gdańsk

Neurolog

Szpital św. Wojciecha
al. Jana Pawła II 50
Gdańsk

Pełne zaangażowanie w pomoc pacjentowi. Taki powinien być każdy lekarz.

Pełne zaangażowanie w pomoc pacjentowi. Taki powinien być każdy lekarz.

dr n. med. Vijay Kumar Sharma

Endokrynolog   (+1 więcej)

Dr Ewa Semetkowska-Jurkiewicz - diabetolog
ul.Rajska 10 lok.63
Gdańsk

Bardzooo dobry lekarz. Uprzejmy jako człowiek. Miły oraz cierpliwy. Z wytrwałością słucha pacjenta za co jestem bardzo wdzięczna! Polecam

Opinia dodana przez: mczarna
Irydolog Gdańsk dr Aliona Morka - Szmukała

dr Aliona Morka - Szmukała

Irydolog

AL-MED Gdańsk
Ul. Uphagena 28, 80-237
Wrzeszcz, Gdańsk

Super lekarz. Godny polecenia. Do pacjenta zawsze bardzo miła i dokładnie tłumaczy. Nie mam żadnych uwag. Polecam!

Chirurg onkolog Gdańsk dr n. med. Kamil Drucis

dr n. med. Kamil Drucis

Chirurg onkolog   (+1 więcej)

Medgart Centrum Medyczne
ul. Skłodowskiej-Curie 3 (budynek Polon-Park IIp)
Gdańsk

Lekarz dla ludzi. Dzięki swojemu zaangażowaniu i poczuciu humoru leczy nie tylko ciało, ale i duszę. Profesjonalista. Polecam w 100%.

Opinia dodana przez: Estera
Wolny termin: 26 Wrz o 08:00. Sprawdź inny. # 5

lek. dent. Adrian Rybiński

Przychodnia stomatologiczna Alfa Dent
POMORSKA 18H/2/3
Żabianka, Gdańsk

Pan dr.Adrian super dentysta.Balam sie pojscia i nie potrzebnie.Wszystko tlumaczy,objasnia zero stresu a z poczuciem humoru.Chce sie tam wracac

Wolny termin: 26 Wrz o 09:00. Sprawdź inny. # 6

lek. med. Anna Milewska-Rybienik

PRODENT Gdańsk Madison
ul. Rajska 10
Gdańsk

Super! Pani doktor jest znakomita, ma dobre podejście do pacjenta, polecam również osobom, które boją się leczenia zębów :)

Opinia dodana przez: Joanna
Wolny termin: 26 Wrz o 12:00. Sprawdź inny. # 8

dr n. med. Anna Orzechowska-Pawilojć

Endokrynolog

Specjalistyczne Gabinety Lekarskie MeaMedica
Al. Grunwaldzka 74/1
Gdańsk

Dwukrotnie sprawdzałam czy opinia dotyczy tej samej pani doktor. Ja jestem bardzo zadowolona z wizyt, jest to pierwszy lekarz który na obejrzenie mojego USG tarczycy poświęcił z 5minut, a nie 5 sek. Pani doktor pomogła w zwalczeniu niedoczynności ale również skierowała na badania związane z insulinoodpornością. Przez wcześniejsze lata leczenia nikt nie zwrócił uwagi na to, że cześć moich problemów zdrowotnych wynikać może właśnie z zaburzeń insuliny. Poleciłam innym osobą i z tego co wiem wszystkie kontynuują leczenie u pani doktor.

Opinia dodana przez: DominikaPN