Gastroenterolog Tychy

Gastroenterolog, Gastrolog

NZOZ Neuromedica
Paprocańska 137d
Paprocany, Tychy

Doskonały lekarz. Prawdziwy spec polecam z czystym sumieniem. Diagnoza szybka i trafna byłam zaskoczona. I nie jest prawdą ze wypisuje tylko drogie leki moje akurat kosztują kilkanaście złotych

Opinia dodana przez: Danuta

dr n. med. Tomasz Romańczyk

Gastroenterolog

H-T. Centrum Medyczne

Paprocany, Tychy

Jestem pacjentką doktora Tomasza Romańczyka od 2013 roku.Dzięki Jego kompetencjom medycznym i zaangażowaniu uniknęłam stomii, a może zawdzięczam też życie. ...

dr n. med. Robert Pieczyrak

Gastroenterolog

Arka Med

Zawiść, Tychy

Polecam każdemu pacjentowi mającemu problem zdrowotny(reumatologia,gastrologia), nie
znam lepszego specjalisty od Niego,bo nie ma lepszego niż On.
...

znam lepszego specjalisty od Niego,bo nie ma lepszego niż On.
Bardzo pomógł mi w moim schorzeniu-choroba autoimunologiczna.Inni lekarze nie potrafili
mnie zdiagnozować!!! Jest to Człowiek o wielkim sercu,poświęca pacjentowi bezinteresownie swój prywatny czas.Mistrz w swojej profesji!!!!!!

Opinia dodana przez: Tomasz