Lekarze Gastrolog Lublin

Chirurg onkolog, Gastrolog

Medical Esthetic
ul. Braci Wieniawskich 12 B
20-844 Lublin

Super czlowiek,polecam z calego serca. Bylam dzisiaj z mama. Poswiecił nam bardzo dużo czasu. A przede wszystkim dał nam nadzieję. Leczenie zaplanowane.
Opinia dodana przez: Sylwia
Nie mogę uwierzyć, że gastroskopia była praktycznie nieodczuwalna :D Po wcześniejszych traumatycznych doświadczeniach bardzo długo bałam się zbadać ponownie. Okazało się, że niepotrzebnie czekałam. Pan Doktor jest bardzo miły.
Opinia dodana przez: Kamila

dr hab. Rafał Filip

20-109 Lublin

Lekarz przy pierwszym kontakcie wzbudza zaufanie, przyjazna atmosfera podczas badania, informacje przekazane pacjentowi są jasne i rzeczowe, to wszystko sprawia, że wizyta przebiega spokojnie i bez stresu. Polecam badania u Pana Doktora.
Opinia dodana przez: Iwona

lekarz Jarosław Nazar

GASTROMED Zakład Opieki Zdrowotnej Filia Onyksowa
Onyksowa 10
20-582 Lublin

Pan dr Nazar wykonał u mnie badanie endoskopowe kolonoskopię. Miły, profesjonalny, rzeczowy. Czułam się bardzo zaopiekowana. Polecam z całego serca. Następna wizyta tylko u tego specjalisty.
Opinia dodana przez: Anna

dr n. med. Jerzy Baraniak

20-109 Lublin

Jestem bardzo zadowolona z wizyt u doktora, mam dysplazję stawu biodrowego , wstawiał mi endoprotezę w lewym stawie, jest po prostu świetny , przez cały czas o mnie dbał , podchodził z troską, do tego jego fascynacja tematem, duża wiedza , jest konkretny do tego sympatyczny.

lekarz Beata Prozorow-Król

GASTROMED Zakład Opieki Zdrowotnej Filia Onyksowa
Onyksowa 10
20-582 Lublin

Najlepsza pani doktor jaką znam! Przyleciałam za zagranicy miałam mało czasu na badania i stwierdzenie co mi dolega ale dzieki pani doktor która szybko postawiła diagnozę uniknęłam męczarni w bólu, ciepła sympatyczna z empatią i powołaniem,najlepszy lekarz jakiego znam i od tamtej pory jedyny do którego będę chodzić
Opinia dodana przez: Marta

dr n. med. Wojciech Kosikowski

20-109 Lublin

Fantastyczne podejście do pacjenta i pełen profesjonalizm. Pan Doktor bardzo sprawnie wykonuje badania endoskopowe a nietypowa budowa anatomiczna pacjenta nie jest dla niego przeszkodą nie do pokonania. W przystępny sposób i konkretnie przekazuje pacjentowi niezbędne informacje. Polecam lekarza, który moim zdaniem urodził się z endoskopem w dłoniach.
Opinia dodana przez: Justyna

prof. Sławomir Rudzki

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

Lublin

Bardzo dobry lekarz i bardzo dobry człowiek.Poleciła mi mojs znajoma pana profesora Kiedyś uratował życie mojego męża .Mąż miał bardzo silne zapalenie trzustki.Dzięki szybkiej pomocy pana ptofesora mąż żyje i ma się dobrze. Polecam pana Profesora

dr n. med. Tomasz Spoz

ulica Kaprysowa 9
20-843 Lublin

Korzystam z wiedzy i umiejętności Pana Doktora już 45 lat - w przypadku dolegliwości chronicznych i nagłych (m.in. przed laty pracując w szpitalu kilkakroć trzymał życie moje i mojego ojca "na końcu skalpela", dosłownie ratując "grabarzowi spod łopaty"). Stosowane kuracje, jakkolwiek czasem z konieczności dłuższe, na długo jednak skutkują, tak że spotykamy się niezbyt często. Niebagatelne znaczenie ma też jego wyjątkowa umiejętność posługiwania się w gabinecie w ramach wizyty sprzętem ...
Opinia dodana przez: krzysztof

Stanislaw Skomra

Gastrolog dziecięcy

Lublin

Świetny lekarz.Specjalista w swojej dziedzinie.Leczy mnie od października 2012 r. i mnie nie zawiódł.

dr n. med. Beata Szczerbińska

20-109 Lublin

Mam wrażenie, że leczą się u niej naprawdę chorzy ludzie i trudno się dostać. Ja w swoim nieszczęściu też szukałam pomocy- po poronieniu z powodu zapalenia jelita. Wytłumaczyła mi, że mam inną chorobę niż na początku stwierdzono. Po jej lekach czuję się o niebo lepiej i jestem w kolejnej ciąży. W nagłych przypadkach wiem, że na prośbę przyjmie po planowych pacjentach. Nie odmówiła, chociaż szare obwódki pod oczami pokazywały jaka ...

dr n. med. Katarzyna Laskowska

20-109 Lublin

Przez kilkanaście lat chodziłam do lekarzy gastrologów i nie tylko. Różne badania, różne podejrzenia moich problemów lub ich zupełne bagatelizowanie, zrzucanie na stres. Po latach odkryty guz na jelicie, biopsja w szpitalu i nadal brak odpowiedzi co mi jest. Nikt nie umiał pokierować mnie dalej. Na fb często przewijało się nazwisko dr Katarzyny Laskowskiej. Postanowiłam spróbować. W gabinecie Pani doktor spotkałam się z ludzkim i serdecznym podejściem. Rozmowa, dokładna analiza ...
Opinia dodana przez: Katarzyna

prof. Barbara Radomańska

20-109 Lublin

Dziękuję za poświęcony czas i fachowe badanie i wytłumaczenie mojej choroby,oraz dalsze leczenie.Żeby młodsi lekarze mieli takie podejscie do każdego pacjęta.

lekarz Cezary Czepło

GASTROMED Zakład Opieki Zdrowotnej
Konrada Wallenroda 2F
20-607 Lublin

Pan Doktor na wspaniałe podejście do pacjenta, lekarz z powołania. Bardzo dokładny, rzetelny, informuje o wszystkim co robi podczas badania. Pacjent czuje się naprawdę komfortowo mimo stresujących badań
Opinia dodana przez: Patrycja

dr n. med. Antoni Wysokiński

20-109 Lublin

Jestem pod wrażeniem delikatności , uprzejmości i profesjonalizmu Pana doktora. Miałam robioną kolonoskopię - pierwsze przygotowanie niezbyt mi się udało , mimo to nie usłyszałam od Pana doktora słów krytyki. Po pół roku miałam kolejną , której już się nie obawiałam i nie wstydziłam bo wiedziałam , że będę w dobrych rękach . Polecam pana dr Antoniego Wysokińskiego bardzo serdecznie .
Opinia dodana przez: Mirosława
Nie polecam. Pan Piotr Radwan jest niemiły, opryskliwy i odmówił udzielenia pomocy pomimo opłacenia wizyty. Umówiłam się na wizytę do Pana Piotra Radwana, gdyż chciałam aby jeszcze inny lekarz spojrzał na moje wyniki. Lekarz powiedział, że on na to nie zerknie, gdyż lecze się już u innego lekarza i abym do niego poszła, po czym wyprosił mnie z gabinetu mimo, iż miałam opłaconą wizytę.
Opinia dodana przez: Katarzyna B
Bardzo miły i konkretny lekarz, dzisiaj robiłam pierwszy raz kolonoskopię na NFZ, wysłuchał, wyjaśnił i udzielił konkretnych porad. Dziękuję
Opinia dodana przez: Barbara

dr n. med. Wit Cezary Danilkiewicz

NZOZ REUMED
ulica Wallenroda 2F/4
20-607 Lublin

W badaniu przedmiotowym Pan dr szczegółowo opisał jego wynik. Ocenione zostały płuca, praca serca, opisane zostało gardło, migdałki, węzły oraz brzuch. Problem w tym, że doktor nie przeprowadził żadnego badania. Skąd zatem o tym wszystkim wiedział? Chyba jednak nie nadążam za postępami współczesnej medycyny.
najbardziej przyjazny lekarz, zna się na swojej specjalności
Znasz tego lekarza? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘ