Irydolog Gdańsk dr Aliona Morka - Szmukała

AL-MED Gdańsk
Ul. Uphagena 28, 80-237
Wrzeszcz, Gdańsk

Polecam!!!!swietny specjalista a do tego przemila osoba. Mialem wielkie obawy przed wizyta nigdy z takich gabinetow nie korzystalem ale bylo warto. Polecam!!

Chirurg onkolog Gdańsk dr n. med. Kamil Drucis

dr n. med. Kamil Drucis

Chirurg onkolog, Chirurg ogólny

Medgart Centrum Medyczne
Marii Skłodowskiej-Curie 3
Gdańsk

Lekarz jakich brakuje dziś! Bardzo pomocny choć informacje ciężkie się otrzymuje. Umie wytłumaczyć i wyjaśnić. Dziękuję raz jeszcze !

Opinia dodana przez: Łukasz

Specjalistyczne Gabinety Lekarskie MeaMedica
aleja Grunwaldzka 74
Gdańsk

Dwukrotnie sprawdzałam czy opinia dotyczy tej samej pani doktor. Ja jestem bardzo zadowolona z wizyt, jest to pierwszy lekarz który na obejrzenie mojego USG tarczycy poświęcił z 5minut, a nie 5 sek. Pani doktor pomogła w zwalczeniu niedoczynności ale również skierowała na badania związane z insulinoodpornością. Przez wcześniejsze lata leczenia nikt nie zwrócił uwagi na to, że cześć moich problemów zdrowotnych wynikać może właśnie z zaburzeń insuliny. Poleciłam innym osobą i z tego co wiem wszystkie kontynuują leczenie u pani doktor.

Opinia dodana przez: DominikaPN

Specjalistyczne Gabinety Lekarskie MeaMedica
aleja Grunwaldzka 74

Wolny termin: jutro o 09:00. Sprawdź inny. # 5

PRODENT Garnizon
ul. A. Słonimskiego 1/65
Gdańsk

Bardzo polecam panią Dorotę. Bardzo profesjonalne podejście. Jestem bardzo zadowolony z leczenia i z podejścia pani Doroty do pacjenta, co sobie bardzo cenię.

Opinia dodana przez: Jaroslaw
Wolny termin: jutro o 09:00. Sprawdź inny. # 6

PRODENT Gdańsk Madison
ul. Rajska 10
Gdańsk

Super! Pani doktor jest znakomita, ma dobre podejście do pacjenta, polecam również osobom, które boją się leczenia zębów :)

Opinia dodana przez: Joanna
Wolny termin: jutro o 09:00. Sprawdź inny. # 7

PRODENT Garnizon
ul. A. Słonimskiego 1/65

Wolny termin: jutro o 14:00. Sprawdź inny. # 8

Przychodnia stomatologiczna Alfa Dent
POMORSKA 18H/2/3
Żabianka, Gdańsk

Pan dr.Adrian super dentysta.Balam sie pojscia i nie potrzebnie.Wszystko tlumaczy,objasnia zero stresu a z poczuciem humoru.Chce sie tam wracac

Wolny termin: jutro o 14:00. Sprawdź inny. # 9

Uniwersyteckie Centrum Kliniczne - Szpital Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego

Gdańsk

Bardzo dobra, fajna i miła lekarz. Pomaga i odpowiada na pytania. Najlepszy lekarz pediatrii i alergologii. Podoba mi się.

Opinia dodana przez: Wojciech
Wolny termin: jutro o 14:00. Sprawdź inny. # 10