dr n. med. Cezary Rudnicki

Uniwersytecki Szpital Kliniczny im. Wojskowej Akademii Medycznej

None

Bardzo kompetentny, konkretny, uprzejmy. Jego spokój udziela się pacjentowi i pomaga w walce z chorobą.

Opinia dodana przez: Bożena

dr Grzegorz Waksmundzki

Katowice

Dr.Grzegorz Waksmundzki wspanialy specjalista dwukrotnie wykonywal gastroskopie jestem bardzo zadowolona goraco polecam jego oraz cala przychodnie na ul.Barbary 21
Pragne ...

Pragne rowniez Panu dr.Anazestjologowi ktory rowniez jest wspanialym specjalista serdecznie dziekuje i goraco polecam.

Opinia dodana przez: Barbara

dr hab. Rafał Filip

Centrum Medyczne Luxmed
ulica Królewska 11
Lublin

Dr hab. Rafał Filip jest bardzo dobrym specjalistą gastroenterologiem. Zabiegi przeprowadza fachowo z wyczuciem, aby było jak najbardziej komfortowo. Uważam, że jest lekarzem godnym polecenia.

lekarz Marian Życzkowski

Broniewskiego 4 / 4
Lubin

To niezwykły człowiek.Miły, kulturalny, niezwykle kompetentny.
Uratował mi życie.Polecam każdemu, kto ma jakiekolwiek problemy gastrologiczne.
Pacjentka

To niezwykły człowiek.Miły, kulturalny, niezwykle kompetentny.
Uratował mi życie.Polecam każdemu, kto ma jakiekolwiek problemy gastrologiczne.
Pacjentka

Gastrolog Biłgoraj lek. med. Artur Oponowicz

lek. med. Artur Oponowicz

SPECJALISTYCZNA PORADNIA GASTROLOGICZNA
Tadeusza Kościuszki 95
Biłgoraj

Kompetentny lekarz, dużo czasu poświęca pacjentowi, tłumaczy, chętnie odpowiada na wszelkie pytania. Wykonuje również badania endoskopowe, tzn gastroskopie i kolonoskopie, delikatnie, sprawnie i z wyczuciem. Polecam.

Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Ewa Herman

Lecznica Lekarzy Specjalisów
Marszałkowska 62 m. 3

Bardzo dobra pani doktor. Dzisiaj byłam u niej z mężem, który jest jej pacjentem. Czekaliśmy dosyć długo, bo tylu ma pacjentów. Nie załatwiliśmy sprawy, ponieważ nie dostarczono od początku maja zdjęcia rtg do pani doktor. Nic nie mogliśmy załatwić, bo już było po 18 i nie było nikogo w recepcji, ale pani doktor kazała przyjść jeszcze w tym tygodniu. Ponieważ siedzieliśmy prawie 3 godziny, to nasłuchaliśmy się mnóstwa pochwał na temat pracy pani doktor. Pani doktor mimo zmęczenia zostaje po godzinach i wysłucha każdego pacjenta. Też słyszeliśmy, że nie lubią jej niektóre koleżanki, dlatego, że ma tylu pacjentów i że wszyscy ją lubią. To jest straszne, jak jest oddany lekarz to że inni, którzy myślą jak się tylko wyrwać z pracy tak podchodzą do koleżanki. Wstyd.

dr n. med. Grażyna Piotrowska-Staworko

Gastrolog

Szpital NZOZ "HUMANA MEDICA OMEDA"
Fabryczna 39
Białystok

Super lekarz. Badanie kolonoskopowe wykonane bardzo profesjonalnie. Świetne podejście do pacjenta. Oby więcej takich lekarzy pracowało w naszej służbie zdrowia.

Opinia dodana przez: Ula

dr Andrzej Kurek

gastrologia

Kraków

Bardzo uprzejmy pan doktor. Polecam wszystkim. Jest dokładny i skrupulatnie wszystko tłumaczy. Ma fachowe podejście do chorego. Najlepszy lekarz z jakim sie spotkałam

Opinia dodana przez: Lili

dr n. med. Jerzy Baraniak

Centrum Medyczne Luxmed
ulica Królewska 11
Lublin

Chciałabym bardzo podziękować Panu Doktorowi Jerzemu Baraniakowi za jego kunszt,wielką wiedzę ,przychylność i zrozumienie moich problemów zdrowotnych .Z poważaniem pacjentka z Włodawy

lekarz Roman Massopust

Chirurg ogólny, Gastrolog

Miedziowe Centrum Zdrowia w Lubinie S. A.
M. Skodowskiej-Curie 66
Lubin

Kompetencja , uprzejmość ,pod opieką takiego lekarza pacjent czuje się bezpiecznie.
Godny polecenia.

Godny polecenia.