śląskie gastrolog

Czy chodziło Ci o lekarzy:

dr n. med. Tomasz Michalski

Chirurg naczyniowy   (+1 więcej)

Groszowa 9
Jelenia Góra

U doktora byłem najpierw w Lubaniu na wizycie z badaniem dopplera a potem na oddziale chirurgii naczyniowej w Bolesławcu.
Napisze ...

Napisze tak - uprzejmie,konkretnie i rzeczowo - w tej chwili odstawił mi leki zakrzepowe i funkcjonuję normalnie.
Gorąco polecam!

Gastrolog Dąbrowa Górnicza lek. med. Łukasz Firkowski

lek. med. Łukasz Firkowski

Gastrolog   (+2 więcej)

Szpital Specjalistyczny Zagłębiowskie Centrum Onkologii.
Szpitalna 13
Dąbrowa Górnicza

Lekarz prowadzi mnie już od kilku lat i zawsze, ale to zawsze okazuje szacunek, czas, odpowiada na wszystkie moje pytania, a co najważniejsze bez wahania przepisuje wiele badań i doskonale dobiera leki. Spotkać Doktora w przychodni czy na oddziale szpitalnym to prawdziwa przyjemność. Dziękuję

Opinia dodana przez: Hanna

dr Grzegorz Waksmundzki

Katowice

Dr.Grzegorz Waksmundzki wspanialy specjalista dwukrotnie wykonywal gastroskopie jestem bardzo zadowolona goraco polecam jego oraz cala przychodnie na ul.Barbary 21
Pragne ...

Pragne rowniez Panu dr.Anazestjologowi ktory rowniez jest wspanialym specjalista serdecznie dziekuje i goraco polecam.

Opinia dodana przez: Barbara

Mila kompetentna dba o chorego wszystko wytlumaczy polecam

dr Alina Niska

centrum medyczne Świętego Łukasza

Częstochowa

Bardzo dobry gastrolog, świetny diagnosta w zakresie gastroskopii. Generalnie lekarz godny polecenia.

Opinia dodana przez: Robert

Bronisław Jabłoński

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Poliklinika Dąbrowska
Al. Józefa Piłsudskiego 92
Dąbrowa Górnicza

bardzo mily lekarz ,uprzejmy odpowiada na pytania pacjenta ja sie nu nigo lecze i proponuje kazdemu ktop szuka takiego specjalisty

lekarz Tomasz Waliszewski

Polimedica
ul. Witkacego 2d
Zgierz

Lekarz kompetentny, miły, sympatyczny, uprzejmy z ogromną wiedzą medyczną którą z pewnością potrafi wykorzystać nie lekceważy pacjenta. Mogę zdecydowanie polecić w 100% pozytywne podejście do pacjenta

Opinia dodana przez: Magda

lekarz Bolesław Jasiński

szpital ul.medykow1

Sosnowiec

Doktor Jasiński jest lekarzem na medal. Bardzo uprzejmy, rzeczowy i kompetentny, a przede wszystkim staranny w podejściu do wykonywanych obowiązków. Wykonywał u mnie zabieg kolonoskopii, dołożył wszelkich starań, aby badanie przebiegło pomyślnie. Specjalista godny polecenia!

Opinia dodana przez: Hanna

lekarz Maciej Kohut

Gastrolog   (+1 więcej)

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Specjalistyczny Ośrodek Diagnostyki Gastrologicznej GASTRO - MED
ulica Barbary 21
Katowice

Polecam, dobry lekarz, kontaktowy dla pacjenta, miałam robione badanie kolonoskopii -Pan doktor podszedł naprawdę do tego z sercem . Małgorzata.

dr Bożena Stępińska

Przychodnia Beskidzkie Centrum Medyczne
ulica Dąbrowskiego 3/1
Bielsko-Biała

Świetny lekarz i człowiek. Zanim podejmie leczenie, diagnozuje pacjenta, a nie jak to często bywa, odwrotnie. Wizyta trwa ok. 20-30 min., w trakcie których Pani doktor mało mówi, więcej słucha. Wg mnie najlepszy lekarz, do jakiego mogłam trafić z problemami gastrycznymi.

Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Paweł Małuch

NZOZ Instrytut Zdrowia Centrum
Teatralna 10 Sosnowiec
Sosnowiec

naprawdę dobry i uprzejmy lekarz. polecam.

naprawdę dobry i uprzejmy lekarz. polecam.