gdańsk

Neurolog

Szpital św. Wojciecha
al. Jana Pawła II 50
Gdańsk

Pełne zaangażowanie w pomoc pacjentowi. Taki powinien być każdy lekarz.

Pełne zaangażowanie w pomoc pacjentowi. Taki powinien być każdy lekarz.

dr n. med. Vijay Kumar Sharma

Endokrynolog   (+1 więcej)

Dr Ewa Semetkowska-Jurkiewicz - diabetolog
ul.Rajska 10 lok.63
Gdańsk

Najprawdziwszy lekarz z powołania. Nie dość, że potrafi skutecznie leczyć to także pomaga w trudnych chwilach. Dziękuje!

Opinia dodana przez: rings
Irydolog Gdańsk dr Aliona Morka - Szmukała

dr Aliona Morka - Szmukała

Irydolog

AL-MED Gdańsk
Ul. Uphagena 28, 80-237
Wrzeszcz, Gdańsk

TEMAT: AZS
Samo słowo polecam tu nie wystarczy, Dziękuję również nie będzie odpowiednie.
Dzięki Pani doktor żyjemy normalnie. Kilka słów ...

TEMAT: AZS
Samo słowo polecam tu nie wystarczy, Dziękuję również nie będzie odpowiednie.
Dzięki Pani doktor żyjemy normalnie. Kilka słów dotyczących walki z choroba mojej córki.
AZS czyli Atopowe Zapalenie Skóry, choroba której lekarze nie bardzo potrafią leczyć.
od 15 lat szukałyśmy pomocy w ostatniej fazie choroby dziecko miało 95 % ciała zajęte strupami, sączącymi się ranami i tzw łuską . Każdy kto choć raz zetknął się z tą chorobą wie co to znaczy. Szukanie pomocy u lekarzy akademickich, kończyło się tu przykład " musicie nauczyć się z tym zyć to nieuleczalne" Matki nigdy się nie poddają, tak trafiłam do Pani doktor. Bez czarowania, obietnic rzeczowo i konkretnie został przeprowadzony wywiad, pytanie o badania ( nikt z lekarzy akademickich nie zlecił nam tych, o które Pani Aliona pytała), rodzaj porodu, karmienie piersią, pierwszy antybiotyk itd. Następnie diagnoza, skierowanie na badania krwi. Potem wynik i zaczęłyśmy leczenie. Nie było łatwo od początku bo mamy bardzo dużo produktów, na które córka jest uczulona miedzy innymi gluten, mleko, jajka, ziemniaki itd. wprowadzone zostały również suplementy odbudowujące mikroflorę jelitową. Jelita to nasz drugi mózg, ja bym nawet stwierdziła ze może pierwszy. Mija 4 miesiąc a my mamy 80 % poprawy stanu zdrowia. UWAGA ,!! jeszcze raz napisze 80 % poprawy. Moje dziecko zaczęło być aktywne, dobrze spi, nie drapie się, ciało jest gładkie, nie ma plam, poprawiły się wyniki w nauce i wyniki krwi, nie ma bólu stawów, rosną paznokcie i nie wypadają włosy. Powiem jedno z AZS można wygrac, trzeba tylko wiedzieć gdzie i z kim. Pani doktor ma ogromna wiedzę, którą potrafi przekazać i niesamowite wyniki w leczeniu AZS jesteśmy tego przykładem.
pozdrawiam wszystkich drapiących się ;) i ich rodziców. Nie zwlekajcie komfort życia bez choroby można dostrzec bardzo szybko.

Opinia dodana przez: E.
Chirurg onkolog Gdańsk dr n. med. Kamil Drucis

dr n. med. Kamil Drucis

Chirurg onkolog   (+1 więcej)

Medgart Centrum Medyczne
ul. Skłodowskiej-Curie 3 (budynek Polon-Park IIp)
Gdańsk

Lekarz dla ludzi. Dzięki swojemu zaangażowaniu i poczuciu humoru leczy nie tylko ciało, ale i duszę. Profesjonalista. Polecam w 100%.

Opinia dodana przez: Estera
Okulista Gdańsk lek. med. Piotr Gołębiowski

lek. med. Piotr Gołębiowski

Okulista

Nowy Wzrok
Chmielna 103/104
Gdańsk

Bardzo dobry lekarz.Usunal mi narosl na dolej powiece oka.Nie ma prawie sladu.(dzisiaj jestem po zdieciu szwow)

Wolny termin: jutro o 08:30. Sprawdź inny. # 6

lek. dent. Adrian Rybiński

Przychodnia stomatologiczna Alfa Dent
POMORSKA 18H/2/3
Żabianka, Gdańsk

Średnia ocen: 5/5

Pan dr.Adrian super dentysta.Balam sie pojscia i nie potrzebnie.Wszystko tlumaczy,objasnia zero stresu a z poczuciem humoru.Chce sie tam wracac

Wolny termin: jutro o 14:20. Sprawdź inny. # 10

lek. med. Jakub Wiśniewski

USG

Specjalistyczne Gabinety Lekarskie MeaMedica
Al. Grunwaldzka 74/1

Średnia ocen: 5/5

Rewelacja. Kompetencje na najwyższym poziomie. Empatia i zrozumienie tematu. Jesteśmy pod wrażeniem. Mało takich lekarzy. Po badaniu USG w szpitalu na Polanki pofatygowaliśmy się, żeby odnaleźć go w necie. Tak, żeby móc z dziećmi naszymi trafić do niego w przyszłości.

Opinia dodana przez: Kinga