Gastrolog Dziecięcy

dr n. med. Andrzej Stawarski

Gastroenterolog dziecięcy, Gastrolog dziecięcy

Wrocław

Godny polecenia. Ufam jego opinii w 100%
Kompleksowa obsługa, wyczerpujące informacje o chorobie. Polecam pana dr' a wszystkim potrzebującym.

Godny polecenia. Ufam jego opinii w 100%

dr Grazyna Mierzwa

Bydgoszcz

Polecam tą lekarkę z czystym sumieniem. Borykam się ze zdrowiem mojej córki lekarz ogólny jest zaniepokojony jej niską wagą...sugeruje różne choroby (celiakię, cukrzycę) a jak się okazało po wizycie u Pani doktor to nie zlecił lekarz ogólny podstawowych badań. Wizyta u Pani doktor trwała godzinę, lekarka dobrze wiedziała o czym mówi,opowiedziała o objawach chorób, na czym one polegają.. wyjaśniła jak odczytywać wyniki, podpowiedziała jakie badania mam zrobić na kasę chorych, czego żądać od lekarza ogólnego. Nigdy nie byłam u tak profesjonalnego lekarza, wizyta u Pani doktor jest warta każdej ceny..Polecam w 100 %

Opinia dodana przez: pacjent

dr n. med. Arkadiusz Maj

Gastroenterolog, Gastrolog dziecięcy

Centrum Medyczne CMP Piaseczno
Puławska 49
Piaseczno

Lekarz godny polecenia. Ma czas dla pacjenta, jest miły, cierpliwy i rzeczowo tłumaczy problemy. Można mu zaufać.

Opinia dodana przez: Karolina Antonik

Ostomed Sc

Diabetolog, Endokrynolog

OSTOMED S.C.
Guderskiego 2/7
Gdańsk

moja ulubiona siedziba, mam wszystkich pod ręką. Szczególnie przypadł mi do gustu gastrolog dziecięcy a pózniej masażysta. Po czym odprężony udałem się do urologa. Jak dla mnie to kompleksowa obsługa.

Opinia dodana przez: Andrzej

prof. dr hab. n. med. Marek Woynarowski

MEGA-LENS Filia nr 2 CENTRUM LECZENIA JASKRY
al. Armii ludowej 17

Jeszcze nigdy zaden lekarz nie poświecił mojemu schorowanemu Sebastianowi tyle czasu, troski i atencji. Bardzo dziękuje Panie Doktorze.
Justyna

Justyna

Gastrolog dziecięcy Warszawa dr n. med. Witold Klemarczyk

dr n. med. Witold Klemarczyk

Gastroenterolog dziecięcy, Gastrolog dziecięcy

Przychodnia i Szpital FORMMED Centrum Leczenia Wad i Zaburzeń Rozwojowych
Babice Nowe, Warszawska 197 D

Świetny specjalista! Lekarz z powołania! Od pierwszej wizyty stał się naszym lekarzem :) w 100% godny polecenia!

Opinia dodana przez: Patrycja

dr n. med. Joanna Kula-Gradzik

Promed
Matejki 29
Rozbark, Bytom

Lekarz zdecydowanie godny polecenia. Ubolewam nad tym, że takich lekarzy jest bardzo mało.

dr n. med. Jarosław Kierkuś

MEGA-LENS Filia nr 2 CENTRUM LECZENIA JASKRY
al. Armii ludowej 17

Super lekarz. Potrafi pomoc jesli dziecko cierpi na zaparcia nawykowe. Gdyby nie pan doktor, nie wiem, gdzie bysmy szukali pomocy-jestesmy mu bardzo wdzieczni i polecamy innym rodzicom.

Opinia dodana przez: Agnieszka

dr Maciej Wróblewski

Żmudzka
Poznań

Świetny lekarz! Dzięki niemu moja córka wyzdrowiała. To było nie do opisania jak mocno bolał ją brzuch. Dzięki temu lekarzowi moja córka może jeść normalnie. Zniknęły także uczulenia. POLECAM!

dr Hanna Galbas

Suchy Las, Poznań