprzestał x lat temu na tym, że skończył medycynę (dosyć częste zjawisko w polskich szpitalach i przychodniach), dokształca się cały czas, wyjeżdża za granicę w celu zgłębiania wiedzy na temat nowych technik leczenia i pragnie wcielać je u nas w Polsce. Ja jestem zachwycona podejściem do pacjenta, traktowaniem mnie z należytym szacunkiem, indywidualnie, nie jak "kolejnego chorego", chęcią pomocy i wyleczenia, to wszystko pokazuje jak ten lekarz jest oddany medycynie i pacjentowi, dla niego istotne jest wyleczenie, przywrócenie komfortu życia. Dziękuję za wszystko z całego serca.

Opinia dodana przez: Monika