gdańsk

Neurolog

Szpital św. Wojciecha
al. Jana Pawła II 50
Gdańsk

Pełne zaangażowanie w pomoc pacjentowi. Taki powinien być każdy lekarz.

Pełne zaangażowanie w pomoc pacjentowi. Taki powinien być każdy lekarz.

dr n. med. Vijay Kumar Sharma

Endokrynolog   (+1 więcej)

Dr Ewa Semetkowska-Jurkiewicz - diabetolog
ul.Rajska 10 lok.63
Gdańsk

Najprawdziwszy lekarz z powołania. Nie dość, że potrafi skutecznie leczyć to także pomaga w trudnych chwilach. Dziękuje!

Opinia dodana przez: rings
Irydolog Gdańsk dr Aliona Morka - Szmukała

dr Aliona Morka - Szmukała

Irydolog

AL-MED Gdańsk
Ul. Uphagena 28, 80-237
Wrzeszcz, Gdańsk

TEMAT: AZS
Samo słowo polecam tu nie wystarczy, Dziękuję również nie będzie odpowiednie.
Dzięki Pani doktor żyjemy normalnie. Kilka słów ...

TEMAT: AZS
Samo słowo polecam tu nie wystarczy, Dziękuję również nie będzie odpowiednie.
Dzięki Pani doktor żyjemy normalnie. Kilka słów dotyczących walki z choroba mojej córki.
AZS czyli Atopowe Zapalenie Skóry, choroba której lekarze nie bardzo potrafią leczyć.
od 15 lat szukałyśmy pomocy w ostatniej fazie choroby dziecko miało 95 % ciała zajęte strupami, sączącymi się ranami i tzw łuską . Każdy kto choć raz zetknął się z tą chorobą wie co to znaczy. Szukanie pomocy u lekarzy akademickich, kończyło się tu przykład " musicie nauczyć się z tym zyć to nieuleczalne" Matki nigdy się nie poddają, tak trafiłam do Pani doktor. Bez czarowania, obietnic rzeczowo i konkretnie został przeprowadzony wywiad, pytanie o badania ( nikt z lekarzy akademickich nie zlecił nam tych, o które Pani Aliona pytała), rodzaj porodu, karmienie piersią, pierwszy antybiotyk itd. Następnie diagnoza, skierowanie na badania krwi. Potem wynik i zaczęłyśmy leczenie. Nie było łatwo od początku bo mamy bardzo dużo produktów, na które córka jest uczulona miedzy innymi gluten, mleko, jajka, ziemniaki itd. wprowadzone zostały również suplementy odbudowujące mikroflorę jelitową. Jelita to nasz drugi mózg, ja bym nawet stwierdziła ze może pierwszy. Mija 4 miesiąc a my mamy 80 % poprawy stanu zdrowia. UWAGA ,!! jeszcze raz napisze 80 % poprawy. Moje dziecko zaczęło być aktywne, dobrze spi, nie drapie się, ciało jest gładkie, nie ma plam, poprawiły się wyniki w nauce i wyniki krwi, nie ma bólu stawów, rosną paznokcie i nie wypadają włosy. Powiem jedno z AZS można wygrac, trzeba tylko wiedzieć gdzie i z kim. Pani doktor ma ogromna wiedzę, którą potrafi przekazać i niesamowite wyniki w leczeniu AZS jesteśmy tego przykładem.
pozdrawiam wszystkich drapiących się ;) i ich rodziców. Nie zwlekajcie komfort życia bez choroby można dostrzec bardzo szybko.

Opinia dodana przez: E.
Chirurg onkolog Gdańsk dr n. med. Kamil Drucis

dr n. med. Kamil Drucis

Chirurg onkolog   (+1 więcej)

Medgart Centrum Medyczne
ul. Skłodowskiej-Curie 3 (budynek Polon-Park IIp)
Gdańsk

Lekarz dla ludzi. Dzięki swojemu zaangażowaniu i poczuciu humoru leczy nie tylko ciało, ale i duszę. Profesjonalista. Polecam w 100%.

Opinia dodana przez: Estera
Okulista Gdańsk lek. med. Piotr Gołębiowski

lek. med. Piotr Gołębiowski

Okulista

Nowy Wzrok
Chmielna 103/104
Gdańsk

Bardzo dobry lekarz.Usunal mi narosl na dolej powiece oka.Nie ma prawie sladu.(dzisiaj jestem po zdieciu szwow)

Wolny termin: jutro o 18:00. Sprawdź inny. # 6

lek. med. Dymitr Adamonis

PRODENT Gdańsk Madison
ul. Rajska 10
Gdańsk

Leczyłam zęby u tego stomatologa przez kilka lat. Mój syn również. Leczenie zawsze skuteczne. Cieszę się, że nadal pracuje w Pruszczu. Agnieszka.

Wolny termin: jutro o 18:30. Sprawdź inny. # 9
Okulista Gdańsk dr Piotr Kanclerz

dr Piotr Kanclerz

Okulista

Specjalistyczny Szpital Zakaźny
Smoluchowskiego 18

Średnia ocen: 5/5

Badanie okulistyczne dzieci to nie lada wyzwanie dla niektórych lekarzy w Elblągu. Jak się okazało Pan doktor do nich nie należy, okazał się być niezłym zaklinaczem dzieci. Wizyta przebiegła spokojnie i bardzo zabawnie. Pan doktor na spokojnie ale z poczuciem humoru objaśnił małemu pacjentowi na czym badanie wzroku będzie polegało i po co się go robi, następnie porozmawiał ze mną (rodzicem ), a dziecku podarował stertę kolorowych nalepek. Mały pacjent z gabinetu wyszedł zadowolony i dokładnie zbadany a rodzic doinformowany i pouczony o wadach wzroku i temu jak się przed nimi ustrzec. Bardzo dziękujemy i na pewno w razie konieczności ponownie zgłosimy się do tego samego doktora.

Opinia dodana przez: Alicja
Wolny termin: 2 Mar o 09:00. Sprawdź inny. # 10

lek. dent. Dorota Cudnik

PRODENT Garnizon
ul. A. Słonimskiego 1/65

Średnia ocen: 5/5

Bardzo polecam panią Dorotę. Bardzo profesjonalne podejście. Jestem bardzo zadowolony z leczenia i z podejścia pani Doroty do pacjenta, co sobie bardzo cenię.

Opinia dodana przez: Jaroslaw