Ilość placówek

Dostępność
Wyczyść

Filtruj oceny
Ocena ogólna
Wyczyść

Oceny cząstkowe
Uprzejmość
Godny polecenia
Kompleksowość podejścia
Poświęcony czas
Tłumaczenie choroby i leczenia
Zaufanie do kompetencji
Wyczyść
Ranking lekarzy

Gastroenterolog Leszno

- 3 lekarzy
# 1
+1 więcej

telefon:655296262
ul.55 PP 8
Leszno

Średnia ocen: 4,3/5

Polecam Panią Marię. Bardzo dobry lekarz,mimo że odbyłam pierwszą wizyte od razu przepisala mi odpowiednie leki. Od ponad 10ciu lat ...

Polecam Panią Marię. Bardzo dobry lekarz,mimo że odbyłam pierwszą wizyte od razu przepisala mi odpowiednie leki. Od ponad 10ciu lat meczylam się z zespołem jelita nadwrazliwego (wzdecia i bóle nie do wytrzymania)Mimo wczesniejszych badań gastroskopii,koloniskopii usg itp nie trafiono z odpowiednimi lekami. Teraz czuję się znakomicie,mam więcej energii, bóle przestały dokuczac. BARDZO DZIĘKUJĘ PANI DOKTOR.

WięcejMniej
Opinia dodana przez: Agnieszka
# 2
Średnia ocen: 2,7/5

Mam troszkę syfu w sobie , sprawdzałem swój stan w klinikach w Łodzi i zawsze na odwal. W sumie życie ...

Mam troszkę syfu w sobie , sprawdzałem swój stan w klinikach w Łodzi i zawsze na odwal. W sumie życie z bałaganem. Trafiłem do dr Wysockiego przypadkiem. Jestem Bardzo Zadowolony. Szczegółowo wszystko sprawdza i rozmawia rzeczowo. Wskazuje na możliwości , wyraźnie zaznacza gdzie kończą się ewentualnie jego kompetencje, ale jednocześnie wskazuje co robić dalej i gdzie. Do wizyt w klinikach przygotował mnie dokładnie i jak się już okazało to rozpoznanie pierwszorzędne. Inni profesorowie mówili że trudno z tym trzeb żyć , on mówi najpierw sprawdźmy potem ocenimy. Z racji że już z tym długo żyję to dużo czytam i pytam, wszystko co dowiedziałem się najlepszego i najgorszego dr zawsze zaopiniował. Polecam Bardzo Mocno.

WięcejMniej
Opinia dodana przez: Paweł
# 3

Leszczyńskie Centrum Medyczne "VENTRICULUS" Sp. z o.o.
Słowiańska 41
Leszno

Średnia ocen: 1,9/5

Przyszłam na badanie z bólem, doktor starannie i długo robił usg. Otrzymałam wydruk z wynikiem badania.Więc po co mam jeszcze ...

Przyszłam na badanie z bólem, doktor starannie i długo robił usg. Otrzymałam wydruk z wynikiem badania.Więc po co mam jeszcze bajerowć z lekarzem i niepotrzebnie mu zabierac czas?Chorych jest więcej. Jak dla mnie perfecto :)

WięcejMniej
Opinia dodana przez: EdytaCopyright ©2018 RankingLekarzy.pl

Zapytaj lekarzaStrefa lekarza Zaloguj się
display statdisplay stat