Gastrolog Gdańsk

Masażysta, Endokrynolog

OSTOMED S.C.
Guderskiego 2/7
80-180 Gdańsk

moja ulubiona siedziba, mam wszystkich pod ręką. Szczególnie przypadł mi do gustu gastrolog dziecięcy a pózniej masażysta. Po czym odprężony udałem się do urologa. Jak dla mnie to kompleksowa obsługa.

Opinia dodana przez: Andrzej

LUX MED
Al. Zwycięstwa 49
80-207 Gdańsk

Niestety pozegnalismy wspaniałego fachowca. Jedyny w Trojmiescie który robił gastroskopie z wyczuciem

Piotr Banach

Gastrolog dziecięcy

OSTOMED S.C.
Guderskiego 2/7
80-180 Gdańsk

Nie wiem skąd te zarzuty pod adresem Dr Banacha chyba po prostu nikt nie będzie się cackał jeśli się jedzie do najlepszego specjalisty i się jeszcze spóźnia ludzie czekają do niego w kolejce po pół roku. Pan Doktor jest przesympatyczny fakt ale nie o to tu chodzi jest rzeczowy a przede wszystkim leczy wiec proszę szanować jego czas. Polecam Dr Banacha bo to najlepszy lekarz z jaki leczył moje dziecko specjalista.

Opinia dodana przez: Matka

Specjalistyczny Szpital Zakaźny
Smoluchowskiego 18
80-214 Gdańsk

Polecam badanie u Pana doktora. Czytając opinie o kolonoskopii bardzo jej się bałam. Okazało się, że nie taki diabeł straszny jak go malują. Badanie nie należy do przyjemnych, ale jest a przynajmniej w moim przypadku było do zniesienia. Chwilowo bolało dość mocno, ale pielęgniarka pomogła lekarzowi uciskając mi brzuch i przynosząc ogromną ulgę. Pan doktor bardzo miły i spokojny. Tłumaczył jak oddychać gdy mocniej bolało. Badanie wykonane szybko i sprawnie. Przygotowania do badania też do zniesienia, największy problem to wypicie tego płynu w tak dużej ilości no i dieta. Sam płyn do picia FORTRANS całkiem do zniesienia, słodko/słony, najlepiej pić schłodzony ew. z dodatkiem soku z cytryny.

Opinia dodana przez: Agnieszka

Szczecińska 23 lok. 12
80-392 Gdańsk

Niezbyt miła i jak się okazało potrafi uprawiać spychologię. Wysyłanie do alergologa a alergolog do gastrologa i tak w kółko. Tylko to wszystko odbija się na pacjencie, który lata raz tu raz tu a efektów w leczeniu brak.

Opinia dodana przez: Joanna

Uniwersyteckie Centrum Kliniczne
ulica Dębinki 7
80-952 Gdańsk

Podejście do pacjenta- brak słów.Aroganckie zachowanie. Zero informacji nt dalszej propozycji leczenia.

Opinia dodana przez: Aleksandra

Chrzanowskiego 38a