Gastrolog Bydgoszcz

dr Grazyna Mierzwa

Gastrolog dziecięcy

Bydgoszcz

Polecam tą lekarkę z czystym sumieniem. Borykam się ze zdrowiem mojej córki lekarz ogólny jest zaniepokojony jej niską wagą...sugeruje różne choroby (celiakię, cukrzycę) a jak się okazało po wizycie u Pani doktor to nie zlecił lekarz ogólny podstawowych badań. Wizyta u Pani doktor trwała godzinę, lekarka dobrze wiedziała o czym mówi,opowiedziała o objawach chorób, na czym one polegają.. wyjaśniła jak odczytywać wyniki, podpowiedziała jakie badania mam zrobić na kasę chorych, czego żądać od lekarza ogólnego. Nigdy nie byłam u tak profesjonalnego lekarza, wizyta u Pani doktor jest warta każdej ceny..Polecam w 100 %

Opinia dodana przez: pacjent

lekarz Zbigniew Kula

Gastrolog, Internista

None
Mierosławskiego Ludwika 16/15
Bydgoszcz

Wspaniały lekarz i człowiek. Pacjenta traktuje jak członka rodziny z pełną życzliwością, cierpliwością, wyrozumiałością.Szczerze polecam.

Opinia dodana przez: Grzegorz B.

lekarz Maciej Świątkowski

Gastrolog, Internista

Karłowicza 22 lok. 11
Bydgoszcz

Wspaniały lekarz i człowiek. Bardzo kompetentny, szczegółowy, a przy tym bardzo miły. W moim przypadku niestety zupełnie odwrócił diagnozę innych lekarzy, ale bardzo taktownie. Bardzo mi pomógł, mogę normalnie jeść! Inni lekarze (ogólny i dwóch gastrologów) prawie mnie do psychiatry wysyłali, a on po prostu znalazł wrzód na dwunastnicy i ustawił odpowiednio leki. Polecam!

Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Anna Szaflarska-Popławska

Alergolog, Gastrolog

Szpital Uniwersytecki nr 1 im. dr. Antoniego Jurasza
ul. Marii Skłodowskiej-Curie 9
Bydgoszcz

Bardzo wspaniała Pani Profesor, super podejście do pacjenta i jego rodziny. Jednym słowem takich lekarzy jest naprawdę mało. Dziękuję

Opinia dodana przez: Genowefa